• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Konstrukti

ElfNostradamus

Veterán
Ptáky nekrmím denně, nesou i jiné ovoce / kladiva, mince, surky + lidi a kultura/ a ano grafika, hezky vypadají :), na zvětšení výroby je používám opravdu zřídka / a hlavně ráno, když sklízím 9 hod ve všech výrobnách, pak již jsou to slušná čísla celkem/, jak píšeš právě k vylepšení něčeho, co žere např. živoucí zboží, ale slušně zvedají i bonus výrobu v manufakturách viz odpověd zpětně....jinak se živé zboží postupně kumuluje samo. Díky turnaji, který ted´ hraji s průměrem 10k bodů je VB a kouzel dost a dost, všechny packy craftím, zbytek kouzel je užitečný, činidlo a vojsko se dá vyrobit urychlovačem, k tomu zase potřeba kladiv, takže kouzla na kladiva jsou z turnaje, takový koloběh = úspěšnost v turnaji a zisk turnajových kouzel ...a proto v eventu beru povětšinou urychlovače + něco zajímavého k vyměně ve městě nebo naopak ke craftingu. Oba Fénixe pak stačí nakrmit 2x, díky skoku času se turnaj vejde do dvou dnů...asi tak.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4169

Guest
Nj, ale co stál druhej fénix, za to bych si naklikal živoucího zboží až kam.
Je to spíš o tom, že to chceš mít, tak si to prostě koupíš a proč ne. Hledat si k tomu důvody je nicméně podružný.
Až začne být to živoucí zboží (jestli, je otázka zda nebude s novou rasou spíš zas něco novýho) potřeba častěji, tak to třeba využiješ. Dneska to takovej rozdíl není, proti výrobě s kouzlem co dostaneš z turnaje zadarmo. Já to živoucí v podstatě k ničemu nepotřebuju, jen k vylepšení d222.

 

DeletedUser4336

Guest
No je to tak, ono chtít od události něco jiného, když si to co berou jiní v podstatě koupíš, takže pak bereš jen zesíky, apod.

Tak tohle neukazuj orkům, nebo jestli zjistí že se s těma svýma houbama ve tvaru chapadélek dřou nadarmo, místo toho aby měli tyhle luxusní houbišky.
 

DeletedUser4271

Guest
mámtakový dotaz, není mi moc dobře tak je to dneska zmatené..prosím potřebovala bych vědět odměny za přispění do divu Simia Sapiens, kde bych to mohla najít? Předem velice děkuju..kdyby jste měli takovou šikovnou tabulku jako u časového skoku, na který jsem se před časem ptala...to by bylo úúžasné...
 

DeletedUser3281

Guest
2019-06-24_184916.jpg

;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Delí ma necelých 24 hodín od dokončenia konstruktov, takže pár kusov spätnej väzby k tejto rase:

Oceňujem, že rasa bola logicky aspoň trochu náročnejšia, než posledné dve, ktoré boli z hľadiska mechaniky osadníckych budov podľa mňa príliš triviálne. Prejsť rasou mi taktiež trvalo dlhšie (2 mesiace aj niekoľko dní, v porovnaní s elementálmi a amunmi, kde to boli 2 mesiace). A to som ešte použil relatívne dosť portálových bonusov. Z tohto hľadiska sa určite jednalo o jednu z tých zaujímavejších spriatelených rás (i keď samotná tematika mňa osobne veľmi neoslovila, väčší potenciál vykazovala skôr amuni a jej Egypt).
Konečne som sa dočkal rasy, v ktorej som mohol bez zastavenia pýtajúc sa "prečo" dokončiť všetky úlohy ponúkanej úkolovej rady, keďže sa neobjavila naozaj žiadna taká, ktorá by bola vyslovene nezmyselná, alebo by radikálne odbáčala od mojich plánov. Tu by možno zapadala len úloha výstavby 30tich ciest, ale keďže sa jedná o momentálne poslednú rasu, nemám dôvod cesty nevymeniť (ešte stále mám väčšinu z čarodejníkov a drakov - odvtedy sa mi s tým zdržiavať proste nechcelo).
Oba divy považujem za maximálne efektívne a obratom po ich vyskúmaní sa objavia v mojom meste. Čo je celkom nezvyk, zaujali ma aj ich avatary, teda hlavne jeden z nich (časoskok).
Surovín v rámci rasy bolo veľa, ale to oceňujem, robí to rasu zaujímavejšou (systém v amuni s len 2 surovinami sa mi veľmi nepáčil). Tu mi nesedí akurát mierna nevyrovnanosť potreby surovín, zatiaľ čo humanium a elvarium vyšli super, robotníkov z portálu mám veľký prebytok (a to som ich ešte ani nevyrábal 100% času).
 

Anthalas

Znalec fóra
Po dokonceni konstruktu nejdou preskocit ukoly aspon teda na mobilu , uz jsem smazal vyrobni budovy a nechal jen hl.sidlo . Nejake zkusenosti a nebo vyckat na novou rasu ?
 

DeletedUser2988

Guest
pockat na novou rasu, do te doby jsi porad v kapitole konstruktu
 
Nahoru