• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Konstrukti

aikomi

Mistr slova
Letosni rok jste nam toho hodne prinesli :) DS, eventy a ted Konstrukti.....Nenecháte nás ani chvilku odpočinout :D. I Přesto jsem vděčná za novou rasu, bude to výzva pořádně si uspořádat své město.....
Děkuji,že nám neustále přínášíte nové zpestření do hry....Vždy se máme na co tešit ;)
 

Prealiena

Velmistr písma
Znamená to, že Timon odchází?
Dost mě mrzí, že si s sebou bere hlášku: "keep on playing".
Rike a Nino to v posledním Q&A neříkali.
Bude mi to chybět.:(
 

iDavis

Legenda
@gracya technicky sa ale jedná o zníženie percent množstva rozpadu, takže výraz "snižuje rozpad živoucího zboží" by mal byť predsa len správny.

Inak fakt, že Timon už nebude súčasťou Elvenaru mrzí aj mňa, on mi už prišiel takou jeho neoddeliteľnou súčasťou. Aspoň že tam majú ešte Riku.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nemusíte se bát, vývojářský tým Elvenaru je naštěstí tvořen desítkami lidí, odchod jednoho člověka tedy v žádném případě neohrozí kvalitu budoucích aktualizací hry. Navíc Timon i nadále zůstává součástí InnoGames komunity, jen se nyní zaměří na svůj nový projekt. ;)
 

DeletedUser4169

Guest
Po prvním výzkumu se už nesnižují náklady na provincie? To je záměr?
 

voyager-1

Velmistr písma
Ty VB nebo vločky, či co je zrovna ve hře u Eventů chodí pod mejlem "Newsletter ke hře Elvenar" Je tam možnost odběr zrušit a někteří to udělali. Podle vyjádření Supportu nejde obnovit.
 

DeletedUser4169

Guest
Kdo používáte gmail, tak to jde opravdu přímo do spamu, hledal bych tam.
 
Nahoru