• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sraz hráčů Elvenar

Sheila7

Guest
Ale to by bylo fajn kdyby to Elvenar tým dokázal :D he,he Ne ...bohužel to bude beze mě.....jsem moc daleko krucišnál :( A bojím se výšek..vrtulník bych nepřežila :p
 

Ethariel

Guest
luterino mockrát děkuji, že jsi se nabídla k vyzvednutí lidí (a elfů :) ) na Hl. Nádraží. Sešli bychom se pak na Smíchovském nádraží. Teď by to chtělo dořešit, přesný čas setkání.
S přehledem to vyhrála sobota 26. března s počtem hlasů pět
Druhý byl pátek 25. března s dvěma hlasy

Navrhoval bych dva časy kdy se sejít na Smíchově.
1. V 15:00 +/- 15 minut
2. V 17:00 +/- 15 minut
Prosím člena Elvenar Týmu o vytvoření nové ankety :)
Schválně volím odpolední hodiny, ať se můžeme všichni připravit, najíst, něco doma dořešit a tak. Scházet se zase později večer by nebylo dobré kvůli dostupnosti MHD. Sice na Zbraslav jezdí hodně spojů, ale nač riskovat :)

Taky bych rád pobídl lidi, co budou dojíždět na Hlavní anebo Smíchovské nádraží, aby dali vědět mě pro Smícháč a luterině pro Hlavák. Nechceme aby se nám lidi anebo elfové ztratili :p
Poznávacím znamením pro mě bude moje fotka :) Vypadám teď stejně akorát ty vlasy jsou o půl roku delší :p Jo a mám ulomený zub, ale to je na delší vyprávění :D Místem setkání na Smícháči bych zvolil koutek uvnitř nádraží vedle fotoshopu, Pontu (malý krámek) vstupu do Oázy (hospoda) a řeznictví. Všechny tyhle krámky jsou vedle sebe.
 

luterina

Veterán
Etharieli, psala jsem též že vyzvednu na Smíchovském nádraží, proto myslím stačí ten tebou zmíněný sraz na něm, z Hlavního nádraží myslím zvládne na Smíchovské nádraží každý, pokud ne, tedy si pro něj přijedu, ať dá vědět kdo nezvládne.
 

Ethariel

Guest
Dobře. Tak se jednoduše sejdeme na Smíchovském nádraží. Je to metro a při třech linkách, je fakticky těžké se ztratit :)
A report bude. Nenecháme si ho jen pro sebe, možná >.> :D
 

Sindri

Guest
Hlášení, zpráva... tzn. v tomto kontextu sepsat, co jste tam dělali, jaké to bylo, připojit možná i fotečky a tak. :) Archivace zážitků jednoduše.
 

luterina

Veterán
...Místem setkání na Smícháči bych zvolil koutek uvnitř nádraží vedle fotoshopu, Pontu (malý krámek) vstupu do Oázy (hospoda) a řeznictví. Všechny tyhle krámky jsou vedle sebe.

Jen dodám, že tam jsou sedačky, nejspíš tam mě najdete! :D

edit: Děkuji za vysvětlení, Sindri, stoprocentně podám cokoli, co uznám podat za vhodné! :D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Abych byl upřímný, tak jsem s výběrem času docela velmi zklamán. Protože pro většinu mimopražských tak pozdní hodina konání automaticky znamená nutnost přespání v Praze, což ne každý podstoupí.

Proto určitě doporučuji zauvažovat nad časem okolo desáté či jedenácté hodiny dopolední. ;)
 

DeletedUser312

Guest
tak pozdní hodina konání automaticky znamená nutnost přespání

vím a chápu že ožrat se večer umí každej... vím a chápu že frajeři se opijí ráno a pěkně si v tom pochodí aby lidi věděli že na to maj... ale .... nechtěj po nikom aby se ůčastnil srazu ráno v 7:00 by ti ubylo hooodně kamarádů páč většina jich byla na srazu i den před tím a ten čas pro ně není reálnej :cool:
 

DeletedUser469

Guest
ehm luterino ale na Smíchovském nádraží se opravují eskalátory takže tam teď sedačky nejsou ;):D
 

Ethariel

Guest
Abych byl upřímný, tak jsem s výběrem času docela velmi zklamán. Protože pro většinu mimopražských tak pozdní hodina konání automaticky znamená nutnost přespání v Praze, což ne každý podstoupí.

Proto určitě doporučuji zauvažovat nad časem okolo desáté či jedenácté hodiny dopolední. ;)

Děkuji za odezvu. Pokud by jste teda chtěli. Můžeme dát ještě jeden čas do hlasování a to v 11:00 +/- 15 minut :) Pro nás Pražské to není až takový problém a já bych moc rád potkal co nejvíc lidí z tohoto skvělého fóra a hry :)
 

DeletedUser1381

Guest
Je škoda že sem si toho srazu nevšimla dřív hlasovala bych pro Nymburk. Máme malé dítě a neměli bychom hlídání :/ Tak snad příště
 
Nahoru