• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost 2018

DeletedUser3281

Guest
Tak mě ten Trading Outpost padl do oka ale bojím se, že tam ztratím moc točení, nějak mi to nepadá, event jsem měl za dva dny hotový, ale jako bída z toho, zatím jedna, resp dvě budovy ze setu, tři ještě chybí a nějak se bojí, že na tři je 1800 bordelu málo s tím, že ty tři budovy co jsem vytočil mě stáli celkem dost :/
 

DeletedUser5946

Guest
Pro mně skončil event hned druhý den. 8x jsem točil chrám slunce - valosoval jsem 5x déšt mincí, +1x VB, +1x urychlovač,+ 1x zásoby. Super, 1120 úlomků v tahu a prd. Jsem si na 100 procent jist že všech 9 slepenců bez miliardy korunek nikdo nedostane.
Ne že by mně to nějak vytočilo do běla, to ne, protože bych ten set stejně jako nepoužitelný asi nestavěl ani dočasně, jen mně spíše mrzí že ve velkém eventu úplně vymizeli pomůcky na turnaje. Mám na mysli dočasné vylepšování síly jednotek, hnízda orků, orků stratégů, valeriánske stráže a pod.
A s prominutím musím se jěště vyjádřit ke nejmenovanému geniálnímu matematikovi který tvrdí jak se mu ten set vyplatí. Za prvé ho celý nezíská a za druhé ten výpočet platí jenom pro jeho rasu ale pro nás menší je to bohužel nepoužitelné protože na stejně zabrané ploše dostanem tak 10 procent bonusů co slepence nabízejí
 

Vicky1177

Mistr slova
Aktuálně ani jedna budova. :( Pravda, nezkoušela jsem panáka. Ale zrovna teď jen 2x urychlovač a jednou 90 střepin. Ale zase mi zbývá jen 20 záře do první hlavní...
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen Pokud máš na mysli iDavisův seznam budov (tu část bez datumu), tak tam jsou budovy bez pořadí uvedeny proto, že ještě nebyly na betě a tudíž jejich pořadí není známo, jen se ví, že budou, ale neví se kdy.
Jakmile se objeví na betě, tak iDavis doplňuje do hlavního seznamu (beta má v eventu 7 dní náskok, takže víme odměny na 7 dní dopředu).
 

DeletedUser341

Guest
Pro mně skončil event hned druhý den. 8x jsem točil chrám slunce - valosoval jsem 5x déšt mincí, +1x VB, +1x urychlovač,+ 1x zásoby. Super, 1120 úlomků v tahu a prd. Jsem si na 100 procent jist že všech 9 slepenců bez miliardy korunek nikdo nedostane.
Ne že by mně to nějak vytočilo do běla, to ne, protože bych ten set stejně jako nepoužitelný asi nestavěl ani dočasně, jen mně spíše mrzí že ve velkém eventu úplně vymizeli pomůcky na turnaje. Mám na mysli dočasné vylepšování síly jednotek, hnízda orků, orků stratégů, valeriánske stráže a pod.
A s prominutím musím se jěště vyjádřit ke nejmenovanému geniálnímu matematikovi který tvrdí jak se mu ten set vyplatí. Za prvé ho celý nezíská a za druhé ten výpočet platí jenom pro jeho rasu ale pro nás menší je to bohužel nepoužitelné protože na stejně zabrané ploše dostanem tak 10 procent bonusů co slepence nabízejí

Počítáno bylo pro dvě rasy - Amuni a Trpaslíci. Vyplatí se v obou, navíc, pro trpaslíky byl porovnáván proti budovám víl, takže se vyplatí "na kapitolu dopředu". Nevím, v jaké kapitole jsi ty, ale oproti všem setům z minula, kdy to nebyla žádná sláva, věřím že tyto sety se vyplatí i tobě.
To, že je těžké je získat je věc jiná - získat oba je podle mne nemožné, získat jeden by jít naopak mělo celkem v pohodě, ale chce to trochu víc přemýšlet a plánovat :)
No dobrá, a taky nevím echt smůlu :D
 

ElfNostradamus

Veterán
Samé nářky, že sem nechodíte taky, když se něco povede nebo si vytočíte budovu hned napoprvé :) ..lidi je to jen hra a zábava. :) hezký den
 

Lovec Krys

Legenda
Já ještě netočil:)
Čekám až přijde rybník (na semena, Černý Lotus dává míň semen) a Pole (na výměnu starých pop/kult hybridů).
 

DeletedUser4086

Guest
Tak jak jsem psal že ty sety nejsou moc dobré tak tenhle se mi líbí. Takže jsem zkusil a Svatyně Kirita mi padnula na druhý pokus (140). Uvidíme jak to půjde dál. Trading Outpost bych taky chtěl, no dám mu jen jeden pokus.
 

DeletedUser4086

Guest
Podle mě nebude, ale můžeš mít 2x tu druhou svatyni, no a pak samozřejmě ty dvě hlavní, což bude opruz

Na S1 mi nepadla ani na 5 pokusu, takže tam to vzdávám, na S2 ji mám, uvidíme jak to půjde dál.
 

DeletedUser3281

Guest
Dle mě bude, i v minulosti byli denní setové budovy přece 2x v eventu a proto si myslím, že set je to nejlepší co teď můžeme mít, protože není moc jiných "míst" kde by nám mohli dát jinou budovu. Dříve právě proto, že byl jeden set měli dost místa na zbytky z hry obecné, teď poslední místo zabrali speciální budovy a studna. Pokud totiž dodrží, že bude každá budova 2x, zůstane jen 8 dní na jiné ceny, spousty těch míst už vyplácali na bonus a jiné, proto já se snažím o set, nečekám že kromě panáky a obchodníka bude něco lepšího.
 

Angedev

Velmistr písma
@torakus : Nezapomeň, že pro úplný bonus se budova musí dotýkat 3 různých budov (3 platí pro druhý set, v prvním je jich víc). Takže sice můžeš mít 2x druhou svatyni, ale pokud nebudeš mít dnešní, bude se ti počítat bonus jen ze 2 připojených budov :)
 

DeletedUser4086

Guest
No tak ale stejně když budu mít 2x svatyni která mi bude dávat semínka tak na tom budu pořád líp.
 

DeletedUser4086

Guest
Předpokládejme že mám 2 svatyně. Budu mít bonus x2 nebo jen x1 ?
 

ElfNostradamus

Veterán
Trochu jsem to prozkoumal na Betě :) . Realita: 12 dní + 3x set budovy co ještě nebyly = 15, očekávání + min. 2x double = 17, 5 budov ještě nebylo/ a nemusí být/ = 22 ....+ tedy ještě jednou 6x set budovy = 28. Takže ze 30 dnů denních odměn tam ještě 2x neco může být ...ještě jeden double?! a nějaké překvapení :) hezký večer.
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
Předpokládejme že mám 2 svatyně. Budu mít bonus x2 nebo jen x1 ?
Pouze 1X, počitá se do bonusu pouze vždy jedna/byt´jich můžeš mít více/ budova od každého originálu....myšleno k hlavní budově, vedlejší budova bude mít bonusu vždy tolik, kolik originálních spojení má /myšleno nestejného typu budovy/. ...doufám, že jsem to ještě více někomu nezamotal :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru