• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

DeletedUser4265

Guest
Ahoj,neví někdo prosím čas v kolik hodin bude appka pro mobily s androidem?Mám noční a kdyby to bylo nějak brzo po půlnoci bylo by to moc fajn,mohl bych hned odkliknout.:)
 

DeletedUser4169

Guest
Aplikaci sem chtěl zkusit, ve store jsem ji našel, ale nejde nainstalovat. Nevím co to má být, s ničím podobným sem se nesetkal. Mám běžné telefony, ani na jeden zapnutý to nejde, samsungy s7 edge a note8:

 

DeletedUser4350

Guest
Ano, je to tak. To, nač jsme dlouho čekali, se nyní stává skutečností!

Co říkáte na mobilní verzi Elvenaru? Těšíte, až se objeví u nás? Budete tuto aplikaci pravidelně používat na vašem mobilu či tabletu? Povídejte, moc se těšíme na vaše názory a připomínky! ;)

ahoj .. kdy to bude šlapat ?? :(
 

Ladus

Znalec fóra
Aplikáciu som skúšal už od jej prvej verzie. Problém nastal približne po 2 aktualizáciách, kedy prišla nejaká verzia 1.3x.. nepamätám si už ktorá.

Pokiaľ sa chcem prihlásiť do môjho existujúceho mesta, tak skončím na tejto obrazovke
S71101-094455.jpg


Skúšal som si vytvoriť nový účet. Bez problémov mi spustilo hru, splnil som niekoľko úloh, zadal nové meno a neskôr prišla aj možnosť zadania mailu a hesla. Následne som sa odhlásil a nebol problém sa späť prihlásiť do mesta, ktoré bolo vytvorené na novom účte a na hernom svete Winyandor.
Potom som sa skúsil s mojím starým účtom prihlásiť do hry. Na Winyandor ma pustilo, lenže tam nemám vybudované žiadne mesto. Skúsil som sa následne prihlásiť na Arendyll a znovu som skončil pri sťahovaní herných objektov.

Niekto nejaká rada ako to vyriešiť?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Důvodů může být spousta. Ten nejčastější je ale ten, že hráči nemají dostatek místa pro stáhnutí celého herního obsahu. Smím se prosím tedy zeptat, zda máš dostatek volného místa pro instalaci aplikace?

Případně doporučuji promazat mezipaměť tvého mobilu a provést instalaci znovu. Předpokládám totiž, že původní verzi aplikaci máš z neoficiální zdrojů, je tedy možné, že ne všechny soubory byly správně synchronizovány.
 

DeletedUser1711

Guest
tak prý android funguje hlásí spoluhráči... jsem zvědav kdy bude aplikace i pro aple
 

DeletedUser1711

Guest
už se zadařilo.. musel jsem v apstor zadat Elvenar by innogames a pak teprve mne to nabídlo
 

Silver Whisper

Guest
První dojem je úžasný:);), musím říct, že dnešní motivačky jsem si díky apce užila. Bylo to hned a nemusím zdlouhavě hledat tu nejlepší kulturu, prostě boží :D;). Jediné, co mě drobet mrzí je to, že nevidím názvy měst, kde mají spoluhráči napsané požadavky na motivačky, musím si to pamatovat :D:D:D.
 

Ladus

Znalec fóra
Důvodů může být spousta. Ten nejčastější je ale ten, že hráči nemají dostatek místa pro stáhnutí celého herního obsahu. Smím se prosím tedy zeptat, zda máš dostatek volného místa pro instalaci aplikace?

Případně doporučuji promazat mezipaměť tvého mobilu a provést instalaci znovu. Předpokládám totiž, že původní verzi aplikaci máš z neoficiální zdrojů, je tedy možné, že ne všechny soubory byly správně synchronizovány.

Aktuálne mám voľných 1,6gb, v tomto by problem nemal byť.
Pôvodná inštalácia bola priamo z obchodu, čiže nie z "neoficialneho zdroja"
Napriek tomu som viackrát vymazal cache elvenaru. To isté som spravil aj s Obchodom Play.

EDIT: Nemám problém sa prihlásiť na hociktorý server, kde nemám vybudované väčšie mesto. Problém je iba pri CZ - Arendyll a na Bete.

Ten istý problém mám aj na inom mobilnom zariadení.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4168

Guest
Mám ji nahranou , ted ji projíždím a za mě se mi strašně líbí . takže úplně skvělé, děkujeme
 

DeletedUser308

Guest
tak jsem si hru instalovala ale po načtení padá spoluhráčka mi psala že jí to dělá totéž,hru jsem instalovala uspěšně z obchodu play
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser683

Guest
Ahoj všem,
apku jsem stáhla v poho,motivace fakt super,ale nemám tam event a turnaj. :oops: A nevím,jak změnit portrét,nevím,proč tam nemám ten,co mám na pc? :(
 

DeletedUser1977

Guest
Android 4.4.2 bud se to sekne při načítání a nebo to najede na hru a vypne se to co s tím ? díky za radu
 
Nahoru