• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Konstrukti

Silversnake

Mistr slova
"Hjůstne" máme problém..... úkol 62 = měj 8 ostrovů na 4 levelu..... 1 ostrov už mám .... ale počítadlo úkolu hlásí 0/8....
 

Silversnake

Mistr slova
@voyager-1, možná až udělám další, linka_4.jpg ostrov_4.jpg že se to opraví.....
 

DeletedUser3281

Guest
Ono tam to některé na 3 levelu bere či bralo už jako 4, jen jsem nějak nezjistil které abych nemusel vše vylepšovat a nakonec jsem všechny na 4 level dostal, ale po tom co byli na 3 všechny mi to hodilo 10/12 hotovo, tzn jestli si všimneš který to byli, stačí vylepšit jen další dva a mít klid :)
 

PenyMarket

Znalec fóra
To proběhla přes noc zase nějaká super aktualizace či-co?
Včera mi vyráběly motory na 4lvl 10 000 Elvenaria dnes jen 7 750 na 3 lvl. dokonce jen 6 200 místo 8 000. A např. elektrických šoků na 4 lvl. jen 273 a filtrů 388 místo původních 500ks.
 

DeletedUser4169

Guest
Taky mi to snížili, naštěstí už jsem za výzkumem, postavil jsem znova jen dvě výrobny kvůli úkolu na dodávku elvenarinu. Snižovali to už jednou, tohle je asi druhá etapa.
 

Silversnake

Mistr slova
No asi tam byly i chyby....včera jsem na tom byl blbě i s úkoly, měl jsem postaveno a žádná aktualizace úkolu.....
 

Přílohy

  • budovy4 level.jpg
    budovy4 level.jpg
    26,2 KB · Zobrazení: 117
  • 5z8.jpg
    5z8.jpg
    41,4 KB · Zobrazení: 104

DeletedUser3281

Guest
On tam před tím byl problém, na který jsem tady poukazoval, že 1 výroba vyrobila cca 2x tolik co je potřeba na druhou výrobu, druhá výroby ale o trochu méně než na třetí výrobu, tzn místo aby přidali tak to opět "narovnali" jak náš soudruh hrabiš, snížili to pořádně aby to bylo potřeba udělat 2x 6h :mad: Ale jsem rád, že jsem taky už dva týdny bez rasy, dost to protáhne rasu :( Ve výsledku vás to asi donutí režim 3h + 6h+6h + 9h > 6h+6h+9h > 3h ... pěkně na pytel.
 

ElfNostradamus

Veterán
Jak jsme se včera shodli ve spolku, tak to pravděpodobně při plné provázanosti dávalo 300%, ale max. je ,,pouze,, 250%, takže se jen opravily chyby, žel směrem dolů s produkcí pro někoho.
 

PenyMarket

Znalec fóra
Mají v tom hoši pěknej binec. Na mobilu mi 4 lvl. vyrábí 453 medůz na PC 351.
Na mobilu na 4 lvl 10 000 Elvenária na PC jen 7 750. Teď si počkám jen 1 hoďku jestli se to i na mobilu v tom lepším kursu opravdu i vybere.
 

PenyMarket

Znalec fóra
Takže i když se na PC zadá výroba v tom upraveném množství na mobilu to jde sklidit stále tak jak to bylo před změnou. Zatím :)
 

Silversnake

Mistr slova
Tak po roce 2008 je tu druhá hospodářská krize :)..... 16 ostrovů nic nevyrábí :).. (výzkum dokončen), takže mastím alespoň roboty na úkoly 74+75
 

DeletedUser3281

Guest
No ty divy konstruktů, především ta simia. To živoucí zboží mi přijde značně přestřelený, pokud člověk nejede permanentně okouzlený, tak by neměl šanci už na 16 level simie ušetřit s jednou manufakturou za rozumnou dobu. A mít už druhý den budík v mobilu po 3 hodinách abych využil kouzlo po celý den... to přidání živoucího do divů mě spíše tu hru reálně kazí a otravuje život. Bohužel je simia "must have" div, tzn jí nejde nemít.

Případné další levely asi budeme muset řešit kooperací, kdy více lidí vyrobí živoucí a půjčí si to nebo si koupí živoucí od ostatních hráčů za VB, protože vyrobit vlastní, to je na sto let i pokud využijete za den maximum slotů. Si vůbec neumím představit pak ty turnaje až to tam nacpou.

Kdybych měl nulu, tak i přesto, že využiji za den maximum času a fakt jsem otrokem hry, plus mám obchodní centrum tak bych šetřil 9 dní, to mi nepřijde normální. A někdo jistě řekne, že přece mám živoucí vyrábět stále a budou zásoby... ale když jako plýtvat suroviny na něco co se rozpadá, jen aby se to rozpadalo mi přijde zbytečné (bez ohledu na to, že reálně se rozpadají semena, ale prostě klikat na tu manufakturu je prostě více kliknutí zbytečně)

Celý den + obchodní centrum na 9 levelu + 15 level simie (na upgrade je třeba 292 tisíc živoucího)

2019-06-17_101139.jpg


Celý den + běžné 50% kouzlo

2019-06-17_101605.jpg


To jen jestli někoho zajímá jak rychle lze šetřit s jednou manufakturou :) A taky trochu jako varování lidem, co ty divy konstruktů staví, aby začali vyrábět živoucí dostatečně před tím, než budou chtít vylepšit aby pak nečekali na živoucí. Protože vyrábět stále zatím díky bohu nutné není.

A jestli někdo řekne, že lze mít ptáka na podporu živoucího, tak to je nesmysl, když nemáte fenixe tak máte méně VB a tak šetřit déle živoucí moc problém nebude.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
jenže to je nula nula nic, protože zatím co okouzlení přidává % z celkové výroby, tak časový skok se chová stejně jako trpašlicí tentonc, tzn to přidá 50% z toho základního což pro mě znamená 260 kusů živoucího za tři hodiny proto ten časový skok nestavím, to více vydělám "obchodováním" na trhu, když někdo hodí tři hvězdy a chce to rychle :) časový skok nemá smysl stavět pokud člověk nepotřebuješ nutně zkrátit ty okna, horské sídlo taky nemám pro těch 72% což je k smíchu ale pro ty lidi :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

voyager-1

Velmistr písma
kolik máš v T6 bez skoku? Si to nepamatuju. ted mám skok na lvl.7 a výrobu bismutu mám 4430/3-hod. na lvl. 8 to bude 4772/3hod
 

DeletedUser3281

Guest
level 27 = 4480 bez kouzla a 7560 s kouzlem, to je k prdu prostě ten skok :D Když by jsi ty VB místo do skoku nacpal do obchodního centra, vyrobíš více :D
 
Nahoru