• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sraz hráčů Elvenar

Sheila7

Guest
Moc se těším na fotky a jelikož jet nemohu...Tak přeji moooc velkou zábavu Elveněráci :D Budu brečet ještě měsíc po tom že jsem nemohla,ale pište si že na další!!!!!Na další tam budu!!!! ;)
 

DeletedUser1213

Guest
hm,jsem hodně z daleka,takže škoda,ale neva,stačí,že mi poklábosíte,jaké to bylo :D
 

Ethariel

Guest
Škoda samer1976. Ale Elvenar tým plánuje další sraz v srpnu anebo září a možná to budeš mít pro změnu blíž ty :)

Jak tak koukám na průběh hlasování, napadla mě jedna myšlenka. Co kdybychom to vzali polopatě a než vybírat přesný čas, tak je vzít všechny jedním šupem :) Myslím to tak, že ty který přijdou dřív, třeba v jedenáct, bych osobně vyzvedl na Smíchovském nádraží a ty, který později, bych vyzvedl na zastávce Zbraslavském náměstí anebo Žabovřesky. Tímhle způsobem bychom se mohli sejít skoro všichni :)

Taky bych pro Vás, milý Elvenárci, měl i možnost navštívit Zbraslavskou ZOO. Je to spíš takový malý koutek s asi patnácti zvířaty. A vstupné se neplatí :)
Anebo bych tu měl možnost, zavést vás k Keltským ruinám na kopci nad Zbraslaví. Je to trochu výšlap ale nic co by zdatný člověk anebo lesaznalý elf nezvládl :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Já bych to tak nekouskoval, ničemu to neprospěje. Ne že by mě nelákalo tvé pozvání, Prahu zase tak moc dobře neznám, ale myslím, že bude lepší, když se všichni sejdou v jeden čas na jednom místě. ;)

Chtělo by to už stanovit přesný čas, ať si můžeš být jistý, kdo přijde. Přeci jen 26. je už docela brzo. ;)
 

luterina

Veterán
Nemyslím si že by nešlo vyzvednout další hráče - kteří přijedou po 11:00 h - na zastávce kousek od hospody, je to otázka 10 min, tedy bych viděla dle hlasování: sraz v 11:00 h a ostatní mi mohou - až přijedou na Smíchovské nádraží - volat na telefon, napište mi o něj na vzkazník.

Souhlasíš Ethariel?
 

Ethariel

Guest
Pokud by jsi byla tak ochotná, bylo by to skvělé luterino ! :)

Koukám že hlasování samotné taky postoupilo. Zvýšil se počet možných účastníků, což mě osobně, velice těší :)

Na závěr bych rád navrhl všem co nehlasovali, aby se neostýchali a pokud chtějí, tak třeba i sami přišli na sraz. Najdete nás lehce. Budeme ta nejhlučnější skupinka v hospodě :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ethariel

Guest
Tak podávám nejnovější informace. Máme obsazené místa v Restauraci Kamínka. Dnes jsem mluvil s majitelem hospody, který byl velice vstřícný ohledem upravení jídelníčku a přislíbil mi minimálně dvě bezlepková jídla :) Pokud by náhodou nastala nějaká změna, tak jsem dostal i číslo na majitele :)
 

luterina

Veterán
Tak to jsou skvělé zprávy, Ethariele, děkuji. :)
Vzhledem k tomu, že mně nikdo o tel. č. na vzkazník nenapsal, tak všichni na Kamínka trefí, moc se na vás na všechny těším. :rolleyes::)
 

Ethariel

Guest
Tak milý Elvenárci a Elvenarčata :) Den D je tady a já jsem skoro nemohl usnout nedočkavostí ^-^ Velice se na Vás těším :D
A mám i špatnou zprávu. Nepovedlo se mi sehnat fotoaparát. Rád bych tedy někoho z účastníků poprosil, jestli by nemohl přinést, anebo jestli by nepoužil svůj chytrý telefon k zdokumentování tohohle srazu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
Ahoj, Lucinka14 fotoaparát přinese, pokud to bude možné a máte někdo tužkové baterie, tak je určitě vezměte sebou, budou se hodit, děkuji. :)
 

Ethariel

Guest
Tak srázek je u konce a sebou přinesl spousty příjemných dojmů :) Naneštěstí se dostavili jen Lucinka14 a luterina, ale zábava nebyla o to menší.
Sedli jsme si do vyhřáté restaurace Kamínka a po vydatném obědě naplno rozeběhli konverzaci. Jediné co nepřišlo na přetřas byla snad jen politika :D Myslím, že to ani nikomu z nás nechybělo. Po pár hodinách dvou pivech, jedné coca-cole, několika džusech a jedné limonádě, jsme se vybrali na procházku přes Zbraslav. Zavedl jsem holky do lesoparku Belveder, kterým protéká několik potůčků a kde se v jarním slunci leskli dvě malá jezírka. Z Belvederu byl taky nádherný výhled na kopce na druhé straně údolí. Po procházce jsme se vydali do lokální mini-ZOO. Mají asi jen 10 výběhů a polovina zvířat buďto spala, anebo se spát chystala :) K vidění byli jeleni i párek sov. Taky se povedlo zahlédnout káně ve voliéře, něco jako samičku bažanta (hodně zvědavou :) ) a kančí rodinku.
Naštěstí Lucinka14 přinesla fotoaparát a tablet takže jsme udělali jednu fotku a natočili pár videí. Lucinka14 i luterina slíbili že fotku i videa pak uveřejní, takže se máte na co těšit :)
 

luterina

Veterán
Tak v Zoo jsem zahlédla jednoho vytuhlého - zřejmě po flámu - kance, to bych i chápala že bez omluvy nedorazil. ;)

Foto a videa budou, přidám i dojmy ze srazu a komentář. :)
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Moc jsme se s Lucinkou14 na vás na všechny těšily, nedočkavostí jsme nemohly ani usnout. Kdo všechno přijde? Jak je mám oslovovat, herní přezdívkou nebo jménem? Budeme si říkat jaká máme města, jak kdo hraje, co postavil nového...? Inu, otázek bylo dost a dost.
Ještě pár úprav před zrcadlem a hurá na Smíchovské nádraží!

Říkám si: Až tam přijdu, tak tam bude Ethariel a asi tak ještě dva hráči. Vcházíme do haly a oči bystří do dáli, když v tom vidí muže dlouhý vlas a úsměv na tváři. Blížíme se k sobě, vítáme, objímáme a líbáme... Ahoj Etharieli! Ahoj Lucinko! Ahoj Luterino! ... Zatím ještě nikdo další nedorazil.
Povídáme si radostně, za chvíli si i skáčeme do řeči jak se nám příhody, se kterými se chceme podělit, jedna za druhou vybavují. Probíráme kdo všechno přislíbil účast, Forseti a Fulla hlasovali příjezd na jedenáctou, akademická hodinka je však nepřivolala, tak jsme se na cestu do restaurace Kamínka, sami ve trojici vydali.

Stanice Žabovřesky! Hlásí paní z ampliónu v autobuse, tak jsme tady! Dveře se otvírají, dýchl na nás svěží, čerstvý jarní vzduch. Ááách, a ta krásná krajina, tam v modré dáli z kopce stromy volají a mávají! Pět minut pohodlné vycházkové chůze a vcházíme do restaurace. Dobrý den! Co si dáte? Pomerančový džus, kuřecí prsíčka s gorgonzolou v anglické slanině a hranolky pro Lucinku, dvě piva a gulášovou staročeskou polévku s chlebem pro mě a pro Luterinu, prosím, objednává Ethariel, a nám všem se sliny sbíhají.

Mňam! Bylo to výborné!

Zapínáme laptop, naskakuje Elvenar a už se "paří", klábosí a pije! Jeden příběh za druhým, kdo co dělá, jak kde žije, rodina, přátelé...., smích a cinkání sklenic! V tom Lucinka: "Já mám nápad, budeme kouzlit", načež Ethariel přikyvuje. "Už jsme skoro všechno snědli a vypili a až přijdou ostatní hráči, abychom jim měli co nabídnout, tak jim jídlo a pití vyčarujeme!" Nechápu co tím myslí, Lucinka s Etharielem jsou však ihned v obraze, jen na sebe mrknou a já nestíhám v údivu valit oči!


:p:D

Děkuji Etharieli za Velikonoční krásné a báječné, vzájemně prožité chvíle. Jsi úžasný a nepřekonatelně milý a zábavný muž. :)
 
Nahoru