• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost 2018

DeletedUser341

Guest
No, naplánované to je, ale... To ví obávám se jen vývojáři :)
 

DeletedUser4530

Guest
Mohl by mi někdo prosím jen povrdit mojí teorii.
Moc dobře jsem neidentifikoval co dává "Jezírko jesene" na lvl 6,7,8. Tedy trpaslíkům, vílám a orkům.
To jsou suroviny ze manufaktur? Nebo co to je?
Díky lidi :)
 

DeletedUser3281

Guest
Mě to tedy vůbec nepadá, asi set nevidím :(

1200 bordelu mě stály dva kupci. A chybí mi ještě tři setové budovy, tohle bude asi nejhorší event co se týče zisku :D Snad zimní bude lepší.
 

DeletedUser4530

Guest
@Vicky1177 + @CorwinOfAmber :
Díky za odpovědi. Ale mě v orcích by to dávalo 1130 něčeho. (Jen aby bylo jasné o čem přesně mluvím.)
No a z toho usuzuji že to budou suroviny z luxusních manufaktur.
A jestli je to tak, tak to nechci. :rolleyes:
 

Vicky1177

Mistr slova
Kupeckou základnu mám jen jednu a k tomu hodně zkracovátek. Pak mě bohužel přibrzdilo to poloviční zmizení double z popisek. O důvodu si myslím své, nechci tu zase probírat nevhodné téma...
 

Saux

Znalec fóra
Hraju Elváč přibližně rok, ale pořád se považuji za začátečníka :) Proto mi jistě prominete 2 začátečnické dotazy :)
1. V tomto i minulém eventu jsem získal budovy, které produkují jakousi "manu" (jestli jsem to správně pochopil - je to nějaká surovina, kterou budu potřebovat v příštích kapitolách). Co s těma budovama mám dělat teď?
2. To nepatří do tohoto vlákna, ale nechci zakládat nové - Při průzkumu provincií jsem narazil na provincii, kde to po mně při vyjednávání chce Orky - co s tím mám dělat?
 

DeletedUser5230

Guest
@Saux 1)ty budovy ti nikdy nebudou manu produkovat,jedině kdyby jsi je vylepšil tim novým kouzlem co má prý někdy být.Takže je bu´d postavíš ted a budou ti dávat kladívka(nebo to co má)a nebo počkáš až budeš u elfů a pokud máš hodně plánků(z turnajů) tak je pak vylepšit
2)s tim uděláš jen to že počkáš až budeš v kapitole orků a začneš je vyrábět
 

Lovec Krys

Legenda
@Saux
1) Manu budovy produkují od kapitoly Lesních elfů, v nižších kapitolách tyto budovy produkují suroviny nebo kladiva.
2) Orky lze produkovat ve zbrojnicích lv 20+(výzkum v kapitole Orků) a jako výkup v provinciích jsou požadováni od vzdálenosti 11 a výše. (později i v turnaji - obvykle v kapitole půlčíků +-kapitola - nevím, na čem to přesně záleží, kdy se objeví). Pokud vykoupíš všechny provincie do vzdálenosti 10 dříve než se dostaneš do kapitoly orků, výkup provincií pro tebe skončí do doby, než začneš orky produkovat (toto se stalo jedné hráčce na betě, která u trpaslíků strávila celý rok).
 

DeletedUser2988

Guest
Ja mela tento problem uz taky u trpasliku a rok jsem na nich nestála, ale holt nekdo je aktivni, ale pak je to na prd, protoze s tim pro dotycneho konci eventy ve chvili, kdy to chce vyresit strety :D
 

Lovec Krys

Legenda
@donutka Tak ona bude stačit i kratší doba než rok. Ale zase je tam rezerva i při overscoutingu.
Já jel průzkum provincií zhruba od 3./4. věku nepřetržitě a na konci víl jsem měl ještě rezervu asi 10 provincií na výkup bez orků.
 

Silversnake

Mistr slova
Je pravda, že budovy typu Velká aukce tu dlouho nebyly....Mám ji delší čas, ale i nyní v Amuni má stále hodně hodně kultury (10 800) a žádná jiná budova v dalších Eventech se jí zdaleka nepřiblížila
 

DeletedUser5852

Guest
Jsem neskutečně naštvaný.Dnes minimálně 15 losování s 25 % šancí na drop studny přání a nepadla jedna jediná.To musí být rozbité.To není možné,aby nepadla alespoň jedna.
 

Angedev

Velmistr písma
@Cawalla : Nezoufej, v zimním eventu jsem na jednu budovu potřebovala dokonce přes 20 pokusů (asi 24 nebo tak nějak), než konečně padla :D
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Cawalla : no proto je potřeba na denní odměny otevírat truhly jen za 50. u těch za 140 se opravdu velice často stává, že z 10ti pokusů nic nepadne a ty zdroje jdou strašně rychle dolů.

naopak truhly za 50 mají nejvyšší procentuální šanci že se ti vrátí zdroje, a nejen - jednou trefíš 90 střepin zpátky a jsou to skoro 2 další pokusy. většinou mi to vychází za 500 střepin 2 budovy.

ano, ty ostatní odměny jsou o ničem, ale to se člověk musí rozmyslet, jestli chce lepší požehnání / urychlovače / víc VB nebo opravdu tu budovu.
 
Nahoru