• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Konstrukti

voyager-1

Velmistr písma
nemůžeš mít za 3hod 4480 bez skoku když já s ním mám 4430

edit: já mám vlastně T6 jen na lvl. 26, tak to ten nárůst je fakt mizernej, no já ho stavěl kvůli turnaji.
 

DeletedUser3281

Guest
můžu, protože ty nechápeš jak to počítá :D Výroba v T6 je stejná 560 kousků, z toho se ti počítá 700% relikvii, to je základ a případně se z toho počítá ještě ten skok tzn místo 700% dáš 750%

Ale to kouzlo ti pak udělá 70% z toho výsledku, proto nechápu kdo staví horské sídlo nebo skok pro suroviny, když kdyby jste ty VB narvali do obchodního centra tak prodloužíte kouzlo i procenta a vyděláte takový kotel, že se můžou jít ty dva další divy klouzat :D
EDIT: jo už chápeš :) tak jen pro ostatní tohle :)

2019-06-17_141712.jpg 2019-06-17_141641.jpg
 

DeletedUser3281

Guest
Tu nemám, nepřijde mi to nijak super, když živoucí většinu času nepotřebuji. A dalo by mi to na vysokém levelu myslím tak max 1-2 tisíce denně "náhodného živoucího" což může být klidně většinou jiná kategorie co nepotřebuješ tzn vyměnit T4 za T6 je pak ztráta.
 

voyager-1

Velmistr písma
já vím jak se to počítá, už jsem to nahoře opravil, ale nechal jsem se nachytat a myslel jsem že je to reálný zvýšení a ne jak u sídla.
 

DeletedUser3281

Guest
Jo, kdyby to bylo reálně tak už mi to stojí :D Oni to vždy umí tak dobře zabít, stejně tak zabili toho ptáka tímto.

A počítal jsem tu pyramidu, za den vyrobím 4873 orků, tzn 6 level by mi dávala random 2923 denně, na 11 levelu 4385, je to dost ale popravdě ty VB zatím umím dát do lepších divů :D Navíc když si nemůžu ani vybrat co dostanu, tak dostávat častěji první dvě T je ve výsledku danajský dar třeba.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

ElfNostradamus

Veterán
Simia vylepšení z 11 na 12lv = rozpad 6,4% snížen na 6,2% , vylepšení žere jen manu a semeno, vylepšení ,,kulaté,, tedy po pěti levelech tedy na 5,10,15 si ano vezme živoucí, zatím nebyl problém na předchozí dvě ušetřit s běžnou výrobou a sklizní jako u ostatních manuf. A naopak efekt rozpadu je vhodným doplnkem pro zisk nevýrobní nebonus suroviny.... asi tak za mne :)

houby.png houby2.png simia.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
Jo však, jenže koukni se kolik to chce živoucího třeba v tom 16 kde jsem já nebo pak v 21 :D A pak se koukni na moji tabulku :) kde je ten rozpad 5,6 co mám zohledněn přesto na to šetříš 9 dní s kouzlením :) Tím neříkám, že je ten div špatný, asi bych ho rád dostal na 21 level jen říkám že mi přijde že ty divy jsou předražené co se živoucího týče.

2019-06-17_151309.jpg
 

DeletedUser3281

Guest
:D no ono kdyby tohle bylo jediné drahé, tak se to dá přežít ale když si vezmeš, že to je "první vlaštovka" :confused::D

Kdyby ty živoucí manufaktury neměli číslování 3 a 4, místo 1 a 2, a nemusel jsem je mít někde jinde, klidně budu vyrábět furt ale tím že jsou 3/4 jsem rád, že nemusím když nepotřebuji :D zdržuje to a doufám, že to tak zůstane.
 

Lovec Krys

Legenda
@ExplorerFfff Já to postavil primárně kvůli produkci těžkooděnců (mám všechny divy produkující jednotky). Zabavené pašované prošlé zboží orkům je již jen bonus.


Jestli nám časem dají prošlé zboží do turnaje, tak budeme dost překopávat T1-3 > T4-6. Problémem a limitem bude produkce semen.
 

DeletedUser3281

Guest
No jestli se to stane tak uvidím, jak na tom budu s bojem, když to utáhneme a podstatně klesnou náklady ve hře na běžné suroviny, tak to nějak přežiji, ale jestli by mě hra pak nutila stále vyrábět abych mohl turnajovat nebo prostě hrát, tak se na to asi už vybodnu. Já si teď totiž můžu dovolit klidně dva dny efektivně nevyrábět a jen si sem zaskočit odklikat turnaj. Jak tohle nepůjde tak už mi přijde, že to "přehnali" co se nároků na čas týče.

Další věc, neumím si představit stále používat okouzlení, vím že ty to děláš ale já to moc neutáhnu navíc tam vyrábím činidla.
 

Lovec Krys

Legenda
@ExplorerFfff To už je minulost. Já už v akademii vyrábím jenom katalyzátory, takže mým jediným zdrojem je těch pár z turnaje a to, co pochytám v eventech z truhel. Takže ano, kouzlím, ale už ne denně, ale díky vyšší efektivitě jednotek v turnaji zase méně vykupuji.
 

DeletedUser3281

Guest
Tak ale on neříkal, že šetří peníze ale že se rád pochlubí plnými sklady, já jsem to už před tím někdy četl na tom jeho webu pokud si ho nepletu, takže mě to nijak nepřekvapilo :D Ono ale s tímhle setupem města se pak nemůžou moc řídit běžní hráči, to je zavádějící informace to je dobrý poznatek.
 

DeletedUser4336

Guest
To asi ne, ani nevím že se dal běžným způsobem z úkolů získat další duplicitní Felix.
 

ElfNostradamus

Veterán
53,54,55 hlavní odměna byli opětovně ptáci :), psal to iDavis ve svých spojlerech, takže jsem cíleně po druhém Fénixovi ohnivákovi šel a velmi se oba ptáci vyplácí v turnajích, např. Stonehenge mne neoslovil a event projedu běžně vlažně, takže S. ani stavět nebudu a proletí craftingem.... jinak svůj web nemám, jsem pouze řadový člen našeho skvělého spolku :)....k porovnání ještě výroba s plným fullem podpory na ptácích:
výroba.pngelík.pngsvi.png

hezký den :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
No jenže tě každé 3 hodiny té výroby skrz jednoho ptáka stojí 11 relikvii a 6 hodin akademie, tzn 22 relikvii a 12 hodin akademie, to je tedy hezké k pochlubení ale v praxi naprosto nepoužitelné. Protože vyrábím 24/7 činidla a craftím většinu krmení co potkám, přesto je spotřeba krmení u jednoho fenixe s efektem 24 hodin zhruba rovna produkci a činidla spíše ubývají, protože dočasné budovy. Takže buď používáš urychlovače na produkci činidel, nebo nepoužíváš asi zase tak často ty ptáky? Případně pokud to tak není, tak jestli by jsi nějak osvětlil jak přesně se dá uživit tolik ptáků, pokud je nemáš na parádu. - Já jen proto, aby zde někdo neměl pocit jak je to super ale bylo jasné, jak nákladný tyhle domácí mazlíčci jsou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru