• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sraz hráčů Elvenar

Ethariel

Guest
To je důvod proč jsem zadal tak vysoká data. Taky kvůli financím :(
 

luterina

Veterán
výplatu mám přibližně uprostřed měsíce, takže tak, předložené termíny jsou však měsíce začátkem nebo koncem, což je pro mě nevyhovující
 

Ethariel

Guest
Hele a nemohla bys to v práci zaonačit jako služební cestu? :D
 

Ethariel

Guest
luterina? A to jsi nemohla říci že jsi Pražanda? :D To tím pádem odpadají náklady na cestování :) Vždyť tam přeci nebudeme nějak utrácet. Půjde spíš o sešlost při pivku, kafe, čaji anebo sklence vína :)
 

Ethariel

Guest
Tak s tebou, milá luterino, počítám a ty můžeš tím pádem počítat s mým pozváním :)
 

DeletedUser180

Guest
A už se tady oběvují první vztahy.
Když ji miluješ, není co řešit (milenci se milujou)

image.php

Já bohužel nedorazím, i když bych rád.
Praha je moc daleko a mám mizerný orientační smysl, který mi třeba umožňuje zabloudit i na zastávce autobusu.
Navíc Já v 99% o víkendech pracuju a tak není možné abych byl na dvou místech naráz.

Udělejte milion fotek, ať vím co za blázny tady hraje.
 

Ethariel

Guest
Jako místo setkání jsem plánoval dobře známé místo. Třeba Hlavní nádraží, Florenc a/anebo Masarykovo nádraží. Je mi líto pokud máš tak nabitý pracovní týden že se na sraz nebudeš moct dostavit :( Skus ukecat šéfa na služebku, jak jsem navrhoval luterině :)
Pokud to nepůjde, tak slibuji že ty fotky bláznů poskytnu ^.^
 

luterina

Veterán
Ethariel děkuji. :)

Píši si:
Přijít na setkání hráčů Elvenaru
Grepsis (velký pracant) nepřítomen, přijímá jen foto bláznů :p:D
 

Ethariel

Guest
Tak tak. Do adresáře, do telefonu, do kalendáře, na štítek na lednici, na plochu počítače a v neposlední řadě do denníčku :)
 

DeletedUser180

Guest
Já chodím o víkendech dobrovolně.

V našem podniku je kapku složitější. Nemám zrovna inteligentní nadřízené, takže vysvětlovat takovému jelitu že jedu na sraz hráčů hry, by mi mohlo vysloužit nálepku blázna a to nemám za potřebí.
Kdyby to bylo někde blíž (Olomouc, Brno tak nějak) možná bych návštěvu zvážil - z nějakou výmluvou o kašlíčku nebo ukrutném moribundu, ale Praha je fakt jako prakticky přes celou naší ne zrovna malou republiku.
 

Ethariel

Guest
To chápu. Doufám že sraz plánovaný členy Elvenar teamu bude někde poblíž Brna aby mohli na fotce pak zvěčnit i takového blázna jako jsi ty :p Samozřejmě to taky nebudu vysvětlovat mým nadřízeným. Jednoduše jim řeknu, že o víkendu už něco mám. Naštěstí o víkendech neděláme ale čas od času nás žádají o "dobrovolný" přesčas v sobotu.
 
Nahoru