• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost 2018

DeletedUser341

Guest
Jo, to já neplánoval nic a právě potkal "úkol smrti"... Vylepši dvě budovy na lvl10 nebo vyšší (mám téměř vše na max), nebo prozkoumej dvě provincie (jedna mi běží cca 60 hodin)... Výběr v úkolu bych označil oblíbenou citací kolegy "a chceš ten krumpáč vrazit do pravého kolena, nebo do levého kolena?" :/
Nakonec jsem našel dvě budovy, kde jsem s časem 18 hodin na vylepšení spokojen (už obě běží, jedna z toho mne stála 45k živoucího T5 zboží), a jdu si pečlivě pročíst další úkoly a rozplánovat - protože tohle znovu nepřipraven potkat nechci :D
 

milda0007

Pokročilý žák
Hodně záleží kolik máš místa ve městě pokud je místa dost postavíš hodně dílen a manufaktur na výrobu základní bonusové suroviny a je polovina úspěchu doma :) Výroba se zadá dopředu ještě před spuštěním eventu hlavně úkoly na 24 a 48 hodin a při spuštění eventu máš tyto úkoly již hotové a neztrácíš tak čas a zadáš si na těch manufakturách rovnou další výrobu na 24 a 48 hodin. Také lidi co hrají již delší dobu mají v zásobě urychlovače času tak si při výstavbě budov na potřebnou úroveň např. 12 pomohou i těmi urychlovači. Je dobré použít i kouzlo na zvýšení počtu vědomostních bodů z 10 na 20 neztrácíš tak čas s čekáním na počet vědomostních bodů které máš utratit. Potřebné suroviny které máš získat ti dají hráči ze společenství na tržiště a tak nečekáš až ti je někdo kdo je bude potřebovat koupí. Jde to opravdu i bez požití diamantů :)
 

DeletedUser5729

Guest
Diky MOC! za info.Preposlu clenum at si to prectou,ze to evidentne bez Dia jde.No a na dalsi event uz to vidim- skolka*kladivka*prace*suroviny*vyzvednuti ze skolky*provincie*manzelka narozeniny*vyres 3 strety :) :) :) Holt musim to mit lip naplanovany :) Jeste jednou diky
 

DeletedUser5181

Guest
Klimoriz Otázkou je, co tím získáš. Já celkem vítám, že se něco děje, jedu to celkem mimochodem, protože rychlé plnění úkolů "přines přes klacek, no rychle, běž" s plánováním a budováním průmyslových čtvrtí si užiju v DS.
 

DeletedUser5729

Guest
Klimoriz Otázkou je, co tím získáš. Já celkem vítám, že se něco děje, jedu to celkem mimochodem, protože rychlé plnění úkolů "přines přes klacek, no rychle, běž" s plánováním a budováním průmyslových čtvrtí si užiju

Ok,me to taky tak vyhovuje.Jen nas ve spolku zajimalo jak je to mozny :)
 

DeletedUser5181

Guest
ExplorerFfff Pokud to ovšem padá :) Stejně skončím u nekompletního setu (tentokrát dvou na poslední barák druhýho nedosahnu, protože budu točit ty do prvního který stejně nezískám všechny). Celkem to hraju, protože mi to zpestřuje obvyklý prostoje...
 

petr12345

Pozorovatel
Tento event jsem se zaměřil na získání všech tří hlavních odměn,protože mám málo místa ve městě a také proto,že získání celého setu je dost nepravděpodobné. Zbývá mi už jen ta poslední za 800 paprsků.Točím jen při dvojnásobku a potřebuju ještě 630 ulomků,tak jsem zvědav jestli se mi to podaří!!!
 

OldMaGorr

Mistr slova
Dobře, tak to jde tak rychle i bez dia. Ale proboha PROČ ?

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Mě to jako sraní nepřišlo, pokud máš místo, prostě si napíšeš časy v kolik co bude hotové, podle toho to přijdeš zadat. Naopak tohle je větší pohoda, než přítelkyně, co furt řeší, že už bude ta cena, kterou chce ale neměla místo a tak musí plnit, furt leží v úkolech, nabourává jí to běh města a tak. Já mám těžkou pohodu, žádný nepořádek, hlídání úkolů, strach, že si seberu něco co nemám, nebo že nestihnu... ale proti gustu :)

Někdo hold chce sekat trávník měsíc po metrech čtverečních, někdo to udělá za dva dny. Výsledek je v tom druhém případě lepší.
 

Lovec Krys

Legenda
@ElfMaGorr Například, když chceš získat jen jednu denní odměnu, která může být i brzo. Když splníš včas všechny úkoly, máš maximální počet pokusů na ni a pak máš po zbytek eventu klid. Prostě co nejrychleji udělat úkoly a pak jen vybírat odměny je jedna z funkčních strategií (a tohle je strategická hra).
 

ElfNostradamus

Veterán
++ kromě již zminovaného, když jsi ,,včas,, hotov s eventem, máš i další čas a prostor na ostatní ,,práci,, ve městě tj. vrátit ho aspon do původního stavu či dále vylepšovat
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Jako vážně? Podle počítadla zbývá ještě 1:45 dvojnásobku sluneční záře, ale označení + 5 / 10 / 20 z tabulky zmizelo...:oops: O tom, že nešlo načíst fórum "Connection Timeout" a hra ohlásila problémy s připojením, ovšem nikoliv moje ani nemluvě. To je opravdu hloupý vtip v tak pozdní dobu... :(
Elvenar - 10 - 04 - 00-10.jpg
Elvenar - 10 - 04 - 00-11.jpg
 
Nahoru