• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Konstrukti

ElfNostradamus

Veterán
Sorry :)¨zatím takto...
1. 20x obyč. nástroje
2. dodej 20.000 semínek
3.trénuj vojáky (10700)
4. kup 3 Vb
5. seber 8.000.000 mincí
6. odemkni portál
7. utrať 5 VB
8. seber 10.000 od každého T3
9. měj manufakturu na bonusové T6 na lvl 4+
10. měj manufakturu na bonusové T6 na lvl 8+ a seber 8 relikvií
11. měj manufakturu na bonusové T6 na lvl 12+ a vyzkoumej tržiště
12. vylepši tržiště, udělej 5 nabídek a přijmi 5 nabídek
13. seber 15.000n semínek
14. měj manufakturu na bonusové T6 na lvl 16+a vyzkoumej vylepšení manufaktur na elixír
15. získej 4000 orků a 20.000 prachu
16. měj manufakturu na bonusové T6 na lvl 20+ a vyzkoumej vylepšení prachových manufaktur
17. získej 100.000 many a 20.000 draholamů
18. vyzkoumej vylepšení drahokamových manufaktur
19. měj manufakturu na bonusové T6 na lvl 24+ a vyzkoumej zvýšení výroby
20. postav D001 - motor
21. seber 1000 C001-f - dělník
22. seber 400 c724-d - vánek a 400 c331-m květy
23. seber 400x C408-b mechatron a 400x C259-h pasák
24. vyzkoumej Přístavy letících ostrovů
25. získej 10.000 od každého druhu T6
26. postav D001-o a D003-r
27. postav D002-l a D004-w
28. vyrob 50.000 elvenarian, seber 1.500 C001-f a měj 8x přístavy letících ostrovů
29. vyzkoumej vylepšení obytných budov a dílen
30. měj 8x obytných na lvl 32+, 4x dílnu na lvl 32+ a 12x Přístavy letících ostrovů
31. vyrob 750 vzduchové filtry
32. vyrob 520 elektrošoků
33. vyrob 670 medůzy
34. vyrob 600x proteinové tyčinky
35. seber 100x Humanium a 100x elvarium
36. měj 16x přístavy letících ostrovů a vylepši D000-b (Jádro) na lvl 2
37. 5x košík jídla
38. utrať 50 VB
39. získej 20.000 drahokamů a 20.000 bismutu
40. odemkni vylepšení ostrovů
41. vlastni 4 ostrovy lvl 2
42. Prozkoumej 1 provincii
 

ElfNostradamus

Veterán
Kulturní budovu 1X1 špion zde na gems udávají i s lidmi :
C034-a “Spy”
Premium_small.png
240 1×1 1 – – –K 1,300 1,300 , populace 950 950

V reálu pouze kultura...?!!
 

Anamorka43

Pokročilý žák
No upřímně mě se ten to nový výzkum tak líbí že jen tak to asi nezbourám :) Už dva dny to tam přestavuji ,aby se to tam vešlo a je mi jedno že zbourám plno kulturních budov s akci . Něco obětovat musím.Prostě bomba,pěkné budovy které se fakt povedly,tak že jen tak prič nedám .Sice mi bylo líto to co jsem si vydřela s eventu,nechala jsem si jen posledni a šup s ostatním prič.Tak že už mám přichystáno plno místa a připraveno aby se všechno vešlo .Ale moje úmysly je mít spokojenost na hraně dole :) ,max nepotřebuji.Jinak dík za seznam úkolu nemohla jsem je najít .Jen mě zatím nejde najít to abych na všech měla 250% :),ale to nevadí .Mohly by udělat pokračování pak,aby mi ostrovy zůstaly něco tak pěkného se mi fakt zbavovat nechce . :)
 

krix

Znalec fóra
Děkuji za odpovědi ale ty ruzné plnky nesouhlasí s realitou. Na plánku je zakreslen motor 6x5 ale ve skutečnosti je5x6 nevíte co s tím. jiné plánky jsem nenašel potřebuji se vejít asi do 20x20.Děkuji za odpovědi
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@krix : do 20x20 se nevlezeš ani omylem. já mám postaveno na 23x20 a to je ještě bez portálu. ale vždycky je tu možnost se vykašlat na povinné úkoly.


borg.jpg
 

Silversnake

Mistr slova
tak 16 ostrovů už mi "pluje" jen jsem nějak nepobral "význam" vylepšených T3, mám elixíry (tedy vyrábět mýdlo) pomocnou mám prachovou, při tom jak jde produkce v ostrovech pomalu, mi to stačí vše ta jedna prachová výroba vyprodukovat, jednou za den hodím kouzlo magická výroba, takže v "elixírnách" zatím nic neprodukuji...

@CorwinOfAmber, domnívám se, že nemáš dodrženu funkci "setu", ne všechny budovy se ti vzájemně dotýkají aby jsi získal maximum výroby..... pokud se mýlím tak mne opravte.....
konstruktiii.jpg

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4169

Guest
každá budova se mu dotýká všech tří dalších typů, takže ok
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Silversnake : ty fuky tam být musí, abych to měl jak potřebuji. variant jak ostrovy naskládat je samozřejmě spousta, ale já chtěl tvar nejblíže podobný čtverci, a aby mi to netrčelo do všech stran.

ukaž mi 1 konkrétní ostrov, který se nedotýká 3 dalších jiných :)
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Děkuji za odpovědi ale ty ruzné plnky nesouhlasí s realitou. Na plánku je zakreslen motor 6x5 ale ve skutečnosti je5x6 nevíte co s tím. jiné plánky jsem nenašel potřebuji se vejít asi do 20x20.Děkuji za odpovědi

Ted nevím, kde vidíš na tomto plánku Motor 6x5? je tam 5x6. A tady jsem to naskládal přímo do Tvého města přes architekta :
https://www.elvenarchitect.com/city/planner/21c13f3ce00f488d88140103712de7f7/
Trocha jsem si pohrál s místem a máš tam ještě hodně rezervy i na následující potřebný upgrade budov (množírna, dílny,...)
 

Silversnake

Mistr slova
@CorwinOfAmber, OK, OK, OK, nepochopil jsem zadání až tak přesně, nalepil jsem to barák na barák.... tak alespoň do těch mezer můžeš nacpat palmy..... já jsem jen z té sestavy ostrovů zmatený, je to hodně graficky nepřehledné, často přehlídnu vybrat produkty z výroby, musím použít zoom, abych si to přitáhl a prošel celé,,,,,
 

krix

Znalec fóra

BiggJOEcz

Mistr slova
Děkuji za návod a jestli jsem to dobře pochopil musím to město předělat jak je planek

Nemáš zač. Předělat to klidně můžeš, ale hlavně si to postav tak, jak to vyhovuje Tobě. Toto bylo jen přes architekta sestaveno, nemusí to v reálu ty budovy vizuálně "ladit" :) Ale ty ostrovy, co jsi chtěl, tady máš vecpané všechny ;)
 

DeletedUser4169

Guest
..... já jsem jen z té sestavy ostrovů zmatený, je to hodně graficky nepřehledné, často přehlídnu vybrat produkty z výroby, musím použít zoom, abych si to přitáhl a prošel celé,,,,,

Mám stejný problém, navíc pokud to stojí na jihu, tak to má velký přesah, budovy 2x2 nad tím nejsou vidět vůbec. Chtělo by se to při grafických nárzích nad tím zamyslet.
 

Lovec Krys

Legenda
Jak velký setový bonus vlastně ostrovy dostávají? Je to velký rozdíl, jestli se dotýkají jen 2 dalších typů nebo všech 3?
Vyplatí se postavit po dvou ostrovech z každého druhu s mezerami a plným setovým bonusem nebo raději po 3 bez mezer, ale s menším setovým bonusem?

V podstatě mám na výběr zkusit dosáhnout max. setový bonus se 2 od každé anebo postavit 3 od každé, ale setové bonusy půjdou do háje.
 

Angedev

Velmistr písma
Je to 50% navíc za každé připojení, max tedy 250% :) Ale co se vyplatí víc jsem nepočítala, nacpala jsem tam všech 16 ostrovů s max bonusem...
 
Nahoru