• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přepracování bojového systému

Eragon92

Znalec fóra
Tak doufejme, že to doladí protože taky mi boje moc nejdou nebo mě nebaví a pokud to ještě zhorší tak to můžu rovnou zabalit a to by byla škoda¨, zrovna mě to začalo zase bavit protože jsem se konečně trochu pohnul vpřed
 

DeletedUser292

Guest
Nechci zbytečně plašit, taky doufám že to do ostrého provozu nepustí.
Zkoušel jsem na automat 8 území turnaje - dalo se to ale se ztrátama (normálně sami víte že to jde skoro beze ztrát).
Na mapě to automatem prostě nejde - když to nejde ručně tak automat je bez šancí ( platí ten 14 lvl - ty levnější území možná půjdou).
Třeba takový čarodky ted padaj jak hrušky - mají druhou nejvyšší iniciativu, takže všechno šije do nich (nemluvě o tom co všechno má ted proti nim bonus). Možná to doplní nové jednotky z tábora žoldnéřů...
Jinak já osobně teda zatím doufám, že to Inno takhle dál nepustí ...uvidíme.
Ano jednotky jsou levnější a vyrobené rychle (mám kasárna na 21lvl, jehly nemám) Očíslováno od 1 do 5 (meče až čarodky) a za jeden ks:
1 a 2 - 14 zásob / 7 sekund
3 a 4 - 87 z / 45 s
5 - 58 z / 30s

Zkusím ted automatem 2 lvl turnaje a napíšu Vám ztráty at víte do čeho jdete.... :)

Mám klášter na 11lvl - bonus zdraví 11,6%. Ztráty na prvních 4 územích ( 1-4 ), aktuální hedváb turnaj, 2lvl:
115/0/78/264/9
To se celkem ještě dá. Střelce jsem nenasadil a ty čarodky jsem se spletl... :))

Tak jsem chtěl vybojovat celkem 8 území, ale radši stačí 7 (jeden boj jsem projel a přišel o 150 stromů). Dalši lvl turnaje už zkoušet nebudu - na auto to bude asi hodně bolet a na ruční nemám na betě čas...
Tady jsou ztráty za území 5-7:
1044/0/325/417/0
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser199

Guest
zdravím v poště mi přistála zpráva o aktualizaci bojového systému s poznámkou, že bych se měla zbavit všech svých jednotek, to opravdu myslíte smrtelně vážně ? mám jich tisíce i kdybych měla volných 20 provincií jako že nemám ani jednu, nejsem schopná to tam vypotřebovat, takže to mám chápat snad tak, že o ty jednotky jednoduše přijdu ? že jsem dny a týdny s velkým nákladem mincí a kladiv verbovala naprosto zbytečně ?
 

papap

Mistr slova
Zdravím,vím že je to možná hloupá otázka,ale zatím jsem se o nový systém bojů moc nezajímal,nebyl čas.Tak bych se zeptal,jestli mi zůstanou jednotky co mám teď i po aktualizaci bojového systému a nepřijdu o ně?Jestli ano tak to je teda pěkná ptákovina,jsem na tom podobně jako Vivinova...
 

Sindri

Guest
Opravdu by nebylo špatné si to oznámení přečíst. :)
Rada na závěr
Další změna, kterou chystáme, je změna cen jednotek: Trénink jednotlivých jednotek bude rychlejší, každopádně budete jich potřebovat
více pro zaplnění celého oddílu. Taktéž platí, že vylepšené verze jednotek budou mít stejnou cenu jako ty jejich základní. To znamená,
že se cena už nebude zvyšovat, pokud odemknete vylepšení dané jednotky. To může způsobit, že cena jedné jednotky bude především
u těch vylepšených mírně znehodnocena. Proto bychom vám chtěli doporučit, abyste nyní využili tolik jednotek, kolik jen dokážete, než
tyto změny nahrajeme, protože i když vám budou po této změně zachovány všechny vámi vycvičené jednotky, velikost jimi
reprezentovaného oddílu se sníží. Nicméně se nemusíte bát, máte na to ještě několik týdnů.
 

GorGlin

Veterán
Ano zůstanou, ale zatímco jejich síla cena i doba výroby byla značná, tak pak budeš mít stejný počet chlapů, jejichž síla, cena i doab výroby je směšná.

Když to servírujou takhle rychle, myslíet že se to bude lišit od toho co je na betě?
 

DeletedUser199

Guest
Vivinova je nastesti jen lina si precist cele oznameni. A tak tu jen siri zbytecnej chaos...

předně se se mnou nebav jako s nějakým svým kámošem , pokud něčemu nerozumím je tu od toho forum abych se zeptala, pokud ty nejsi schopen mi podat vysvětlení, tak tu blbě nepindej na nic jsem se tě neptala, nic neříším jen se ptám zprávu jsem četla celou a z toho jak je napsaná, plyne můj dotaz, to že je tam nějaké kecací video v angličtině je sice pěkné bohužel pro mě na dvě věci, v přehledu změn jsem zmínku o jednotkách nenašla, proč se tam teda zminují o vyčerpání jednotek ? Prosím tedy někoho kompetentního aby mi vysvětlil termín ve Zprávě - Proč bys měl ještě před zavedením této aktualizace vypotřebovat všechny své jednotky a co všechno se pro tebe změní......... toto fakt napsal analfabet, děkuji

nwSEs.jpg
 

GorGlin

Veterán
Já už to napsal, zůstane ti tvá megaarmáda, ale po změně bude bezcená.
A stejnou si pak uděláš za odpoledne.
Hlanví je přestat vyrábět, pokud nemáš kam to okamžitě poslat.

Podle mě to je taky napsané divně, ale to se halt nedá nic dělat.

Netušíte na kdy je plánovaná příští aktualizace?
 

GorGlin

Veterán
Proč položit otázku a pak si přečíst odpověd, když se můžu klikat po fóru a doufat že na něco narazím.
 

DeletedUser1936

Guest
Rozhodně by zbrojnice s navýšením bonusu k cvičenému množství jednotek měly být změněny (navýšení bonusu, už teď je +1 jednotka smešné). Pokud bude společná výcviková řada, zůstává pouze 5 polí a ještě bude jedna jednotka potřebovat více vojáčků a také se zrychlí výcvik, tak nepůjde naklikat řada, která se bude vyrábět třeba 10 hodin ( stačí na zaměstnání a návrat). Kratší čas pro výcvik má tedy i nevýhody, obzvlášť když se tu vyskytla ta chyba, že nemůžete nabrat celý dokončený výcvik z pěti polí a připíšou se vám jednotky jen z jednoho pole....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

mroukous

Guest
za mě.. boje jsou jeden velký opruz.. okleštěná varianta ze série HOMM.. kde zmizela veškerá zábava, jen dokola opakující tahy.. a zjednodušení znamená že ubude ještě víc možností strategie? Zřejmě se tím rozšíří základna hráčů aby hra přitáhla i děcka ze školky... a nasyslené armády budou k ničemu, když říkají "utraťte je včas" vyměněny v nějakým poměru..
 

DeletedUser292

Guest
Zdarec,
chtěl jsem něco napsat, ale nebudu se zbytečně čílit... :)
Zbrojnic bude potřeba hodně. Jestli stavíte jehly tak zbytečně - zrychlování nemá smysl, nebudete na to mít zásoby.
A jestli někdo nerozumí stávajícímu bojovému systému, tak garantuji že z toho novýho bude úplnej pakin... :)
S jednotkama navíc si nelamte hlavu, bude stačit jen dva turnaje na automat a jste na nule. Hádám, že od 4lvl budeme rádi, když to automat na 5 pokus vůbec vyhraje.
Ale nakonec si určitě zvyknem... protože nám beztak nic jinýho nezbývá... :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eragon92

Znalec fóra
No občas se odpor vyplaní a Inno se na problém podívá.... A rozčilovat se nemá cenu, stačí mi stres v reálném životě. Když to jinak nepude tak hold přestanu hrát...

Snad na Betě bude hodně stížností a do ostré verze to upraví.
 

DeletedUser292

Guest
Do ostré verze to jde úplně stejně jak na betu - i přes odpor hráčů. Na beta fóru není jediný pozitivní ohlas této novinky a stejně to prostě pustí. Nic slušnýho mě nenapadá, tak jdu radši vymlátit na mapě co můžu. Od zítřka (nebo kdy bude upgrade) už si nevrznu... :)
 

Ahoy123

Guest
Chápu to tedy správně, že mám všechny vojenské budovy zbourat a soustředit se na výrobu, protože už se v přepočtu nevyplatí bojovat? :)
 
Nahoru