• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

luterina

Veterán
nevím kde jinde se zeptat, nedaří se mi přihlásit na betu v mobilní verzi, když si zadám přesně odkaz na beta server, tak mě to rovnou hodí do obchodu play na instalaci elvenaru, který již nainstalovaný mám a v okně kde se přihlašuje, jiná než nabídka dalších států (bez nabídky bety) není..., jak se mám prosím na betu v mobilní aplikaci přesně přihlásit?
 

iDavis

Legenda
@luterina na pripojenie sa na betu v mobilnej aplikácii nie je treba žiaden odkaz, stačí sa tam odhlásiť z práve prihláseného servera a jazykovej lokácie a úplne na konci ich zoznamu je ZZ, čo označuje betu.
 

luterina

Veterán
@iDavis to jsem zkoušela, ale nešlo mi to, teď jsem díky tobě zjistila, že jsem jen zadávala nesprávné heslo, takže už mi to jde :D děkuji :rolleyes: :)
 
Naposledy upraveno:

Ivan 1. Mirumilovny

Kolemjdoucí
Chci se zeptat, jak to vypadá, jestli vůbec s přispíváním druhým hráčum na divy. Teď musím na PC. Plánuje se tato funkce do mobilní aplikace?
 

DeletedUser3323

Guest
Dobrý den, chtěl sem se zeptat zda by nebylo možné přidat do mobilní aplikace přehled nedokončených (rozpracovaných) provincií na stránce mapy světa ?
 

iDavis

Legenda
@Abandando určite by to bolo možné, ale je to skôr vec priorít, čo sa do aplikácie implementuje ako prvé (a zrejme sú ešte chýbajúce funkcie, ktoré majú prioritu vyššiu).
 

Semtexx72

Znalec fóra
Pěkný večer přeji, neviděl jsem tu zatím návrh k vylepšení hry ve formě hromadného zadávaní výroby v manufakturách - podobně jako to již delší dobu funguje v dílnách. Tam je to super, ta možnost zatržítka (check boxu), šetří to mnoho klikání navíc. Úplně stejně by to mohlo být i u výroby orků ve zbrojnicích. Tato fičůrka by se hodila jak pro mobilní aplikaci, tak i pro hru v prohlížeči na PC. Pokud obdobný dotaz už proběhl třeba v jiném vlákně, tak se omlouvám.
 

Deleted User - 273321

Guest
Chtěl bych se zeptat,když hraji Elvenar na mobilu,tak jsem si všiml že u Prastarých divů a ostatních budov které se dají vylepšovat je možnost v prohlížeči se podívat na fáze vylepšení a tím i co mohu získat navíc při dalších vylepšení a také maximum vylepšení. U PC tato ikona Fáze vylepšení není. Chtěl bych to mít i v počítači.
 
Nahoru