• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

iDavis

Legenda
@Rena aplikácia je stále vo vývoji a preto ešte neobsahuje všetky funkcie z PC verzie. Postupne sa ich určite dočkáme, vraj už teraz pracujú na mechanike prastarých divov a udalostiach.
 

amalka45

Znalec fóra
ahoj do mobilu i tabletu stahnuti bez problemu i hra nactena jen neni nikde momentalni hra helovin vse ostatni super hrat s mi bude bezvadne.
 

DeletedUser341

Guest
Android 4.4.2 bud se to sekne při načítání a nebo to najede na hru a vypne se to co s tím ? díky za radu
Mám stejnou situaci. Android 4.4.2, aplikace bez problémů stažena, pak se vyžádala stáhnutí dat, to proběhlo taky v pořádku, a pak pád. Jakýkoli další pokus, naběhne do 7/16 a pak pád

Někdo rady? (já jdu mezitím zkusit odinstalovat a znovu nainstalovat)

EDIT: Přeinstalace taky nepomohla :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Matesov

Znalec fóra
no, jsem rád, že Elvenar pro Android je konečně na světě, ale neustále vyskakují nějaké chyby, aplikace se neustále seká a cca po 5 min spadne úplně ??!! JAK MÁM ZAVŘÍT = ODEJÍT Z APLIKACE ???!!! dám odhlásit, ale aplikace nejde zavřít ??!! Aplikace tak neuvěřitelně zatěžuje systém telefonu, že na mě vyskakuje jedno varování o přetížení za druhý a to mám velmi slušný stroj !!!! Asi se to bude muset pořádně doladit ???!!! PROČ MUSÍ PI KAŽDÉM PŘIHLÁŠENÍ VYPLŇOVAT ZNOVU KOMPLET PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE ??!!
 
Naposledy upraveno:

Chaak

Znalec fóra
Ahoj, já s aplikací a jejím chodem problém nemám ( redmi s3 ) jenom mi tam zatím chybí některé funkce. Hlavně event a turnaj. Chápu, asi to bude ještě chvilku trvat. Ale jinak paráda - hezká grafika, jednoduché ovládání. Líbí se mi třeba i jak je vyřešená motivace. Škoda jenom, že není vidět, jakou motivaci chce spoluhráč. Takže až bude v apce víc funkcí, které jsou v prohlížečové verzi , tak max spokojenost .
 

Matesov

Znalec fóra
a jak zavřeš aplikaci ?

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silversnake

Mistr slova
Tak zatím vše funkční (LG V10, Android 7.0)
Event není vidět,....ale funkčnost nemohu potvrdit, protože jsem ho už dodělal :)))
 

Matesov

Znalec fóra
co to znamená klasicky ?
já dám odhlásit a pak to na šipku/zpět nereaguje a jiný možnost ne nenabízí ??

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4265

Guest
Appka,běží bez problémů,stažení na poprvé,stáhlo mi to při loginu nějakou aktualizaci ale to taky proběhlo bez problémů,hra na mobilu běží naprosto v pořádku zatím,bez sekání atd,je to hezky udělaný,obrovský dík a palec nahoru všem co na tom pracovali!:)
 

Chaak

Znalec fóra
Tak zkus aplikaci po odhlášení shodit na pozadí a pak zavřít jako ostatní ,co máš na pozadí. Doufám, že to popisuju dobře :)
 

DeletedUser4169

Guest
Funguje to celkem korektně.
Drobné výtky k verzi pro android, brání se to zavření, musím schodit přes správce aplikací. A pak, nedá se ovládat stylusem :)
 

Matesov

Znalec fóra
jj, tak nejsem sám, že to nejde zavřít šipkou zpět, ale oni to časem vyladí ke spokojenosti všem :))

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3006

Guest
Zdravím!

Aplikace funguje dobře, neseká se mi (pouze při slabším internetovém připojení, ale to není problém aplikace), ovládání je intuitivní, prostředí je uživatelsky přátelské. Při spuštění aplikace jsou údaje z posledního přihlášení uloženy a nemusím tak znovu zadávat nick a heslo, což je fajn. Aplikaci vypínám jako každou jinou. A sice, podržím tlačítko pro vyvolání aplikací, které běží v pozadí (u mě se jedná o podržení tlačítka zpět), a z této pozice ji zavřu.

Mobilní verze má samozřejmě ještě nějaké mouchy. Například mi nejde přihazovat VB do divů, nejde mi ani zadat výroba kouzel v akademii a taky se mi nezobrazují některé kulturní budovy z podzimního oříškového eventu ani úkoly z aktuální halloweenské linie. Dále nelze navštěvovat města ostatních hráčů a sledovat tak jejich pokroky nebo přispívat do jejich divů. Nenašel jsem ani sklad se surovinami spřátelených ras nebo inventář s kouzly a budovami z eventů. Ale to jsou drobnosti, které vývojáři časem jistě doladí.

Naprosto famózně je vyřešena motivace sousedů, při které nenavštěvujete jeho město (což jsem považoval za obrovské zdržení, kvůli kterému jsem na motivování sousedů většinou kašlal). Na mapě světa stačí jen kliknout na sousedské město, poté se objeví nabídka budov, které lze motivovat. Je to velmi přehledné a rychlé. Velká pochvala za toto řešení. Celkově jsem rád, že už nemusím hrát Elvenar přes Puffin, když zrovna nejsem u počítače. Vývojářům patří upřímný dík za zavedení aplikace a přeji hodně štěstí při dalším zlepšování ;-)
 

DeletedUser4422

Guest
Apka dobra, ale notifikace jsou uplne blaznive. Porad mi neco chodi a ve hre se pritom nic nedeje.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Android 4.4.2 bud se to sekne při načítání a nebo to najede na hru a vypne se to co s tím ? díky za radu
Je potřeba si uvědomit, že hra je na Androidu kompatibilní s verzí 4.4 a výše, což ale neznamená, že hra musí fungovat na všech zařízeních, které tuto podmínku splňují. Tato verze Androidu byla vydána již před 4 roky, což už je opravdu dávno. Navíc aktualizaci na tuto verzi dostávali zařízení, které byly vyrobeny dávno před tím, než byl Android 4.4 představen. Není nutné si kvůli hraní Elvenaru pořizovat nejnovější mobily za desítky tisíc korun, ale nelze taky očekávat, že hra pojede na zařízeních, které jsou třeba 5-6 roků stará.

Nechci tím ovšem paušalizovat. Ano, je možné, že se objevila nějaká chybka, která problém s načítáním hry způsobuje i na výkonnějších zařízeních. Každopádně ve většině případů půjde o málo výkonné zařízení.
no, jsem rád, že Elvenar pro Android je konečně na světě, ale neustále vyskakují nějaké chyby, aplikace se neustále seká a cca po 5 min spadne úplně ??!! JAK MÁM ZAVŘÍT = ODEJÍT Z APLIKACE ???!!! dám odhlásit, ale aplikace nejde zavřít ??!! Aplikace tak neuvěřitelně zatěžuje systém telefonu, že na mě vyskakuje jedno varování o přetížení za druhý a to mám velmi slušný stroj !!!! Asi se to bude muset pořádně doladit ???!!! PROČ MUSÍ PI KAŽDÉM PŘIHLÁŠENÍ VYPLŇOVAT ZNOVU KOMPLET PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE ??!!
Ahoj, snažíme se zde na fóru vytvářet přátelskou atmosféru, proto oceníme, pokud do svých příspěvků budeš v budoucnu umisťovat méně vykřičníků, otazníků a slov psaných velkými písmeny. Tímto přístupem řešení tvého problému opravdu neurychlíš! ;)

Co se týká tvých otázek, tak aplikaci úplně vypneš přes správce aplikací. To jsou dvě kliknutí místo jednoho, tedy žádná tragédie.

A ohledně přihlašování tě potěším, víme, že stávající situace není úplně nejlepší, do budoucna tedy plánujeme úpravu.
Apka dobra, ale notifikace jsou uplne blaznive. Porad mi neco chodi a ve hre se pritom nic nedeje.
Tyto notifikace (oznámení) lze vypnout přímo v nastavení tvého mobilu. :)
 

Lukula

Velmistr písma
Po krátké odmlce všechny zdravím a vracím se s chválou na mobilní verzi. I přesto, že je potřeba udělat ještě veliký krok k dokonalosti, už teď je jasné, že vývojáři v téhle oblasti odvedli skvělou práci. Apka vypadá famózně, Puffinovi konečně odzvonilo a já si můžu vychutnat skvělou grafiku a rychlou odezvu. To nejdůležitější aplikace splňuje a umožňuje a věřím, že další vylepšení na sebe nenechají dlouho čekat.
Tak snad nás nezklamou a pohrnou aktualizace podobně často jako do webové verze, jen doufám, že s menším počtem následných chyb. :p
Díky!
 

DeletedUser4190

Guest
supeeeer dneska jsem ji stahl je fakt dobra ale 1 chyba když hraji a hcu pomoc pratelum tak po 5 min spadne jinak je dobra
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru