• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přepracování bojového systému

DeletedUser445

Guest
boje jsou nerealne uz ted. pokud postavim k protivnikovim jednotkam adekvatni jednotky, ktere jsou na STEJNE vyvojove urovni a mam cca 1100 jednotek, tak enemy ma priblizne 2500. tudiz mne posnida navzdory tomu ze moje armada je slozena s ohledem na nejvetsi ucinnost proti te jeho. takze budouci avizovane zaokrouhleni dolu nic neresi, protoze jsou boke stale brutalne prehnane ve prospech UI !!!
A pritom by stacilo pouze dodrzet priblizne stejne pocty jednotek na obou stranach.
hrac ktery je ve predu by sice potkaval pokrocilejsi jednotky, ale zase ve stejnem poctu jako ma sam. tudiz by pokrocilejsi nepritel byl dan za rychlejsi postup ve hre, ale to by se taktikou asi dalo uhrat.
co se tyka ruseni zbrojnic, tak je potrebuje i hrac, ktery provincie vykupuje, protoze v nich rekrutuje orky potrebne na vykup uzemi.
jinak aktivne ignoruji turnaje a na mape vykupuji oproti drivejsim bojum.
 

GorGlin

Veterán
Tohle platí jen v provinciích.
Ano, vykupováním se dá dostat tak daleko, že už je armáda nepoužitelná a dál už vykupovat musíš, pokud nechceš čekat na vylepšení velikosti oddílu které ti to dorovná.
 

DeletedUser32

Guest
No, nový bojový systém je naprosto nepoužitelný od chvíle kdy byl zaveden, veškerá další "vylepšení" jej změnila pouze vzhledově, ale funkčnost, tedy spíš nefunkčnost, je stále stejná, jediné kde k nějaké rozumné optimalizaci došlo jsou turnaje, ovšem co je to platné, když bez nových provincií není možné postupovat dál ani se takřka rozšiřovat, bojem je to neproveditelné a vykupování natolik podražilo, že je v podstatě většina hráčů nucena ke stagnaci.
 

DeletedUser494

Guest
Nějak tě zbrzdit prostě musí, kdyby se nenavyšovala obtížnost, měli by všichni všechno a byla by to nuda. Já v provinciích taky nebojuji, jsem už dávno za hranicí, kdy je to reálné, ale bojové choutky si chladím v turnajích a provincie vykupuju. Když si to ve městě dobře srovnáš, občas využiješ nějaké to kouzlo, tak si na ten výkup našetřit lze...
 

DeletedUser1148

Guest
také jsem v provinciích již boje vzdala a s těžkým srdcem vykupuji.Je to ale mazec ,protože jedna provincie a spousta surek pryč.Ale jak píše Ashen ,tak také bojuji stále v turnajích.Tam se to ještě dá a jsem za to ráda.:)
 

DeletedUser2687

Guest
V turnajích už se také skoro nedá bojovat a je mnohem výhodnější je vykoupit, zvláště poslední kola. Vývojáři tu hru postupně pohřbívají. Otázkou je: Proč?
 

DeletedUser3201

Guest
Nevím jak potěším zajeté hráče ale já jsem sice skoro 3 měsíce nehrál a když jsem se přihlásil tak vše bylo zdánlivě v pořádku až na to že se mi odečetl počet obyvatel a tak jsem radši volil novou hru ale to není nějak podstatné jen je zvláštní ten odečet obyvatel do mínusu a né málo. Podstatnější je fakt že před časem a pořád je upravovaný a prej vylepšovaný systém jednotek .... tak na základní kolečko provincií a s dobrou strategií plus 1 až 1,5 provincie. Jednotky rozšířené z výzkumu ale proč investovat do jednotek když síla je cca 10 a soupeři 22 až 30? Přímá úměra rozšiřování jednotek a následné kvality efektu reálně vůbec neexistuje. Vylepší někdo bojový systém už opravdu? Třeba když prohraji v souboji ale některé nepřátelské jednotky zničím tak se vrátím a třeba už konečně dorazím souboj.
 

DeletedUser450

Guest
V první řadě, bych chtěla říci, že s bojovým systémem nebylo nic v nepořádku, dokud se nezačal vylepšovat. Všechno bylo absolutně v pořádku a síly byly celkem vyrovnané. Vyhrát se s dobrou strategií dalo a všichni vyráběli vojska o sto šest.
To vše už je ale dávnou minulostí, já právě končím kapitolu Orcové, až na jednu, jsem zrušila všechny zbrojnice, jedna mi pro výrobu orců k vyjednávání a na výzkum naprosto stačí. V našem spolku ke stejnému názoru došli všichni, armádu používají pouze ti, kteří se rozhodli vstoupit do turnajů, já se jich neůčastním, nemám důvod, je to ztráta času i zdrojů, odměna neodpovídá ani času, ani zdrojům, které vynaložím na vycvičení armády.

V turnajích už se také skoro nedá bojovat a je mnohem výhodnější je vykoupit, zvláště poslední kola. Vývojáři tu hru postupně pohřbívají. Otázkou je: Proč?
To je úplně jednoduché, aby jsme kupovali diamanty.

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
Já mám všechny tři budovy na produkci armády a jedou mi nonstop.
Je pranda, že mě to brzdí, ale já jsem prostě hračička.
Kdo se vykašle na armádu a ušetřené místo za produkční budovy a divy pošlou do produkce surovin se dostanou dál a rychleji.
Chápu, proč tu změnu udělali.
Pravda, prohlašovat to za vylepšení mi přišlo pokrytecké.
A zjednodušení, je čirá lež.
 

DeletedUser450

Guest
Nenech se mýlit, já mám všechny bojové budovy, měla jsem na mysli množírny, ty jsem zrušila a nechala jsem si pouze jednu, která se nezastaví, vojsko také neustále udržuji v provozuschopné formě. I když se do turnajů nijak nehrnu, pokud je potřeba, a spolek o to stojí, pochopitelně se zapojím. Nicméně, kdyby lesní Elfofé naslibovali lukaře, už mám dávno o budovu méně. Co na to říct, jsem Elfofil.
Ve chvíli, kdy poprvé sáhli do bojového systému, nešlo o vylepšení, ale zkažení něčeho, co naprosto dobře fungovalo. A souhlasím s tebou naprosto, nejde ani o zjednodušení, ani o vylepšení, ale o naprostý opak

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Musím říct,že ač dříve jsem byl s novým systémem nespokojený,tak te´d jsem mu docela přišel na kloub a baví mne.Nechal jsem si dvě zbrojnice,naštěstí,plánoval jsem jednu a mám už lepší div svatyně houbiček chytrosti,který rekrutuje střelce a výrazně zvyšuje výcvik,několikráte než zbrojnice a rád bych ještě postavil div který rekrutuje lehkooděnce a také zvyšuje výcvik.Armádu hodně používám v turnaji,jelikož hodně ušetří na zboží a kladívka se vyrobí v očarovaných dílnách lehce.Párkrát jsem za poslední dobu zkusil bojovat i v provinciích a dvě se mi podařilo s přijatelnými ztrátami celé dobít.Nevím jestli byl systém ještě nějak ulehčen,ale teď se mi líbí.Takže se u mne rekrutuje na 120 procent a myslím,že když se vylepší budovy,tak i docela rychle a když započítám divy tak i solidní počet vojska. :)
 
Nahoru