• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost 2018

chirazka

Znalec fóra
Dnešní odměna na šestý pokus...:), už jsem nedoufala. Event mám hotový zabralo mi to týden. Už jen čekám na vybrané denní odměny a snad mi střepiny budou stačit. Denní odměny mě stojí více pokusů než v minulosti, ale je to o štěstí a náhodě.
 

DeletedUser2988

Guest
tak nekdo bere eventy jako zpestreni hry a nelpi ani na tech ci konkretnich odmenach... to je i muj pripad :D jsem teprve u nejakeho 30.ukolu a nejak neresim, co co mi z beden padne nebo jestli vubec event cely dokoncim :)
 

PenyMarket

Znalec fóra
Dnešní odměna na šestý pokus...:), už jsem nedoufala. Event mám hotový zabralo mi to týden. Už jen čekám na vybrané denní odměny a snad mi střepiny budou stačit. Denní odměny mě stojí více pokusů než v minulosti, ale je to o štěstí a náhodě.
Nejdřív jsem přemýšlel jestli do toho vůbec jít nebo ne, protože jsem měl jen cca 500 bodů. No nakonec 1. pokus - 140 měsíčních kamenů, 2. pokus 200 a na třetí jsem dostal tu budovu. Takže spokojenost :) Škoda, že funguje jen 50 dnů.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5230

Guest
Ahoj,mám dotaz ke kupecké základně.Když budovu postavím v kapitole orců a přejdu do elfů,bude pak vyrábět požehnání pro elfy a nebo pořád ty orčí?díky
 

Silversnake

Mistr slova
@Fragola,
Požehnání je požehnání to bude platit ať jsi v jakékoliv kapitole...nebo myslíš, že máš požehnání teď na zlaťáky a v elfech to budou Eura? :)

Nicméně jsem dnes utratil kolem 4K střepin, v závěru jsem to už ani nepočítal, jak jsem se vzteknul ..... 6 budov a víc ani prd.....Woodelvenstock budov mi stojí 13...no comment

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

chirazka

Znalec fóra
V druhém světě budova na první pokus...;), tam se mi daří tento event líp....méně pokusů na denní odměny.:D
 

DeletedUser341

Guest
Já dnes naopak na hlavním štěstí... Říkám si "mám jiné priority, ale dám tomu dva pokusy na nejmenší" - zisk 1 budova a jednou 50 paprsků, takže krása :) Kéž by to tak šlo pokaždý...
 

ElfNostradamus

Veterán
Tak jsem přemýšlel, jestli vůbec vzít dnešní budovu, výzkum Amuni prakticky hotov a spěchat v další rase /až někdy bude/ zase tak nepotřebuji ...takže je vhodná spíše pro ty, co jsou několik kapitol zpět a prokousávají se dále... Ještě přehodnotím v zimním eventu, pokud tam kupec bude.
 

Vicky1177

Mistr slova
@Fragola: No já jsem totiž nevěděla, jestli to platí nebo ne. Ale protože jsem si dovolila nahlásit chybu, byl můj komentář smazán, údajně pro "nevhodný obsah". :rolleyes:
 

DeletedUser341

Guest
Neviděl jsem původní zprávu, ale jak tě znám... Nebylo to náhodou tak, že jsi zkopírovala text z tiketu? Protože v pravidlech je psálo, že komunikace s herní podporou je "soukromá" a její zveřejňování je zakázáno... Takže, co to napsal znovu, jen vlastními slovy? :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Jojo, znáš mně dobře ;). Zkopírovala. Ale nehodlám se v tom dál vrtat, jen mám poučení, že když je někde ve hře počítadlo čehokoliv, vůbec nemusí počítat správně.
 

Vicky1177

Mistr slova
Díky za vysvětlení, tohle jsem nevěděla. A úvahu, kterou mi to vyvolalo, si ve vlastním zájmu nechám pro sebe... :)
 

DeletedUser4271

Guest
- Moc setů
- Příliš malé budovy
- Příliš málo budov na manu (budovy 2x2 spotřebu hráče fakt nepokryjí)
- Zatím není ohlášena ŽÁDNÁ čistě kulturní budova
- Všechny hlavní budovy jsou opět součástí setu (a tudíž pro nás nesetaře na prd)
- Počet užitečných budov v eventu opět klesl.

+ Starý systém truhel znamená, že hráči mohou jako vedlejší produkt získat požehnání jak na kladívka tak i na mince. A nebude tam zdržovačka při losování truhel.

Tak se mi zdá, že nás Inno fakt chce donutit používat standardní budovy. U many to už zřejmě v tomto eventu dokázalo. Pokud Inno neskrývá ještě nějakou manovou budovu, tak čerstvým manovým hráčům nezbyde než se spolehnout na vrby - z těch 2x2 prcků fakt spotřebu many nepokryjí.

...naprosto přesně popsáno Lovec Krys....:)..naprosto s tím souhlasím a hádám, že nás bude asi víc...:)...fakt bych si přála normální čistě kulturní budovu se super hodnotou....a ne milion setů, které zaberou místo, ale jejich kulturní hodnota je pěkně hubená....fakt nevím, zda mám usilovat o hlavní ceny s hubenou kulturní hodnotou a ještě součástí různých setů...aspoň kdyby byl jeden, ale to už nestačí.....nebo kdyby to šlo pak aspoň třeba dokoupit nebo tak ...myslím ty budovy ze setů, co jsou denními odměnami....jinak to fakt teda nevím...moc úsilí a ještě člověk ani neví, zda to získá celé....
já bych navrhovala, kdyby si mohl člověk vybrat hlavní cenu třeba by na výběr byly 3 budovy , kde jedna by byla součástí nějakého setu, jedna s lidmi nebo manou apod., a ta třetí čistě kulturní.....když se člověk snaží, tak ať aspoň získá to, co se mu hodí ne?
....a také chválím, že jsou ty ceny graficky moc pěkné....:)....prosím zkuste zvážit možnost toho, aby si člověk mohl své hlavní odměny typově vybrat...:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
"nebo kdyby to šlo pak aspoň třeba dokoupit nebo tak ..."
Pod tohle bych se podepsal. Velmi bych uvítal, kdyby bylo možnost si budovy, které se člověku nepodaří získat - zvláště ze setu, po eventu, nebo i třeba jen následující den, dokoupit. Třeba na FoE to jednu dobu v eventech bylo tak, že se každý den dala za diamanty koupit odměna, která byla předchozí den jako "denní".
 

Xena princezna bojovnice

Pokročilý žák
Ahoj, proč jsou ve spoileru napsány odměny jen do 10.10. a pak jsou tam místo datumů otazníky? Akce je do 22.10. a nevidím pak, které další dny budou dávat dvojitou odměnu.
 

DeletedUser341

Guest
Protože zatím nikdo neví, jaké odměny budou? Je to neveřejné informace, a jen díky tomu, že na betě začal event o týden dříve se ví odměny na ten týden dopředu...
 
Nahoru