• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sraz hráčů Elvenar

Ethariel

Guest
Není zač. Nechtěl jsem Vás přivést někam, kde by se Vám zvedal žaludek, anebo kde by jste se cítili nepříjemně. Škoda Venouše. Je to vskutku rázovitá hospůdka, která stojí za to, alespoň jednou ji navštívit. Naneštěstí už ne za to, chodit tam pravidelně dokud nejste "skalní".
V Kamínce se poptám na možnost bezgluténové stravy a taky velikostně je asi víc vyhovující.
 

Ethariel

Guest
Podle hlasování usuzuji, že by se mohlo sejít až 7 hráčů/ček. Hospůdka, která prozatím vyhrává, by nás ale pojala s lehkostí, jelikož je velkorysá na místo.
 

Ethariel

Guest
O víkendu jaksi nebyl čas, takže anketu oficiálně uzavřu teď.
S přehledem vyhrála hospoda číslo tři, to jest Kamínka a to s počtem hlasů pět.
Hospody jedna (U Sadu) a dva (Venouš) dostali shodně po jednom hlasu a dva lidi hlasovali pro cokoliv.

Teď bych se rád soustředil na upřesnění data srazu.
1. 25. března - pátek
2. 26. března - sobota
3. 27. března - neděle
4. Přizpůsobím se podle výsledku

Mě osobně nejvíce vyhovuje sobota a to z jednoduchého důvodu. V pátek po práci budu hodně unavený a na sraz s tak skvělými lidmi, jaké jsem potkal tady na fóru bych rád přišel čerstvý a plný síly :) A v neděli budu už mít v hlavě představu pondělí a zase bych se nesoustředil :)
Tímhle bych rád poprosil někoho z Elvenar Teamu aby pozměnil hlasování podle kritérií výše.
 

Ethariel

Guest
Aaach to je škoda :(
Ale není všem dnům konec. Kdo říká, že to bude poslední sraz, anebo poslední šance se sejít :)
 

DeletedUser100

Guest
Ahoj,
Dovol mi prosím pár dotazů....
Pro nás Elfy,co se v hlubokém pralese vyznáme líp nežli v hloubi velkoměsta,bude sraz,řekněme na Hlavním nádraží (eventuelně nějaký odvážlivec jež by nás (mě) tam vyzvedl) ?
A dále,jakpak to plánuješ časově?Jen abych (pokud bych tedy dorazil) měl lán na započatý večer.
To je asi vše....Tímto neslibuji že dorazím,jen je to pár věcí kteréžto mi v již proběhlé diskuzi chybí. :D
 

luterina

Veterán
Ač mám ze setkání srdce až v krku, hlásím se jako dobrovolník k vyzvednutí elfíků a jiných - nejen lesních - zvířátek na Smíchovském nádraží. :D
 

DeletedUser100

Guest
Pak tedy děkuji a pokud by se stalo že se uvolím se ukázati dám zavčasu vědít :D
 

DeletedUser312

Guest
Kukej :cool:

Screenshot_10.png


Screenshot_4.png
Screenshot_9.png
 

Přílohy

  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    5,4 KB · Zobrazení: 54
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    3,6 KB · Zobrazení: 52
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    12,8 KB · Zobrazení: 45
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    3,4 KB · Zobrazení: 51
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru