• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

DeletedUser1198

Guest
Doporučení týmu je jasné. Nestahovat. Také je pravda, že ne vše v apce funguje, jak by mělo, ale každý den jsou znát změny k lepšímu. Na mém stařičkém Samsungu Note 3 běhá svižně. A riziko si každý musí zvážit a vyhodnotit sám.
 

GorGlin

Veterán
běhání, spotřeba dat a některé funkce na apce jsou zupa.

lidi jsou vždy nespokojení to nelze popřít, ale srovnávat nespokojenost s nefunkce s nespokojeností z nepřístupu?

Takže tohle je nová strategie?
Novoty se budou šířit nejdřív přes světy, které Inno vybere?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Takže tohle je nová strategie?
Novoty se budou šířit nejdřív přes světy, které Inno vybere?
Ne, opravdu není nutné kreslit čerta na zeď. Nic podobného v plánu opravdu nemáme.

Aplikace je stále ve fázi testování. Díky tomuto omezení (kdy mohou hrát jen hráči z Velké Británie a Francie) můžeme získat cenná data, která můžeme následně využít na vylepšení aplikace před jejím globálním spuštěním. ;)
 

Maxa

Znalec fóra
více testerů, více dat. klidne to mohl testovat celý svět. Forseti promin, ale duvodu který píšeš by si sám nevěřil. Je to jen fráze.
Bud není žádný důvod a nebo je uplně jiný. Zvláštní je, že se do testování pridala Francie.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Maxa, díky za podrobnou analýzu aktuální situace! Je ještě něco, co neví ani tvůrci hry a je tedy nutné jim to okamžitě předat? :)

Ač se to nezdá, Velká Británie i Francie jsou z pohledu Elvenaru malé trhy - je zde hned několik jazykových verzí, kde najdeme mnohem více hráčů. Vůbec tedy nerozumím tvým poznámkám, postup tvůrců hry je naprosto logický.
 

Maxa

Znalec fóra
Nevím, co vedi tvurci. Každopádně apel na ně s argumenty jim napsat můžete.
Ovšem těžko argumentovat proti neznámé. Tady si ale nejsem jist, žda i váš tym ví pravé důvody.

Jako argument bych třeba bral, že nechtějí vydat mobilní verzi která je neuplná a nelze jí tak ovládat vsechny funkce hry. Je to vlastně nehratelné. Tím by se pripravili o potenciální nové hráče.
Argument - není třeba vydávat betaverze verejně ke stažení, ale pouze interně stávajícím hráčům. Tím by si trh naopak posílili.

a tak by se dalo pokračovat.
Chápu vase fráze, které uspokojí vetšinu, ale rozhodně ne všechny ;)
Mozná i vám INNO dává podobné prázdné odpovědi.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Oficiální vyjádření společnosti InnoGames najdeš hned v prvním příspěvku v tomto tématu. A ano, důvod je přesně takový, jaký píšeš, tj. nechceme vydat něco, co není hotové. Dovolím si tento příspěvek citovat:
Jak vyplynulo z oznámení, na mobilní aplikaci stále usilovně pracujeme. Než se nám tedy podaří doladit všechny její detaily, rozhodli jsme se ji zpřístupnit jen pro hráče, kteří žijí ve Velké Británii. Díky tomuto kroku budeme mít dostatek času na její otestování, vylepšení po technické stránce a též přidání funkcí, které znáte z prohlížečové verze.
Doporučuji tedy více číst a méně se soustředit na činnost, která tě očividně velmi naplňuje, tj. kritika Elvenar týmu - potažmo celé společnosti InnoGames - bez jakýchkoliv relevantních argumentů. Děkujeme! :)
 

Maxa

Znalec fóra
Ten kdo umí kritiku vnímat, ten ji neodsuzuje, protože ho posiluje. A já kritizuji rád, protože tím druhým rád pomáhám.

První post jsem četl a proto také věcně argumentoval. Nicméně nevěřím, že to je hlavní a jediný důvod.
Z toho testování lze získat více, pokud by se testování nabídlo všem hajícím, kteří by měli zájem. Toto chování má opačný vliv + negativní vliv, že je v onech zemích přístupna i novým potencialním hráčům, které nefunkčnost odradí.
 

Moni Arda

Znalec fóra
Mám za to, že jakákoli argumentace v tomto směru směřovaná IG je zcela zbytečná. Je věcí IG jaký způsob testování zvolí a v tomto směru nemusí hráčské základně svůj postup zdůvodňovat nebo vysvětlovat. Chápala bych nespokojenost ve chvíli, kdy by mobilní verze byla testována, s výjimkou České republiky, ve všech zemích, kde je hra Elvenar dostupná. Tak tomu ale není. Možná by se dalo ještě pochopit určité rozladění nad tím, že jsou hráči některých zemí zvýhodněni tím, že mají možnost zkoušet něco, co ostatní ne, pokud by Elvenar byl placenou hrou. Je však zdarma. Pokud jde o investování do hry formou nákupu diamantů, je to čistě na každém hráči, zda investuje či nikoli.

Jsou chvíle, kdy je na místě se ozvat, požadovat vysvětlení, případně požadovat nápravu, ale tento konkrétní případ to není.

Takže remcat ano, ale jen tam, kde je to opodstatněné, nikoli jen ze sportu :)
 

Zharthuru

Mistr slova
To by mne zajímalo , jestli by mi to fungovalo v české republice s anglickým či francouzským číslem koupit si simku přes internet na dobíjení .
 

DeletedUser2429

Guest
Funguje to, ale musi se to stahnout pres APKpure. Jinak odhalil jsem chybu v apce, kdyz jsem mel postaveny kozi vybeh, tak apka padala a nesla najet a kdyz jsem ho dal pryc tak apka opet jede.
 

Chaak

Znalec fóra
Zajímalo by mě, jestli půjde propojit apku se současným účtem. Asi by se mi nechtělo začínat od nuly :)
 

DeletedUser2301

Guest
super,moc se těším jenom mám obavu ,aby to můj telefon zvládl mám lenovo A5000.
 

GorGlin

Veterán
Pro mě bude počítač vždy hlavní terminál, ale když jsem viděl výpomoce přes apku, jen jsem slintal.
Už aby to tu bylo.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Tak kdy už to konečně bude? Je mi jasný, že vytvoření takové aplikace není na pár dní, ale toto už hraničí s týráním hráčů :-DDD Proč to dáváte vědět tak brzy, spousta lidí je nedočkavá:-D Už ji chci :)
 

DeletedUser3225

Guest
No...informace z "informace" nic něříkají...vím,že práce na stabilní aplikaci může trvat nad rámec plánu,ale z toho,co jste poodhalili,nevím vůbec nic... Osobně se na aplikaci těším (puffin mi žere i 400MB dat denně),jen být Vámi,oznámím tohle ,až bude připravena......
"Co můžeme v následujících měsících čekat..." - jak praví to info ve hře,jsme slyšeli před několika měsící.. :) Rozhodně budu rád za relevantní info,že "apka je ready" a že můžu stahovat.... do té doby je to jako mávat čerstvým masem před smečkou vlků,zavřených v kleci....;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4323

Guest
Zdravím a pozdravuji,nečetl jsem teda všechny příspěvky,ale na mobilu jsem Elvenar hrál už víc jak před rokem,dalo se krásně přihlašovat přes prohlížeč a všechno tam fungovalo naprosto bezchybně,bohužel letos v dubnu udělali aktulku a od tý doby mně to píše,že je hra nedostupná,takže na mobilní apku čekám taky jak slepica na flusanec.
 
Nahoru