• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

DeletedUser1977

Guest
Je potreba si prestat mazat med kolem pusy a priznat si, jak se veci doopravdy maji. Jedina "novejsi" vec na tvem mobilu je verze Androidu, protoze jinak se jedna o hooooodne podrumernej telefon, vhodny tak na nejakej peknej tetris nebo hledani min. :)....
Nejde jen o můj foun ;) :) ale celkově co čtu tu na foru a poslouchám lidi ve společenství .. Jinak já taky nehraji na mobilu hry a nemam tam zbytečné aplikace :) jediné co hraji je Elvenar na kompu, ale chtel jsem to zkusit :) .. a ted čtu na GP, že fura lidi s tím má problém a ne všici budou mít šunky :) .. ale říkam nejde o mě, ale že to trápí i ostatní a vrhá to trošku špatné světlo na jinak bezva hru .. tak snad časem se to vypiluje :rolleyes::)
 

DeletedUser4169

Guest
Nicméně s tím železem to asi souviset bude. Mám doma tři výkonnější telefony (min. RAM 4GB) na kterých jsem to zkoušel a je pravda že na všech naprosto ok, stažení, instalace, pak to pár vteřin stahovalo nějaká data, jen okolo 400MB a hra se spustila.
Zkus si to vzít zase z hlediska tvůrců hry, vyvíjí to primárně pro prohlížeč, tohle je něco navíc a s ohledem na variabilitu mobilních zařízení, jejich specifikací, rozlišení apd. je optimalizace běh na dlouhou trať. Chce to trpělivost.

A možná i drobná asociace s pc. Pokud chce autor zachovat nějaký standart, pokud uvažuje s vývojem do budoucna, nemůže to stavět na starý hardware, nebo starý operační systém. Vždy je nutno primárně využít ten nejnověší, protože je předpoklad že se v dohledné době stane běžným, nejrozšířenějším a na něj, ne na ty staré se budou stavět nové verze.

Stačí počkat, jak reálně bude ta aplikace využívána, během krátké doby autor vyspecifikuje nejpočetnější skupiny uživatel a podle jejich mobilních platforem se zaměří na jejich vývoj. A počítám že mainstream u nás budou ty levné telefony, globálně těžko říct.
 

DeletedUser4336

Guest
Nebo najmout někoho kdo má zkušenosti s osmibity a ten to rozchodí i na kalkulačce, akorát aby to nevypadalo jak z doby releových počítačů.

athlan >> Souhlas, záleží na vývojáři, jakou cestou se bude chtít vydat. Tak ono to co je dnes u dražších founů, tak za chvíli bude u těch levných, otázka je za jak dlouho to nastane, zda to celé bude spolehlivé (všechno je stále rychlejší, "chytřejší", mnohoúčelnější, ale méně spolehlivější, méně funkčnější a méně použitelnější), a zda nároky her zůstanou nebo se opět zvednou.
 

DeletedUser2715

Guest
no, jsem rád, že Elvenar pro Android je konečně na světě, ale neustále vyskakují nějaké chyby, aplikace se neustále seká a cca po 5 min spadne úplně ??!! JAK MÁM ZAVŘÍT = ODEJÍT Z APLIKACE ???!!! dám odhlásit, ale aplikace nejde zavřít ??!! Aplikace tak neuvěřitelně zatěžuje systém telefonu, že na mě vyskakuje jedno varování o přetížení za druhý a to mám velmi slušný stroj !!!! Asi se to bude muset pořádně doladit ???!!! PROČ MUSÍ PI KAŽDÉM PŘIHLÁŠENÍ VYPLŇOVAT ZNOVU KOMPLET PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE ??!!
Mám ten samý problém s odejitím z aplikace a vůbec nevím co s tím.Musím vždy tf restartovat,aby se mi hru podařilo zavřít.Jiank to vypadá pěkně a jede to rychle :)
 

dRaczek

Pokročilý žák
Tlačítko na domovskou obrazovku a odpálit ze seznamu posledních spuštěných aplikací vám nejde?
 

DeletedUser3877

Guest
Objevují se vám notifikace ze hry? Mně se dříve zdálo, že se objevují v jednom kuse, ale nyní jsem žádnou neviděl už několik dní. Tak nevím, jestli se něco měnilo nebo je to telefonem.
 

DeletedUser4169

Guest
Objevují, ale je pravda že již ne každé ukončení výroby. Mám to zakázané, takže vidím jen číslovku u ikony hry a nevím co to hlásí, ale za dopoledne 3 notifikace, takže něco chodí. První dny jich bylo třeba 30 za den.
 

DeletedUser3765

Guest
Na tabletu mi to běží, na mobilu mám taky problém 7/16 a prostě to nejede ani po přeinstalaci. zasekne se to na nabíhání na 7/16 a finito.
Mám ten samý problém, ale jen s Arendyllem, Winyandor mi funguje.

Ano, je to tak. To, nač jsme dlouho čekali, se nyní stává skutečností!

Co říkáte na mobilní verzi Elvenaru? Těšíte, až se objeví u nás? Budete tuto aplikaci pravidelně používat na vašem mobilu či tabletu? Povídejte, moc se těšíme na vaše názory a připomínky! ;)
Tak jsem si aplikaci stáhl a funguje mě jen Winyandor, Arendyll se mě při načítání sekne v bodu 7/16.

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3877

Guest
Objevují, ale je pravda že již ne každé ukončení výroby. Mám to zakázané, takže vidím jen číslovku u ikony hry a nevím co to hlásí, ale za dopoledne 3 notifikace, takže něco chodí. První dny jich bylo třeba 30 za den.
Tak jsem to zkontroloval, zakázané to nemám, prostě mi už nechodí. Taky jsem si všiml, že ke konci začaly chodit hodně opožděně, což by mohlo znamenat, že na ně neměli dost výkonu a vypnuli je. Což je škoda, teď musím zase nastavovat budíky ručně.
EDIT:
Nakonec jsem zjistil, kde byl asi problém. V nastavení aplikace->baterie jsem měl povoleno "zavřít při zamknutí", po přepnutí mi notifikace zase začaly chodit. Omlouvám se za zmatek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2333

Guest
Líbí se mi na mobilní způsob vkládání nabídek, kéž by to tak bylo i na PC verzi.
 

Richardll

Učedník
LIdi ukazuji se vam u obchodníka vase starsi nabídky? Mne se zda, ze ty co mam z pocitace na telefonu nevidim :-/
 

DeletedUser2333

Guest
Mám dotaz, stává se někomu z vás, že vám z mobilu nejde motivovat jednoho určitého člověka? Mě konkrétně to dělá jak na arendylu tak na wyniadoru. Při kliknutí na packu abych mohl motivovat aplikace zamrzne a musím jí komplet restartovat (ani poté ho nejde motivovat, zamrzá
znova a znova). Děje se to i u druhého účtu tohoto člena. Má ještě někdo takovýto problém, nebo jsem sám?
 

Angedev

Velmistr písma
@Safa : Taky se mi to občas stává. Přesně jak píšeš, vždy u stejného člověka a pořád dokola. Když už to jednou zamrzne, tak to zamrzá pořád. Zajívavé ale je, že některé dny to proběhne úplně bez problému...
 

OrickJ

Znalec fóra
Taky se mi někdy děje. Zvláštní je, když jsem použil jiný mobil, u stejného hráče to fungovalo.:)
 

DeletedUser2333

Guest
Už mi to začíná vadit, ale nevím, zda bych se měl obrátit na podporu, když je toto problém mobilní verze?
 

DeletedUser2742

Guest
No mě po poslední aktualizaci přestalo na mobilu načítat jedno město ,skončí na 8/16 a šmitec , druhé funguje naprosto normálně
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4646

Guest
Zdravím lidi

Aplikace super chválím a děkuji. Většina problémů co se o nich tady psalo je problém telefon samotný což vývojáři asi nevyřeší. Kdo píše o možnosti snížení grafických efektů tak je problém asi jako když chci hrát hry určené na Pentium 5 a mám Pentium 2 ... sorry jako :)

U aplikace bych určitě pořádal o menší vylepšení ohledně ovládání při stavění které je spíše hrou šťastného prstu na umístění. Já bych uvítal pro konečné umístění na místo které hráč chce delší podržení. A taky ohledně toho upozornění možnost výběr upozornění místo abych si to zakazoval u celé aplikace. Některé upozornění bych vítal a některé jsou úplně zbytečné.
 

DeletedUser3482

Guest
Na PC hrám hru Elvenar vo svete WINYANDOR, nainštaloval som do mobilu hru Elvenar a po prihlásení môžem vybrať iba svet ARENDYLL. Da sa hrať aj svet WINYANDOR na mobile.
 
Nahoru