• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

dRaczek

Pokročilý žák
Ach jo s Windows opět setřeme :(
Obávám se, že pro telefony s windows už toho moc nevyjde, protože samotný MS se vyjádřil, že pro tento systém už bude vydávat jen bezpečnostní záplaty. Vývojářům se prostě nevyplatí dělat něco pro systém, který mám velmi malé zastoupení na trhu. Za mě škoda sám jsem ho používal.
 

DeletedUser1977

Guest
mám prestigio PSP5504 duo cca 2,5 roku starý .. hra se stáhne nainstaluje spustí a hned spadne kdyby se nedala 4.4 použít tak bych to ani nenainstaloval to za prvé a za druhé pokud to nepoběží na 4.4 tak je potřeba to napsat jasně třeba od 5.0 a nebalamutit lidi ;)
 

DeletedUser3225

Guest
Zkusil jsem nainstalovat aplikaci na záložní telefon s androidem 4.4,ale hra se při načítání poroučí a padá. Svůj telefon kvůli tomu měnit nebudu, obzvlášť,když nová sedmičková verze puffinu nabízí stejné prostředí jako na PC a ani nevyžaduje výkonné stroje a frčí skvěle plynule:)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@jacktenrek, bohužel sis z mého příspěvku vybral jen to, co se ti hodilo. Rozhodně nechceme někoho balamutit. ;)

Takže ještě jednou: To, že je aplikace kompatibilní s verzí Androidu 4.4 a výše, neznamená, že půjde na všech těchto zařízeních. Znamená to, že pro nižší verze není hra vůbec optimalizována, je to tedy pouze jakýsi předpoklad k tomu, aby hra vůbec fungovala.

Srovnal bych to s klasickými PC hrami. U nich máš taky napsané, že pro jejich spuštění je nutný operační systém např. Windows 7 výše, takže na Windows XP či Vista už hru nespustíš. Ale v žádném případě to neznamená, že když budu mít Windows 7, tak mi hra za každých okolností pojede. Je to jakýsi minimální předpoklad, mnohem více záleží na tvém procesoru či grafické kartě, tj. hardwaru. A to stejné platí i u mobilů.
 

kropajz

Učedník
Ano, je to tak. To, nač jsme dlouho čekali, se nyní stává skutečností!

Co říkáte na mobilní verzi Elvenaru? Těšíte, až se objeví u nás? Budete tuto aplikaci pravidelně používat na vašem mobilu či tabletu? Povídejte, moc se těšíme na vaše názory a připomínky! ;)
Aplikace super, třepal sem se na ni jak drahej pes. Jen mi tu chybý možnost navštívit město jiného hráče a to proto, že mnoho z nich má v názvu města uvedeno na jaký typ budov preferují sousedskou výpomoc. Proto bych v aplikaci uvítal možnost zadání priorit výpomoci, pokud ne přímo možnost navštívit města jiných hráčů.
 

DeletedUser3933

Guest
prosím poradit ,mobilní verze funguje nedá se přihlásit, nebere to moje jméno a heslo :confused:
 

DeletedUser4169

Guest
Tak doplňuji, je skoro nutnost zakázat tomu upozornění, jinak je to posílá 2x za hodinu.
A pak je skoro kontraproduktivní, jak je jednoduchá motivace na mapě světa, oproti verzi v browseru. Připojil sem k mobilu monitor a myš a zvládl sousedy ve zlomku běžného času :)
 

DeletedUser467

Guest
Máme s manželem naprosto stejné tablety s verzí androidu 5.0.1. Oba jsme si Elvenar nainstalovali. On se do hry dostal, já ne. Při načítání se mi to zasekne na 7/16 a spadne to. Zkoušela jsem se tedy přihlásit na jeho tabletu a ani u něj jsem se do svého města na Arendyllu nedostala. Zkoušela jsem ještě na obou tabletech rozjet na svém účtu město na Winyandoru a do něj se dostanu. Takže v čem je zakopaný pes? Předpokládám, že v mém městě na Arendyllu je něco, co způsobuje pád hry.
 

DeletedUser3043

Guest
Apka super, dneska jsem ji nainstaloval a krome nemoznosti spustit vyrobu kouzel jsem zatim spokojen. Do budoucna bych mozna taky uvital snazsi prepinani mezi svymi ucty na Arendyll a Winyandor ;)
 

DeletedUser4108

Guest
Mě v aplikaci zase chybí třeba Halloweenský event ... nevím, kde se stala chyba.
 

DeletedUser2818

Guest
Tak už mám aplikaci v mobilu také staženou, vypadá moc hezky. Všechno šlape, motivace parádní. Jen jsem nenašla možnost vypnout grafické efekty. Nemám je zaplé ani na počítači. Sice jsou hezké, ale po delší době z nich mám mžitky před očima. o_O
 

DeletedUser341

Guest
Máme s manželem naprosto stejné tablety s verzí androidu 5.0.1. Oba jsme si Elvenar nainstalovali. On se do hry dostal, já ne. Při načítání se mi to zasekne na 7/16 a spadne to. Zkoušela jsem se tedy přihlásit na jeho tabletu a ani u něj jsem se do svého města na Arendyllu nedostala. Zkoušela jsem ještě na obou tabletech rozjet na svém účtu město na Winyandoru a do něj se dostanu. Takže v čem je zakopaný pes? Předpokládám, že v mém městě na Arendyllu je něco, co způsobuje pád hry.
Přivedla jsi mne na zajímavou myšlenku... Na Arendyllu mám naprosto nerozehraný svět, tak jsem se zkusil přihlásit tam a místo padání, kterého se dočkám kdykoli na Winyandoru v okamžiku, kdy načítání doběhne do stavu 7/16, na A se mi to ve stejné chvíli zasekne. Možná v tom městě skutečně bude něco špatně :))

I tak ale chápu, že nemám nejnovější telefon (necelé dva roky starý, ale nebyl to tehdy nejmodernější kousek) a Android 4.4.2 je prostě zjevnou překážkou... Snad se to ještě zlepší, ty motivace bych si fakt rád vyzkoušel :)
 

iDavis

Legenda
Ja som si aplikáciu stiahol niekedy v júli, keď ešte nebola dostupná cez oficiálny zdroj. Môžem povedať, že výkonovo a stabilitou bola na tom naozaj hrozne, napriek tomu že mám Android 6.0 na pomerne novom modeli Galaxy J5 2016, neustále padala a sekala sa, pohybovanie vo výskume alebo na mape bolo na porážku. Avšak postupne ako na ňu robili aktualizácie, všímal som si že bežala stále plynulejšie a plynulejšie a ten dnešný stav sa s tým nedá ani porovnať. Je teda pravdepodobné, že jej optimalizácie a vylepšenia výkonu budú aj naďalej pokračovať a možno to postupne rozbehnú aj menej výkonné zariadenia. ;) Samozrejme to ani nemusí byť zariadením, ale tým že je možno aplikácia ešte nestabilná.
 

Iddun

Guest
Mě v aplikaci zase chybí třeba Halloweenský event ... nevím, kde se stala chyba.
Ano, mobilní verze ještě není dokonalá a některé funkce jí chybí. Například právě úkolová linie Helloween. Zmiňoval se o tom již iDavis v tomto vláknu o pár stránek zpět, pro jistotu znovu cituji:
@Rena aplikácia je stále vo vývoji a preto ešte neobsahuje všetky funkcie z PC verzie. Postupne sa ich určite dočkáme, vraj už teraz pracujú na mechanike prastarých divov a udalostiach.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Mobil levný dva roky starý ASUS ZO1D s Androidem 5.0.2 a vše běží docela svižně i při řadě dalších aplikací. Dík. - I když na mobilu se to moc nedá, asi zkusím tablet nebo připojit externí display.:)
 

DeletedUser1977

Guest
Takže to samé jak @Thespia v arendilu mě velké město spadne či e vubec nenačte, ale v druhém světě při novém městě jede svižně normalně bez padání ..
 

DeletedUser2652

Guest
Taky mi načítání najede na 6/16 zasekne se a spadne. Mám skoro rok starý tablet Lenovo TB3-710F android 5.0.1. volná paměť 1.15GB. Jsem na světě Winyandor. Doufám že příjde nějaká aktualizace která to vyřeší. Moc jsem se na tu appku těšila a nakonec takový sklamání.
Asi mám moc velký město že se mi na tablet nevejde :(.
 

DeletedUser4425

Guest
Na Honoru 8 běží appka naprosto perfektně! :) Některé věci tam třeba chybí (jako halloween event), ale i tak super. Konečně nemám prostoje když se nemůžu dostat k počítači, což bylo někdy i pár dní, takže appka mě vážně přišla vhod. Moc jsem se na ni těšil a funkčností mě překvapila. Některé věci jsou lepší a dokonce svižnější než v PC verzi. Za mě palec nahoru!
 

DeletedUser3877

Guest
Je to hezké a něco tam i funguje, navíc ty notifikace jsou moc fajn.
Ale chybí toho tam ještě hrozně moc, takže zatím spíš jen na koukání než na hraní, nebo když chci dát motivaci.
 
Nahoru