• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

DeletedUser3460

Guest
Je to krásne, ale čo bude s tými, ktorý nemajú android. Ako dlho budeme čakať na verziu pre ostatné systémy?
 

DeletedUser3225

Guest
Tak ono to na GP už je..jen jaksik kvůli tomu nebudu měnit telefon,páč asi mám starší verzi Androidu a zřejmě není podporována...No,věšet se kvůli tomu ale nebudu..
......škoda té podpory...
 

dRaczek

Pokročilý žák
Asi ne no. Stále jen pro určité trhy. ;)


Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4259

Guest
Tak hra nainstalována, ale ocenil bych par upgradu :-( ve meste musím hledat tržnici, protože zde není rychlá volba. Tu bych oenil na ikonkou pod ukolama nebo nekde na viditelném místě a zde také dát filtr (společenství) nabízených surovin at mohu dát prednost clenům ve spolku . Další velké mínus je to, že nevím nebo jsem nenašel jak vyrábět kouzla nebo dávat požehnání budovám :-(

A kde mohu vstoupit do turnaje???
 

DeletedUser3225

Guest
Sice mám několik "strojů" s Androidem,ale ani ty s podporovanou verzí jaksik nejsou ochotny Elvenar do sebe nainstalovat...
 

DeletedUser4259

Guest
A odkud instalujes? :D z GP to asi nenaisntaluje nikdo kdo ma telefon ,,sedivku,, tzv kdo ho nema urcen primo prodejcem pro prodej v CR :)

//Odstraněna zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1711

Guest
já si počkám na ofiko verzi v češtině až ji budu mít v App Store
 

DeletedUser3225

Guest
Na GP je Elvenar a hlásí mi to na všechny přístroje,že je nemám kompatibilní...(tak jsem volil jiný markety než je GP) ... Přitom jsou to telefony a tablety od oficiálních prodejců v ČR,čili vše "lege artis"..:D
 

DeletedUser4259

Guest
Tak nekde nejspise udelali chybu :) Kazdopádně z GP to nefaka asi nikomu....
 

DeletedUser3392

Guest
zkratku na market bych ocenil taky, pak aby sli psat zpravy, prihazovat body k unikatnim budovam a pouzivani kouzel :) pak bych skoro pc verzi nepotreboval :)
 

Angedev

Velmistr písma
Na GP je Elvenar a hlásí mi to na všechny přístroje,že je nemám kompatibilní...
Kompatibilní nejsou z toho důvodu, že pro české hráče ještě nebyla hra uvolněna (aspoň myslím). A nebyla uvolněna právě z toho důvodu, že ještě chybí spousta funkcí, tudíž není možné appku využívat k plnohodnotnému hraní a všichni by bombardovali fórum nápady, co tam ještě chybí nebo by se mělo vylepšit ;)
 

iDavis

Legenda
Mne už sa Elvenar v Google Play objavil. Mnoho funkcií ešte stále chýba, ale verím že ich rýchlo popridávajú. :)

Správa od Marindora z bety: Od dnes je aplikácia dostupná pre hráčov z Veľkej Británie, Francúzska, Portugalska, Turecka, Brazílie, Rumunska, Slovenska, Nórska, Fínska, Maďarska a Grécka. Od prvého novembra bude k dispozícii pre krajiny Nemecko, Spojené štáty, Holandsko, Taliansko, Poľsko, Španielsko, Česká republika, Rusko, Švédsko a Dánsko.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3225

Guest
a už jsme opět u těch hladových vlcích...:)Takže od prvního...
 
Nahoru