• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sraz hráčů Elvenar

Ethariel

Guest
Ahoj

Nevím jestli tady už podobné téma není, ale zkusím to :) Navrhuji udělat nějaký minisraz hráčů téhle skvělé hry. Mě osobně by se to velice zamlouvalo jelikož jsem nikdy na podobném srazu nebyl. Buďto jsem prošvihl termín anebo jsem z časových důvodů nemohl. Pokud by se Vám nápad zamlouval, napište prosím ve kterém městě by jste rádi sraz měli. Jak jsem tak koukal na jednu anketu tady na fóru, tak by nemusel být problém s cestováním, jelikož hráčům je povětšinou mezi 20-40 rokem. Já sám nemám problém se dostavit do kteréhokoliv většího města. Trmácet se autobusem někde mezi vesničkami není právě můj šálek kávy s mou kinetózou :)

Sraz se bude konat v Praze a okolí
Konat se bude 26. března
Sraz se bude konat v restauraci Kamínka na Zbraslavi
V kolik by jsme se sešli na Smíchovském nádraží?
1. V 11:00 +/- 15 minut
2. V 15:00 +/- 15 minut
3. V 17:00 +/- 15 minut
4. Můžu kdykoliv
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, moc bych ti chtěl poděkovat za toto téma. Velmi si vážíme toho, že chceš uspořádat hráčský sraz! :)

Oficiální sraz pod záštitou celého Elvenar týmu plánujeme uspořádat někdy v létě nebo na podzim tohoto roku. Takže na realizaci tvého nápadu máš dost času. Jinak kdokoliv z vás může určitě počítat s tím, že pokud byste nějaký sraz pořádali, určitě by vás poctil účastí nějaký člen Elvenar týmu. Stačí nám dát vědět. ;)
 

Ethariel

Guest
Doufal jsem že hráči sami navrhnou nějaké město :D Já bydlím kousek od Prahy ale znám Nymburk a Hradec Králové. Tyhle tři města by přicházeli v úvahu kdybych ten sraz pořádal já. Dám anketu o tyhle 3 města a podle výsledků se uvidí :)
 

Ethariel

Guest
Chvilku jsem v Hradci bydlel a taky v jedné vesničce mezi Pardubicemi a Hradcem jménem Opatovice :)
 

Fulla

Guest
Skvělý nápad :) Kdybych měla čas, určitě bych se ráda přijela podívat.
 

Ethariel

Guest
Inu, hlasování dopadlo jak dopadlo.
Praha a okolí - 4 hlasy
Hradec Králové - 2 hlasy
Nymburk - 1 hlas
Přizpůsobení se kterémukoliv - 3 hlasy

Ještě bych tomu ale dal nějaký čas. Třeba týden. Pokud tedy máte chuť se přidat jen směle do toho. Samotný sraz plánuji až se dořeší všechny maličkosti :) Po městě bych se rád soustředil na upřesnění data srazu a místa.

lZPRFKs.png

//edit: přidán screen původního hlasování do spoileru a změněna anketa - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 35985

Guest
Já se klidně přidám kamkoliv, to je jedno, spíš u mě bude problém s volnými a pracovními dny.
 

Ethariel

Guest
To dořeším :) Mám dva návrhy jak na to. Buď sem napsat několik dat a dát anketu komu budou jak vyhovovat anebo dát vzdálenější datum aby si lidi mohli posunout směny/vybrat volno.
 

DeletedUser312

Guest
B je dycky správně :D a včil je ten správnej čas vybrat termín o prázdninách.....
 

Ethariel

Guest
Prázdniny? Co to je? :D
To je škoda Sheila7 :( ale Elvenar team plánuje udělat další v letě nebo na podzim a možná vyberou, pro tebe, vhodnější lokaci :)
 

Ethariel

Guest
Jak tak koukám, tak nejde spustit více anket v jednom tématu. Tak napíšu data srazu sem a prosím odpovědi klasicky přes příspěvky :)
26-28 únor
4-6 březen
25-27 březen

Jsou to všechno víkendy. Sraz nebude třídenní, ale plánuji vybrat jednu skupinu a pak dořešit maličkosti. Tyhle pozdní data píšu schválně kvůli výplatním dnům u mě v práci, ale pokud nevyhovují, není problém je změnit a já se finančně zařídím :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Jen pro info, své odpovědi můžete vkládat do ankety výše (tedy na začátku příspěvku, jak jste zvyklí)
 

Ethariel

Guest
Děkuji Ódine :)

Tak přemýšlím že tohle hlasování nebudu tak natahovat, jak jsem natahoval to o městě a už někdy v týdnu bych to ukončil. Uvidí se zítra kolik tu bude hlasů. Já mezitím vyhledám hezké lokace, hospůdky, restaurace kde by se ten srázek mohl konat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
mně se nehodí ani jeden z předložených termínů, vyhovující je pro mě 12. - 17. kteréhokoli měsíce v sobotu nebo v neděli :)
 

Ethariel

Guest
Já se můžu přizpůsobit. Otázkou je ale, jak jsou na tom ostatní :( Nedalo by se vybavit nějaké volníčko luterina? :)
 
Nahoru