• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

iDavis

Legenda
Má to stiahnuté 1000 ľudí, mohol by niekto z nich spraviť nejaký gameplay nech vieme ako to vyzerá.. :D:rolleyes:
 

DeletedUser1198

Guest
Příjemná novinka, s apkou na FoE jsem spokojený, tak už aby byla i na Elv, jistě jí budu využívat rád a často :)
 

DeletedUser3201

Guest
Když je psané že to není dostupné pro ČR znamená to že němci už aplikaci mají? Když to tak pozoruji tak někdo to viděl v německu a napsal to, ale než se to tady dostane to bude zkouška trpělivosti. A když se tady dostane aplikace pro mobil tak v německu bude rozšíření pro xbox psko atd :D:D:D
 

DeletedUser1198

Guest
Mobilní apka bude určitě super, vzhledem k tomu, že ten nastřelený opakovací cechovní event jistě bude vyžadovat spoustu času a také na vyšších úrovních hry se časy výroby různí (už to není jen 3,9,..., ale také 6h a pod.) a tak je už nyní docela alchymie vybrat vhodné časy výroby. Apka toho spoustu vyřeší, obzvláště, když bude obsahovat upozornění na ukončení výroby a pod. Bude snadnější vyrábět efektivněji a na to se moc a moc těším. :p:D
 

GorGlin

Veterán
Apka ještě není hotovám spousta věcí v ní není funkčí, na to si ješět chvilku počkáme

Kdo z vás dá jednou za dva dny stahování 300MB?
 

DeletedUser1198

Guest
@GorGlin no já četl, že to není tak strašné, ale to není podstatné, jen jsem chtěl vědět, zda není lepší zdroj informací a on není.
 

DeletedUser1198

Guest
tak a teď se uvidí, jak to je :-Dl, tedy jak to funguje.. stažení 300MB by na wifce neměl být problém, to je na chvilku :)
no pane jo, hustý, supeeer :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, v tuto chvíli je mobilní aplikace Elvenaru přístupná všem hráčům z Velké Británie a Francie. A to na Google Play a App Store. Zároveň platí, že společnosti InnoGames, Google a ani Apple žádným způsobem nepodporují neoficiální stránky, které poskytují .apk soubor mobilní aplikace Elvenaru. Rozhodně vám tedy nedoporučujeme, abyste si aplikaci stahovali z podobných stránek.

Pokud se i přesto rozhodnete pro stáhnutí aplikace z těchto neoficiálních stránek, upozorňujeme, že tak činíte na vlastní riziko, neneseme odpovědnost za případné škody na vašem účtu! :)
 

Maxa

Znalec fóra
Prosím o vysvětlení, proč INNO podstupuje toto riziko, že hráči budou používat aplikaci z podivných zdrojů a možná dají všanc své účty nepovolaným. Vždyt na tomto prodelá jedině inno. Nechápu důvod, proč nenabídnou beta verzi aplikace všem.
Mě osobně je to šumák. Když mi někdo naboří účet, tak bud mi ho vrátíte a nebo prostě pujdu o dům dál.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Maxa, tahle debata je zbytečná. ;) I samotný telefon/tablet Tě upozorní, že nemáš stahovat aplikace z neznámých zdrojů a pokud to povolíš i přes toto upozornění, tak jedeš tzv. na vlastní triko. Nikdy nevíš, co s takovou aplikací stáhneš ještě dalšího. Jde o to, že tyto aplikace nejsou ověřené googlem (v případě .apk aplikací), tzn. můžeš si stáhnout například i nějakýho broučka, který může umožnit přístup do tvého zařízení třetí osobě. V dnešní mobilní době má hodně uživatelů v telefonu i např.: internetové bankovnictví, apod.

Pleteš se v tom, že pokud Ti někdo „naboří“ účet díky aplikaci přes neoficiální zdroj, tak Ti to vrátíme. Nevrátíme. V současné době, jako česká podpora, aplikaci nepodporujeme, viz příspěvek od Forestiho, který se nachází hned nad tím Tvým.

Tím, že InnoGames postupně dává svoji aplikaci omezeným trhům, tak ji teprve na nich testuje. Tyto trhy jsou mnohem větší, než ten český, takže otestované budou až až. Celkem často se tady opakují názory, proč InnoGames vydává neověřené, případně neotestované (i když se testují na betě), aktualizace. A když je testují na omezených trzích, tak je to taky špatně. Oni neriskují, že to stáhnete jinde. Ve výsledku riskují právě ti, kteří si ji stáhnou z neověřených zdrojů.
 

Maxa

Znalec fóra
Broučka bohužel muzu chytit i z prověřené aplikace na GP. Už jich tam pár bylo.
Blokování v mobilu mi neříká nic o tom, že jiné aplikace jsou zakázané a nebezpečné, ale pouze si google snaží chránit svůj trh a zisky.
Na všechny aplikace musime, bez vyjimky, používat ochrany. Mozná právě apk z jných zdrojů jsou tak obezretněji prověřované uzivateli jak z GP.

Bud Inno riskuje tím, že netestuje na všech, ztrátu svých hráčů a tím i sveho zisku a nebo jim šířená kopie nevadí, protože neni nebezpečná.
Proste jste me nepřesvědčili.
 

Iefyr

Guest
Házet od toho distanc není moc pěkný... a logický. Z problému jednotlivce herní komunity se může ve větším měřítku stát problém i váženýho Inna, pro který by určitě nemělo bejt problém logování na určitý markety nebo z určitejch zemí prostě zarazit. Běžnýho hráče nebude zajímat, že to bral z neofiko zdroje, takže je to jeho problém... bude požadovat nápravu škod a když se ničeho takovýho nedočká, půjde o dům dál. Takhle lidi fungujou... Je to krytý ledatak po právní stránce... možná.
I samotný telefon/tablet Tě upozorní, že nemáš stahovat aplikace z neznámých zdrojů a pokud to povolíš i přes toto upozornění, tak jedeš tzv. na vlastní triko.
*plesk* n.1
Celkem často se tady opakují názory, proč InnoGames vydává neověřené, případně neotestované (i když se testují na betě), aktualizace. A když je testují na omezených trzích, tak je to taky špatně.
*plesk* n.2
Proč se Forseti dokáže vyjádřit normálně, ale od někoho jinýho mi z toho padaj vlasy... někdy míň je víc... a nic kolikrát nejvíc.
 
Nahoru