• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost 2018

DeletedUser3281

Guest
No, ale to je drahé, já jedu na jisto úlomky. Formou 9,8,7,6 a získám za 1590 bodů 9 úlomků, nějaké runy, max VB atd :)
 

ElfNostradamus

Veterán
Proč turnaje? přesto, že bych mouše neublížil :), ale komárovi ano... 1. turnaj dodává slušné množství VB, kterými vylepšuji divy 2. dodává relikvie, úlomky a kouzla 3. co bych s tím vojskem v budovách jinak asi dělal? ...a v turnaji je třeba občas /často/ i výkup za suroviny v Amuni obzvláště za závratné sumy a z toho všeho vyplývá, že ten set je k tomu naprosto skvělý. :)
 
Naposledy upraveno:

Silversnake

Mistr slova
A protože Turnaje milujeme, tak si lidi dali práci s tím, že pro ty milovníky vytvořili KALKULÁTOR. Takže tady si můžete naplánovat, co chcete z turnaje získat individuálně a co Vám to přinese po uzavření turnaje.
 

DeletedUser3281

Guest
Kalkulátor používám už dlouho, ale máme ho v excelu spolu s tabulkami spolku, dle toho vidíme, zda současný postup dostačuje na 10. truhlu už třeba v 3 hvězdě a tak, dá se tím korigovat kolik kdo musí udělat. Ten kalkulátor je fajn jen z pohledu nějakého přehledu, ale pokud chceš přehledně vědět co kde je, je potřeba vidět zdrojové tabulkové data, náhodným klikáním to moc nejde a dole ta grafická tabulka není pro mě přehledná.
 

DeletedUser3346

Guest
Já akorát mám k tomuto eventu jen to že docela už mě štve to časové omezení pro další úkoly z druhé sady. Vůbec nechápu důvod toho časového limitu.
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen To máš jednoduché, každý velký event se skládá ze dvou řad:
1) Sekvenční úkoly, které ti přicházejí ihned, jakmile splníš úkol předcházející. Ty můžeš splnit kdykoliv během eventu, třeba i první den (anebo vůbec)
2) Denní úkoly, kdy každý den je jeden nový denní úkol. Ty můžeš plnit po jednom denně, nebo několik najednou zpětně.
Takhle to prostě funguje, někomu to vyhovuje, někdo by měl rád jen denní úkoly (jednou na betě bylo - tuším v létě, že většinu eventu byly jen denní úkoly za zvýšený počet odměny), někdo by rád jen tu první řadu.
 

Xena princezna bojovnice

Pokročilý žák
Tak to je divné. Dodělala jsem poslední úkol 2. řady a ukazuje mi to, že bych měla dělat ještě další. A navíc už dneska končí akce, tomu nerozumím. Jinak jsem získala tentokrát jen 1. a 2. budovu za střepiny a nepodařilo se mi vylosovat nic navíc.
 

ElfNostradamus

Veterán
...já si myslím, že měl být event původně asi trochu delší, pak ho uměle zkracovali, to by vysvětlovalo i ty chyby v Gems, kdy nejdříve tabulka byla nastavena až na 30dní.

Má někdo zkušenost? ...když odpojím studnu, kupce, knihovnu od cesty a nechám mimo ,,jen na kultuře,, zda-li stále pojede doba její expirace nebo se pozastaví a znovu rozjede až ji zpět připojím? ...samo lze i vyzkoušet, tady to bude rychlejší?! ...děkuji


//sloučen doublepost - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vicky1177

Mistr slova
Jen takový postřeh: včera ráno (akorát se startem posledního double) se mi nějak zbláznila hra. V GCH nehratelné, pořád "Omlouváme se došlo k chybě...", ve FF obsluhovatelné, ale pomalé, některé položky neklikatelné.
Přidala jsem zde do fóra jako chybu, ale je stále ve stádiu "ověřujeme". Ale k věci: kdyby hra běžela bez problémů, tak jsem přesvědčena, že bych na double dodělala poslední hlavní odměnu. Dala jsem první truhlu, dostala střepiny zpátky. No a pak to začalo, při druhým kliknutí na truhlu se už neukázal výsledek, šlo jen zavřít okno. Střepiny se alespoň neodečetly, ale nešlo na nic kliknout i když kontextové menu ukazovalo "hotovo".
Pak jak jsem to psala výš. Opakovaným freshovaním hry se výpočet pravděpodobnosti proměnil v bramboračku a místo budovy mám (cenzurováno). A protože se nenačítaly ani sebrané střepiny, které se objevuje náhodně, ani neodhaduju, o kolik jsem přišla, protože po každém nutném refreshi se objevují jinde a v jiném počtu.
Ale říkám, jen postřeh, žádná stížnost, jen mi to připadá maličko divné... :oops:
 

DeletedUser2988

Guest
treba to byl zamer, aby donutili nektere hrace k tomuto: viz obrazek
 

Přílohy

  • Screenshot_20181022-140620.png
    Screenshot_20181022-140620.png
    871,9 KB · Zobrazení: 99

ElfNostradamus

Veterán
...inu dobrý tah Inna, kdo neměl dodělaný druhý set, si ho mohl s finanční pomocí ,,dodělat,,

Já tedy rovněž finančně přispěl na další rozvoj této hry a nové rasy a díky tomu bylo již od začátku dostatek střepin na sety oba...a obrovskou nabídku a výhody setu č. 1. jsem i trochu více umocnil....říkám tomu Elfův megadiv :) ...monstrum o velikosti 7x14 dává denně cca 152k oceli, 80k mramoru, 70k prken...+ nějaká kultura, kladiva, mince, 1 VB, 2 úlomky a to vše bez nákladů a hlavně - nic to nežere :). Děkuji tímto moc za podzimní Event!


//sloučen doublepost - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
No, na hlavnim světě bych tu nabídku možná využil (zbývalo 150 záře), ale nabídlo mi ji to jen na malém světě, kde jsem měl cca 160/800 a to fakt nemělo cenu... Škoda... Škoda pro Inno :)
 
Nahoru