• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Konstrukti

Prealiena

Velmistr písma
Dle Gems of Knowledge:
The settlement for the Constructs chapter includes:

  • 1 x Portal: D000-b “Core” (7×8 at level 1, and does not grow as it is upgraded)
  • 16 x Ports
    • 4 x D001-o “Engine” – 5×6
    • 4 x D002-l “Garden” – 7×4
    • 4 x D003-r “Assembly” – 6×4
    • 4 x D004-w “Zoo” – 4×5
The full settlement size then will come to 464 tiles / 18.6 Expansions, making it similar in size or smaller than recent chapters.

  • Amuni: 472 tiles / 18.9 expansions for full settlement based on quest requirements
  • Elementals: 456 tiles / 18.3 expansions for full settlement based on quest requirements.
 

DeletedUser3281

Guest
Jsem asi v první třetině rasy a zatím musím ocenit, že úkoly dávají aspoň minimální smysl a jsou za ně trochu zajímavé odměny, takže zatím jsem nedošel k ničemu co by mi dalo důvod s nimi seknout.

Co mě ale vadí je značně primitivní logika, co dle mého odporuje rase co umí lítat s celými ostrovy. Dělníky vyrábíte jen v portále a jen v portálem je spotřebováváte, elvenarin vyrábíte jen v ostrovech a jen v nich ho spotřebováváte, takže fakt nechápu tuhle pošahanou logiku vyrábět něco, co viditelně můžou vyrábět na jedné a té samé lince ad hoc a to především z důvodu pouze 5 hodin dlouhé fronty. Potažmo nutnost vyrábět 3h něco, abych pak 6h vyráběl něco dalšího, když by to klidně mohlo vše být najednou, tohle mě osobně z logického pohledu prostě značně štve, protože neefektivitu bych čekal od nějakých primitivních ras jako orkové, než od robotů kde už v portále je vidět "výrobní linka".

Již jsem překročil známé úkoly, takže uvidíme kdy narazím na první úkol na vylepšení ostrovů, dost pravděpodobně produkce nestačí na ostrovy dle bety, takže vylepšovat je nemá smysl a asi tedy v nějakém takovém úkolu budu nucen dát stopku a za 5 měsíců odmítnout.

Budovy jsou hezké, mám rád tenhle scifi svět, ale klikat na ten chumel ostrovů je celkem peklo protože není vidět kde co končí, tzn hezké na dívání špatné na práci.

Na betě proběhli obytné budovy se stromy, dočkáme se jich i zde?
 

maxinec

Pokročilý žák
Jeden z úkolů bude...
vlastni 4 výrobní ostrovy na 2. lvl
a později 8 výrobních ostrovů na 3. lvl, :)předpokládám, že to bude chtít pak i 12 (nebo 16) na 4. lvl
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tak pokud jde jen o vylepšení ostrovů, tak se skončením kapitoly přece není třeba spěchat a hned mazat celou osadu :) živoucí zboží je stejně mimo kapitoly k ničemu a semínek bude dost... nebo si na vylepšení cest chvíli počkám. i tam nebude třeba špěchat.
 

DeletedUser3281

Guest
Já místo mám, stojí mi jich už 16, ale popravdě nechci tu rasu mít ve městě moc dlouho, komplikuje to eventy, výzvy a podobně.

Takže jde o to jak daleko dojde aniž bych to vylepšil, uvidím. Jsem už za 36 úkolem takže ten chybějící seznam docela mrzí, člověk nemůže plánovat. Případně má někdo nějaký další úkoly oproti gems? Seznam hlavně ideálně :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Lovec Krys : nacpu tam všech 16 a ještě mi zbyde zhruba 5-6 volných placů. jak jsem k tomu místu přišel ale vůbec nevím, no asi jsem si chytře naplánoval město ^_^
 

DeletedUser3281

Guest
Tak to je jen z těch co by stejně člověk dělal :D Ale bude tam prý i postavení nějaké nesmyslné kulturky, to miluji tyhle hloupé věci :D
 

DeletedUser3281

Guest
Já už se ptal i na gems, jenže tam lidi akorát občas hodí pár úkolů ale člověk ví prd co za čím následuje. Jedna z nevýhody být na konci a začínat první :D
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tak zrovna akvadukt chci asi stavět i bez úkolu :) kultury je tam malý úbytek na pole, ale many hrozně moc víc. (v porovnání s amunskou sfingou, kterých teď mám asi 10).
 

DeletedUser3281

Guest
Nemám ani sfingu :D Proti stromům + zimnímu hybridu to právě je bída, pošetřím a potáhnu nahorů hybrida.
 

Lovec Krys

Legenda
Tak jsem to předběžně počítal a 16 se mi jich tam fakt nevejde (a to nepočítám portál).
Alespoň dobrá zpráva je, že 12 možná ano (původně jsem počítal s méně).
 

DeletedUser2185

Guest
To jeste pokracuje dal ? aha ale i tak nemam na 16 ostrovu misto ...

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru