• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

Angedev

Velmistr písma
Ano, nejdou, už to tu proběhlo několikrát. Lidi vydržte, appka se stále vyvíjí a chybějící funkce budou určitě brzy doplněny :)
 

DeletedUser2333

Guest
Sousedská je super, ještě by bylo fajn, kdyby tam bylo vidět, co dotyčný hráč požaduje (většinou v názvu města). Jestli mince, stavitele či kulturu a bylo by to boží.

Bylo by super automatické přihlášení, nebo alespoň ukládání prih. Údajů.

Při odhlášení vrátit hráče do výběru světů jako je tomu na pc.

Jinak po relogu se mi aplikace zasekla na výše zmíněném 7/16
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2153

Guest
Problém 7/16 jsem měl poprvé, když jsem postavil eventovou budovu Kozí výběh. Po zbourání aplikace již nepadala. Ale to bylo asi před měsícem.
Podruhé se mi to stalo, když jsem vylepšoval hlavní sídlo v dracích na nejvyšší úroveň. Během vylepšování jsem se do hry nedostal. Po vylepšení hra zase běžela...
 

DeletedUser3765

Guest
Tak jsem si stáhl do mobilu elvenara, ale jsem zklamán, protože když se hra načítá, tak se mi sekne v místě 7 z 16 a dál už se nic neděje. Ví někdo jestli se s tím dá něco dělat?
 

DeletedUser4225

Guest
Já jsem s appkou spokojen, ano je tam dost chyb, ale je to přece pochopitelné, vždyť se to vyvíjí a nedávno to vyšlo, není to snadné vytvořit bezchybnou appku.
 

AryaCZE

Pokročilý žák
Angedev: no tak teď odkontrolováno (cca na 80ti provinciích) a opravdu se načítají jen mince, kladívka se mi ani o jeden kus nezvedli.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1760

Guest
Mobilní verze se mi z mnoha pochopitelných důvodů líbí:
-velmi zdařilá grafika
-neporovnatelná rychlost operací, v PC verzi je to někdy zdlouhavé (dlouhé načítání)
-a, protože se jedná o mobilní verzi, oceňuji její dostupnost a možnost vstoupit do hry takřka kdykoliv
Našel jsem ale i některé nedostatky:
-marně v ní hledám přehled zdrojů osadníků
-totéž platí o Prastarých divech a přehledu runových úlomků
-při dobývání provincie si nelze vybrat řízenou nebo automatickou bitvu
-nemohu se dostat do Akademie kouzel
Ale věřím, že budou časem odstraněny. Jinak aplikaci vítám.:)
 

DeletedUser4169

Guest
Tohle mi nejde taky, není to nastavené na přesné ovládání, jako je stylus nebo myš. Funguje to jen přes nějakou virtualizaci, samsung dex atp.
 

Angedev

Velmistr písma
@AryaCZE : Tak jsem pro jistotu také provedla kontrolu a kladívka se mi opravdu přičítají... Motivovali tě sousedé před tvojí motivací? :) Nic jiného mě nenapadá, proč by to někomu šlo a někomu ne...
 

DeletedUser3071

Guest
Kladívka dostaneš pouze pokud oplatíš pomoc do 24h - pacička svítí zlatě.

Pokud jde o truhly za výpomoc tak ty opravdu v aplikaci nejsou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2333

Guest
Přišel už někdo na to, co udělat s tím zaseknutím při 7/16? Appka mi předtím běžela, ale po relogu nejde ani za boha. Dokonce mám vše ostatní vyplé, ale stejně se sekne.
 

Mistylady

Znalec fóra
Na tabletu mi to běží, na mobilu mám taky problém 7/16 a prostě to nejede ani po přeinstalaci. zasekne se to na nabíhání na 7/16 a finito.
 

Silver Whisper

Guest
Ahoj lidičky, dneska jsem experimentovala s kouzly a musím říct, že jsem mile překvapená, mobilní verze sice kouzla neumí, ale když si zadáte kouzla z PC, zvětší se výroba i v apce. Budova sice nejiskří, jako na PC, ale kouzlo působí ;):).
 

DeletedUser4169

Guest
Jak jste si stěžovali, dnes jsem to kontroloval, ale kladívka se mi přičítají, jak v mobilní aplikaci, tak stav potom souhlasí i po relogu v browseru.
 

DeletedUser1977

Guest
Bude nějaká aktualizace i pro ty co mají novejší stroje android 5 či 6 a stejně jim to nejede jak jsem tu četl mnohokrát ??
 

DeletedUser533

Guest
Miluju mobilní verzi. Motivaci na mapě už jinak dělat nebudu :) Jen bych ocenila, aby naskočilo při motivaci název města. Lidé tam mají napsáno kdo co upředňostňuje v motivaci K,S,M (kultura, stavitel, mince). Pokud by tohle bylo, tak je motivace od té chvíle bezkonkurenční. Děkuji.

A mám samsung galaxy S8 edge.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15

Guest
mám prestigio PSP5504 duo cca 2,5 roku starý .. hra se stáhne nainstaluje spustí a hned spadne
Bude nějaká aktualizace i pro ty co mají novejší stroje android 5 či 6 a stejně jim to nejede jak jsem tu četl mnohokrát ??
Je potreba si prestat mazat med kolem pusy a priznat si, jak se veci doopravdy maji. Jedina "novejsi" vec na tvem mobilu je verze Androidu, protoze jinak se jedna o hooooodne podrumernej telefon, vhodny tak na nejakej peknej tetris nebo hledani min. :)

Proc? Je to jednoduche, kdyz se kouknes, tak ten tvuj mobil se na ceskem trhu prodava jiz tretim rokem - a to za cenu almuzny, tj. 2,5 tisice. Tomu odpovida i kvalita hardwaru, ona pamet RAM 1GB vypada sice dobre, ale kdyz si vezmes, ze obrovske mnozstvi tehle pameti sezere samotnej system, tak to zase takova vyhra neni. Mobilni hry vubec nehraju, ale jelikoz se v tomhle odvetvi pohybuju, tak vim, ze na bezproblemove rozjeti vetsiny dobrych aktualnich her (podotykam dobrych) potrebujes minimalne 2GB, jinak mas proste smulu.

Je velmi pravdepodobne, ze vyvojari vydaj nejakej fix, ktery umozni hrat i na mene vykonnejsich zarizeni, ale jak jsem rek v uvodu, nemazal bych si nejak prehnane med kolem pusy. ;)
 

DeletedUser2333

Guest
@Jonik no s tím fixem tedy doufám... nechce se mi to pořád přeinstalovávat pokaždé, když si budu chtít přelognout účet...
 
Nahoru