• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Smím se prosím zeptat, zda máš vybranou správnou jazykovou verzi? Hráči se na nás někdy obrací s tím, že se nemohou přihlásit ke svému účtu, a pak se většinou ukáže, že se přihlašují na špatné jazykové verzi, tj. například na anglické nebo slovenské.

Pokud toto ale není tvůj případ, napiš nám prosím na herní podporu, podíváme se na to!
 

DeletedUser4169

Guest
Tak po poslední aktualizaci hra nejede. Nenačte se.
Když už si na to člověk zvykl, tak je to naprd. Jednak je to rychlejší a hlavně na mobilu jde motivovat i vychcípaný sousedy, což v browseru nejde :/
 

DeletedUser1942

Guest
Odinstaluj si hru a pak znovu nainstaluj,ja to tak udělal a hra mi už jede
 

DeletedUser4169

Guest
Jo, to sem udělal včera ráno. Pak se to rozjelo, ale dneska už to zase nejde (zapínám to jednou denně kvůli sousedům) a přece to nebudu instalovat znova každej den...
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tož jsem zkusil aplikaci nainstalovat, a ty motivace jsou fakt super :) kéž by tohle bylo i v prohlížečový verzi. jediný háček, na který jsem narazil, je, že nevím jak hru vypnout :D

tlačítko nemám fyzické ale pouze na displayi, a v aplikaci ho nevidím.... a kdo si má pamatovat zkratky jak se dostat na plochu, když je to na každým zařízení jinak... nakonec jsem vyřešil kliknutím na FB ikonku, což mi znovu zobrazilo tlačítko pro zpět na plochu a pak dobrý. ale jinak jsem asi slepej, nevím, jak aplikaci zavřít.
 

DeletedUser4169

Guest
Taky nemám fyzický tlačítko home, ale delší stisk funguje. Jinak je potřeba se v nastavení aplikace odhlásit, pak to přestane blokovat čudl "zpět"
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@athlan : díky, no to jsem samozřejmě zkusil, ale nic. a pak mě napadlo vyjet si prstem zespodu nahoru a ejhle, tlačítko naskočilo :) nicméně absence velkého tlačítko na zavření aplikace je celkem nedostatek.
 

iDavis

Legenda
Súčasťou najnovšej aktualizácie je už aj sneh okolo mesta. :) Zimná udalosť ešte nie je, ale podľa posledného live vysielania by už budúca udalosť mala byť dostupná aj v aplikácii. :) Neviem teda či mysleli udalosť ako aktuálnu, alebo úkolovú radu.
 

DeletedUser2333

Guest
Nevíte, kdy má vyjít nejbližší aktualizace? :D mám pořád problémy s tou sousedskou a mám prý počkat na aktualizaci, kde se této opravě věnovali.

D9ky ;)
 

DeletedUser4909

Guest
Dobrý den. Chtěl bych se optat, proč mi nejde Elvenar v mobilním telefonu? nejde mi svět Arendyll a nejde mi v žádném mobilním telefonu. Spustí se mi to jen do 4% a pak to napíše, že se někde stala chyba.

Děkuji za odpověd

kabat1012
 

zidouch

Pokročilý žák
Zdravím, mám dotaz. V mobilní verzi Elvenaru, když dávám výpomoc, kterou budovu to vybere ? Volnou (bez výpomoci), která dává nevíc kultury ?
 

DeletedUser2219

Guest
Za me, vylepseni obchodnika se nepovedlo. Je dulezite videt pri zadavani nabidek stav zbozi na sklade. Ted se musi porad preklikavat, kolik vlastne ceho mam, a zase zpatky k nabidkam.Tato zmena dle me neni k lepsimu a naopak to stoji vice casu.
 

GorGlin

Veterán
při instalaci jsem měl oznámení že je zapracovaná akademie
ale nic se mi neukázalo
nepovedlose, nebo mám zkusit reinstal?
 

iDavis

Legenda
Začínajú ma trochu v aplikácii otravovať zvukové efekty. Zdá sa mi, že sú nastavené dosť nahlas, neúmerne s hudbou v pozadí a to hlasné ťukanie dokáže byť dosť nepríjemné. Navyše keď to robí aj pri činnostiach ako napríklad pohyb vo výskume, akonáhle posuniem prst z nejakej technológie, ozve sa zvuk akoby som ju otvoril. Viem, že sa dajú vypnúť, ale myslím si že by sa ich hodilo trochu upraviť.
 
Nahoru