• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sraz hráčů Elvenar

Ethariel

Guest
Tak to vyberu slušnou hospodu ^.^ Mám dvě místa na mysli a možná přihodím i cukrárnu :) Než se bude hlasovat o místě, je ještě dost času :)
 

Ethariel

Guest
Tak do cukrárny pro celiatiky :) Nevím sice kde se taková nachází, ale znám prodejnu na Hlavním nádraží kde se na takovouhle výživu specializují. Sám jsem tam kdysi pracoval :)

Cesta samotná Sindri? Pokud to máš do Prahy daleko, tak to mi je líto :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ethariel

Guest
To přesné nevím, ale přibližná čísla můžeš vyčíst z počtu hráčů co hlasovali. Zatím to vypadá na šest plus já. Nevím ale jestli se ještě někdo nepřidá, anebo neodpadne.
 

DeletedUser1171

Guest
Nazdárek, Praha vyhovuje, ale jinak mi to je jedno. A hospůdku v Praze mohu doporuřit na Žižkově kousek od věže Restaurace U SADU 18 DRUHŮ PIV VAŘEJ VÝBORNĚ není nic nobl ale je ůtulná nazdech jim vysej starý krámy je cca 5 minut pěšky z JIŘÍHO PODĚBRAD a ze Žižkova je všude blízko.
 

Ethariel

Guest
Hmmmm ... pokud máte nějaké další tipy, tak sem s nimi :) Já sem napíšu své dva tipy a dosavadní seznam vypíšu do prvního příspěvku :)
 

Deleted User - 35985

Guest
Tak bohužel jsi se netrefil do data, ani jeden se mi nehodí.

Počítám se srazem o víkendu a u mě platí všeobecně:

1) Nemůžu lichý týden pokud vychází první sobota v měsíci.

2) Jinak všechny sudé týdny nemohu taktéž.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Těsně vedle Burundi , Sládkova ul. Praha 7, poslední víkend v únoru, slavím narozky ,přijdu si dát panáčka s Vámi se svou společnicí Sirénou :D
 

Ethariel

Guest
woody69 a nechtěla by jsi slavit narozky dva-krát? :) Ty druhé by byli speciální, Elvenarské :D
 

Ethariel

Guest
Kdybych šoupl šamanovi lahvinku-dvě ohnivý vody, myslíš že by to napomohlo jeho vizím? :p
 

DeletedUser76

Guest
To nemusíš , já mu přihodím do ohně pár bylinek :D

Budu to sledovat jak se dohodnete ,ale nic neslibuji ;)
 

Zharthuru

Mistr slova
Já mám hrozně rád Vyšehrad , taky mám rád víno než pivo (jako správný elf) nešlo by to až v dubnu ? Mám vlastní demižon 7,5 litru .
 

Ethariel

Guest
Fúha... duben jo? Nešel bys raději ty v tom březnu a pak by jsme udělali menší mini srázek? Ty, já a demižon :D
 

Zharthuru

Mistr slova
Když mi pár věcí klapne tak možná ano , ale moc nedoufej alimenty se vymáhají hrozně těžko a když dostanu za odměnu peníze tak je to štěstí .
 
Nahoru