• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost 2018

DeletedUser3281

Guest
26 dní z toho:

8 tématické denní budovy (nesetové)
12 (6) setové denní budovy budou asi 2x
3 (minimálně) speciální budovy s omezenou dobou (VB a 2x požehnání)
1 studna
2 double
---
26 celkem... Pokud jsem počítal dobře, znamená to, že už nic víc nebude NEBO některé setové budovy nebudou 2x nebo se možná některé budovy vůbec neukáží ale vždy byli setové budovy 2x, takže by to byl podraz na pomalejší lidi.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Pro mně skončil event hned druhý den. 8x jsem točil chrám slunce - valosoval jsem 5x déšt mincí, +1x VB, +1x urychlovač,+ 1x zásoby. Super, 1120 úlomků v tahu a prd. Jsem si na 100 procent jist že všech 9 slepenců bez miliardy korunek nikdo nedostane.
Dovolím si zopakovat to, co píši takřka u každé událost: Procenta uvedená u rohů hojnosti vyjadřují pouze pravděpodobnost, nikoliv předem danou jistotu. Pokud tedy chci získat předmět, u kterého je pravděpodobnost 25 %, neznamená to, že jej získám právě jedním ze čtyř pokusů. Je to jako kostka, která má čtyři stěny. Když si s ní 100x hodím, tak dojdu k tomu, že mně každá stěna padne přibližně 25x. Pokud si s ní hodím ale jen 4x, neznamená to, že mně každá stěna padne právě jednou.

Chci tím tedy říci, že pokud ti z rohů nepadají takové věci, jaké by sis přál, tak nás to velmi mrzí, ale jde pouze o krátkodobou smůlu - čísla jsou neúprosná, štěstí se velmi brzy obrátí v tvůj prospěch. ;)

zeptám se, bude kirit ještě jednou nebo ho musím chytit dneska?
Co se týká provázaných budov, tak nemáme v plánu je do události znovu zařazovat. Pokud se vám tedy nějaká budova líbí, neváhejte, další šance už nebude! :)
 

DeletedUser3281

Guest
Dobré vědět, takže pokud nezískám jednu ze setu, tak vím, že už dál set nemusím řešit, pokud to hlavní o co mi jde, je poslední 4 link. Zatím mám vše (jednu budovu) ale tak uvidíme :) Díky
 

Lovec Krys

Legenda
To teď budou oznámení ke každé budově?
Mimochodem místo toho 1x3 prcka mohli dát nějakou pořádnou čistou kulturku.
1x3 čistě kulturní prcci jsou nouzové řešení, které si každý může postavit ze standardních budov.
Místo toho mohla být budova 3x3 nebo větší. Byla by mnohem užitečnější.
Miniaturizace eventových budov fakt není ku prospěchu. (nebo si snad Inno myslí, že když místo velkých budov dají prcky, tak si každý nakoupí kupu event měny navíc a Inno na tom vydělá?)
 

DeletedUser341

Guest
Tak mně se včera budova nepovedla na 16 pokusů, takže se druhym setem mám na hlavnim světě smůlu. Celkem zamrzí :(
Ale, snad vyjde aspoň ten první set :) (a pořád mám šanci získat oba na vedlejšim světě, tam se daří)
 

DeletedUser5729

Guest
Ahoj.Nemáte někdo představu kolikrát za event se vyskytne doublebonus měsíční střepin?Díky za info
 

ElfNostradamus

Veterán
Štěstí přeje připraveným :) ...tj. pokud tedy budou set budovy pouze jednou, tak bylo dobré míti Event již za sebou a tím nastřádané střepiny na točení a rovněž již tak dosud dostupné setové budovy naskladněny případně i postaveny :) ....mimo jiné dnes další double na Betě, takže už jsou 3 a bude jich asi 5 i 6.
 
Naposledy upraveno:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
je možné, že tam nově chybí tlačítko "vyzvednout" u těch hlavních odměn? jistý si tím nejsem, ale při prvním dvojnásobku jsem dosáhl první hlavní odměny a najednou je v inventáři. i když mám pocit, že na žádné tlačítko "vyzvednout" jsem neklikal.

byla by to docela mrzutá změna :-( budu pomalu končit kapitolu a rád bych počkal s vyzvednutím, aby to mělo lepší čísla.
 

DeletedUser2449

Guest
Těch hlavních úkolů je strašně málo. :eek: Už te´d jsem skoro na konci a přitom do konce akce zbývá 20,5 dne. :(
 

ElfNostradamus

Veterán
Tlačítko tam není, hlavní odměna se ti připíše automaticky po dosažení hranice potřebných bodů, tudíž v aktuální kapitole...
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@CorwinOfAmber Není tam, funguje to stejně jako v létě a odměnu dostáváš automaticky (i když poslední dobou jsou stejně hlavní odměny jen součástí setů, tak je to jedno, stejně stojí za ....) .
 

ElfNostradamus

Veterán
Dovoluji si oponovat a aspon za mne jsou oba sety velmi zajímavé i výhodné a konečně splnují to, po čem se tu dlouho volalo. Mince, Kladiva, Lidi +K, Suroviny a i Manu, Semeno, VB a úlomky ve slušném množství ...:) a vyplatí se je získat a postavit.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Ohlášený double se dnes zřejmě nekoná. Přičítá se jen běžný počet sluneční záře...
Double zatím není, jen normální příděl. Podle serveru ELVENGEMS bude dvojnásobek prý až od 2h. A takhle posunuto to má být i zítra. kdy o půlnoci už bude nová denní budova "Trading post" co dává kouzla pro portál, a přitom ale až do 2h bude z truhel dvojnásobek. Pokud to tak opravdu bude, tak to bude nejlepší kombinace ve eventu. Proto já si počkám. A když ne tak na další double, což má být v úterý 9.října.

EDIT: Tak v 02:00 double naskočil a časovač ukazuje, že bude do zítřka 4.ríjna do 1:59-
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
ano na betě, to dávalo taky 2x i když už byla denní budova
 

DeletedUser5729

Guest
Pratele jen ciste ze zvedavosti :).Akorat resime na chatu jak je mozne ztrestat tento event za 2-3 dny?Jsme sice lamy lvl 3-5,ale nak si to nedokazu predstavit :-o.Nechci z nikoho dyndat strategii,to ne!Jen si clenove spol mysli,ze bez dia to takhle rychle snad ani neni mozne:) Diky
 

DeletedUser3281

Guest
Musis mit dost mista, me stacilo na dva a pul dne cca 500 policek volnych :) dia potteba nejsou, je to strategicke planovani
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Klimoriz : jde to bez dia úplně v pohodě ;-) strategie není tajná, není to soutěž :) potřebuješ k tomu následující :

- být připravený (volné provincie, volné budovy k vylepšení)
- naprosto přesně plánovat (vždy tak 20 úkolů do předu). horší plánování fixnou urychlovače z eventů minulých
- stihnout relikviové úkoly během turnaje
- a opravdu hodně volného místa (mazal jsem nějakou standardní kulturu abych si uvolnil místa ještě víc)
- také lidi navíc (já třeba stavěl 20 lvl 1 dílen a do toho mi běželo tak 10 prkenáren)
- 1 a 2 denní produkce si nachystat dopředu (a po dokončení odpojit od cesty, ať to omylem nesebereš - i vylepšovaná budova jde odpojit od cesty chvíli před dokončením)

event jsem měl hotový v úterý v poledne, a to jsem nijak nehrotil. lépe plánovat, jsem hotový už v neděli. víceméně co bylo na 1 a 2 dny jsem měl nachystané dopředu, vylepšování budov a 9h produkce mi frčely většinou přes noc.
 
Nahoru