• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Konstrukti

aikomi

Mistr slova
Máte někdo překlad k hlavním úkolům z konstruktů? Koukala jsem,že jich je kolem 36 a přijde mi,že to tam ještě není kompletní :rolleyes:
 

Angedev

Velmistr písma
Kompletní nemám, mám jen těch 36 co je zatím na Elvengems... Jestli to pomůže, můžu večer poslat překlad alespoň k těm :)
 

DeletedUser467

Guest
S přidáním dalšího zboží na trh nevidím na poslední dvě suroviny. Bylo by fajn, kdyby se v tom dalo rolovat. Je možné s tím něco udělat?

Bez názvu.jpg
 

DeletedUser467

Guest
Jo, ono se s tím dá poradit několika způsoby :) To byla spíš otázka na tým Elvenaru, jestli se to dá upravit v základu :) Obcházet to sice jde, ale koho to baví :)
 

DeletedUser3281

Guest
Ono tam těch chyb je víc, ale já se můžu vyprdnout na to něco takového hlásit když to nemá funkční důvod, tohle sice vypadá jako že se vám nepočítá div ale on se počítá, jen to tak nevypadá takže jestli na to narazíte, tak klídek a třeba si toho všimne někdo, kdo má chuť to zadávat s podrobnostmi :)


2019-02-24_185054.jpg
 

DeletedUser2455

Guest
Něco málo ke konstruktům - nakoul sem do pár měst v 1 -10.
Bych musel vybagrovat polovinu města abych to tam vebec dostal. A to mám obytky modrý,
Je to fakt - víc než výzva!
 

DeletedUser3281

Guest
Výhoda toho být na konci, člověk totiž tím, že to pojede rychle tolik nezíská, takže buď počká až proběhne event a až teprve po tom bude stavět, nebo to právě jede s málo budovami. Já to tedy chci mít co nejdřív za sebou, ale přeci jen mám 5 měsíců tak pro to nebudu obětovat nějaké výkupy nebo tak, jak vidím že někteří to dělají.
 

voyager-1

Velmistr písma
Tak pokud bys nebyl na konci neměl bys možnost stavět konstrukty, nebo tě blbě chápu :) Já jinak mám event hotovej, v konstruktech mám postavenejch už 12.budov, nepoužil jsem na to žádný diamanty, urychlovače ano.
 

DeletedUser3281

Guest
No někde jsi musel vyhrabat VB, protože mě zatím ještě budovy stavět nenechá, chybí mi k tomu tři výzkumy, tzn buď jsi nakoupil VB v liště, provincii nebo turnaj overkill, to jsem myslel výkupem :) event mám totiž taky hotový ale hrotit VB nechci :D
 

voyager-1

Velmistr písma
to jo , VB za mince kupuju, ani se mi nechce ale co dělat když pořád přetejkaj a event taky nějaký nařizuje, a z turnaje taky přes sto VB získáš.

jo a provincie samozřejmě taky dělám, jedu stále ještě na rozšíření, takže to není žádnej výkup ale povinnost :)


//sloučen doublepost - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4169

Guest
Něco málo ke konstruktům - nakoul sem do pár měst v 1 -10.
Bych musel vybagrovat polovinu města abych to tam vebec dostal. A to mám obytky modrý,
Je to fakt - víc než výzva!
Když se díváš do top10, tak se nediv, ti hráči mají města postavena s ohledem na to, aby byla top. Ne s ohledem na místo pro rasu. U nás v plénu to půjde, třeba u mě už se to pěkně rýsuje. Největší problém byl sehnat nové živoucí zboží, ale i to už se rozjíždí. Navíc, jak tu padlo, není kam spěchat.
 

DeletedUser3281

Guest
Já to vždy dělám tak, že první co vylepším jsou obytky abych si uklidil město, pak dostanu na maximální level tu jednu manufakturu aby za čas vyráběla živoucího co nejvíc, a pak se pustím do výzkumu. Protože mám těch živoucí po jedné, je zbytečné jich mít více, když to lze na tu chvíli řešit kouzlením.
 

DeletedUser2455

Guest
Tak jsem dnes vylepšil všechny obytky, vyboural pár starejch hybridů, a zbytečných cest. Popřehazoval divy a nachystal místo na změnu velikosti cvičiště + prachovky + množírny. A najednou se udělolo 18x17 místečko + 7x14 - tak jsem se z hlehka uklidnil. Ale pastička bude- populace. Zatím mám + 17200 , bude to stačit??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Mě vyšlo, že potřebuji 40tis nových lidí bez vylepšení cvičiště.
 
Nahoru