• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost 2018

DeletedUser3281

Guest
Dejte si pozor, vycvičení jednotek evidentně již nebere velikost ale faktické jednotky, chtělo to po mě 60 jednotek, měl jsem 23 těch obrněných střelců a započítalo to pouze 23 :/ takže evidentně pokud chcete rychle, musíte cvičit kouskové věci.
 

DeletedUser4530

Guest
Výborné. Dokončil jsem vylepšení obytné budovy z lvl 20 na lvl 21 a úkol "Proveď průzkum jedné provincie nebo vylepšení budovy na lvl 12 nebo vyšší".
A nic. Úkol se mi nesplnil.
S tím běžte do háje.


Edit:Bylo by fajn se na to podívat, aby se to případně nestalo někomu dalšímu.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
zde s tím asi těžko někdo něco udělá. Pokud se domníváš, že se jedná o chybu, napiš prosím na podporu. Zde se na to nemá kdo podívat... ;) Nicméně, úkol se splní, až je vylepšení budovy dokončeno, nikoli jakmile je zadáno... ;)
 

Boldrick809

Pozorovatel
sakra tak tenhle event je dilema co brat - konecne nejake event kde je slusne set, ale nemam tuseni jestli na nej dosahnu kdyz potrebuju brat 2x tu hodnotu denni
nebo jit po vyzkumnych bodech a doufam ze ty nejsou casove omezeny podobne jako studanka a tam se nemusim ohlizet na to jestli teho dosahnu - jen uvazuju jestli brat univerzalni variantu kterou muzu pouzit na vsechno a nebo prostorove narocnejsi variantu ktera jde pouzit jen na divy ale ve vysledku da celkove vic bodu ktere jinak neziskam
 

iDavis

Legenda
@boldrick809 budova Kupecká knihovna produkujúca požehnání na VB do divov má účinok 50 dní, budova Rozvážková knihovna produkujúca 1 VB za 24 hod. má účinok 100 dní. Takže časovo obmedzené sú.
 

DeletedUser3346

Guest
Já teda si to pročetl jen v rychlosti ale fakt nechápu názory že něco není jen čistě kulturního protože je, ale jinak v minulosti s nadšením názory na kombi budovy. Do srovnávání odměn se nebudu pouštět nemá to smysl. Ale s jednou věcí souhlasím že rotující truhly jsou lepší a zábavnější. A ohledně odměn jen že docela fajn ty denní co jsem aktuálně viděl, takže šetřím a doufám že je z části dostanu :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen Nejde o to, zda jsou lepší hybridní nebo čistě kulturní budovy.
Jde o to, že v tomto eventu prostě některé typy budov chybí (čistě kulturní) nebo jsou zastoupeny pouze malými 2x2 prcky (mana pro hráče v kapitolách lesních elfů a čarodějů).
To prostě zužuje pro hráče výběr v budovách.
 

lodyh

Pokročilý žák
Taky jste se někdo nechal napálit tím že jste si koupili Měsíční zrcadlo ? Nepamatuji Event kde se objevovali ať už spadlá na zem vejce nebo cokoliv jiného provázející každý event . Až teď .Ještě než jsem si Měsíční zrcadlo koupil nacházel jsem i 2 ks jindy až 3 . Co jsem nakoupil tak nacházím už pouze 1 ks .Myslím si že je to nefér
 

Lovec Krys

Legenda
@Lodyh Ne, ale já nemám ve zvyku utrácet zrovna v eventech.
Moje rada pro všechny, kteří by chtěli investovat v eventech - prostě si kupte prémiové budovy, na jejich získání máte 100% šanci.
 

DeletedUser3079

Guest
Prosím, to Měsíční Zrcadlo zůstane jako stavba i po uplynutí akce a tu kulturu využiji, jen efekt se ukončí? :)
Jako u Diamantových Budov nebo těch na +% Jednotkám. Děkuji ♥
 

Boldrick809

Pozorovatel
sakra uz si nepamatuju co je nejvhodnejsi na co nejvyssi vyteznost pri dnech co je double - jestli je po 50 nebo po 140
clovek planuje od kazde svatyne 1-2 a pak co nejvice bodu - takze si clovek rika co bude nejvyhodnejsi taktika
 

DeletedUser3079

Guest
Ty budovy +5% Osadníků, dodávají požehnání nebo global bonus. Nedávno jsem dostal osadnické požehnání tak si myslím že to bude totéž, jednorázové použití. Ale raději budu vědět na jistotu jak to funguje, jestli je to po celou dobu zesílení procent a sčítá se to, podobně jak to umí DIV Čmelák ;) Nebo bonusové budovy na vojáky kterým se sčítá HP a dmg.

Děkuji za odpověď ♥ =)
 

DeletedUser3079

Guest
Samozřejmě to ovlivňuje i Level skladu + level Divu, že ano :) ... potom mám víc, takže se vyplatí počkat na 4lvl ♥ =)
To je dobrá věc pro ty kteří toho budou mít víc a šetřit třeba celou dobu všechno na to, otevřou si polovinu doby jen tak. Vidím to i jako skvělou možnost pro nové hráče, aby jak tu bude víc dob, je mohli také dohnat a nemuseli si je kupovat třeba ty první ♥ ;) =) ...Skvělé že Elvenar myslí i na takovéto možnosti. (Btw// ve WOW dělají zase alty nebo možnost si koupit level jak už je toho víc také, i když nejlepší je si vzejít od začátku ♥)

Třeba se zde objeví jednou i achivmenty, se zpětnou vazbou. To by hru naprosto oživilo ještě víc, má to kdejaká hra, aji mobilní klikačky co hraji ♥ :D ;)))

Pěkný den ♥ =)

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3346

Guest
Já zase si všímám že se hýbe s pořadím budov denních odměn, v předchozí verzi byla studna přání úplně poslední uvedená budova v jakoby kalendáři i když bez datumu. A teď se posunula na dřívější datum než byla. Jakou budovu nahradila?
 
Nahoru