• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

dRaczek

Pokročilý žák
Souhlas s iDavisem ty zvuky by to chtělo ztišit. Při dávání sousedské výpomoci to je opravdu nepříjemné. Nyní je mám vyplé protože se mi nechce stále ztišovat.
 

GorGlin

Veterán
Já mám zvuky vypnuté, takže tohle neposoudím, ale mě s novou verzí přestalo funbovat přechod mezi městy.
Nestačí se odhlásit a přihlásit, musím apku shodit a znovu zapnout, je to dost otravující.
 

DeletedUser2614

Guest
já taky, myslela jsem, že je to mými rukami, teprve teď mám totiž mobil, kde můžu hrát. chtěla jsem se zeptat, zda se aktualizace mobilu nepředběhla před aktualizací na PC, protože na mobilu mám nějaká vejce, ale na PC ne, ale na betě už iDavis, něco naznačoval.. jen abych věděla, zda něco podnikat, nebo jen čekat. děkuji za odpověď
 

LuciskaCh

Mistr slova
V appce je již opraveno přihlašování - děkuju ;)

@Merit Sullivan ještě vydrž, bude to ta jarní událost, na PC se pak taky změní obrázek. Podle mě je to dřív na appce, aby si lidi zvykli na to, že tento event bude již hratelný v mobilní verzi :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
chtěla jsem se zeptat, zda se aktualizace mobilu nepředběhla před aktualizací na PC, protože na mobilu mám nějaká vejce, ale na PC ne
Mohu potvrdit to, co píše @LuciskaCh výše. Jde pouze o malou reklamu na nadcházející velikonoční událost, aplikace rozhodně nepředběhla prohlížečovou verzi. Ostatně pokud mrkneš na seznam novinek u aplikace na Google Play nebo App Store, dočteš se tam mj. toto: „Co nevidět se dočkáme Velikonoc, skryli jsme tedy několik velikonočních vajíček.“ :)
 

LuciskaCh

Mistr slova
někde to tu už zaznělo, ale nemůžu to najít. Prosím, aby se v appce přehodilo nakupování u obchodníka jako na PC, už poněkolikáté jsem nakoupila za kladívka místo mincí. A zrovna teď si nemůžu dovolit jen tak vyhazovat kladívka z okna, mám velký nedostatek :-(

Jinak je super, že v appce je event, za to moc děkuji :) Ještě turnaje a dávání bodů do divů a budu naprosto spokojená ;):D
 

DeletedUser4336

Guest
No mě přijde ta mob aplikace ještě v mnohém nedostatečná, je sice hezké že se zakomponovaly události, ale plno úkolů nejde přes mob aplikaci plnit nebo jen částečně. Ono stačilo třeba utraťte 1VB, výzkum jsem měl zasekaný, na pécéčku fláknu do divu a je to, tu nejde (u sousedů by šlo řešit nějak seznamem jako výpomoc, jen nevím jak by se řešilo to, že normálně jde dávat do divů i neobjeveným hráčům, to myslím mob aplikace nenabízí). Stejně tak relikvie nejdou z truhel ani z turnajců, protože v mobu to nejde. Suroviny někdy zíáskávám taky z truhlic přes kříšťálový maják. To že nefungují zprávy taky trochu mrzí.
 

GorGlin

Veterán
četl jsem že ted mají v plánu divy a turnaje, neříkali tedy kdy

Ano, některé věci v appce nejdou, ale díky ní můžu dělat věci které jsem předtím nemohl
 

DeletedUser4336

Guest
Aha, super, ty divy dost chybí. Pak ještě s těma truhlicema by mohli něco udělat, co vím, tak řada lidí kvůli nim musí na kompl nebo ani nestaví maják.
 

GorGlin

Veterán
A ted zavedli další div vázaný na truhly, ale o tom že by tohle chtěli nějak řešit jsme nikdy nečetl
 

GorGlin

Veterán
já se nechci rouhat, jsem moc rád za apku a už ted obsahuje víc než nutně potřebuji k radosti, ale když upravili funkci divů kvůli aplikaci, mohli by to dotáhnout.
 

DeletedUser4336

Guest
GorGlin >> O tom že upravili funkci kvůli aplikaci nic nevím, resp. netuším k čemu by to bylo dobré, když to stejně nejde používat, bral jsem že spíš redukovali, že byla moc mocná (křišťálový maják). A jak to děláš v terénu, když nemáš pár dnů přístup k poči, to by mě radost moc nedělalo, že mi je div k ničemu.
 

GorGlin

Veterán
to jsem přesně měl namysli, aplikací tak usnadnili výpomoc že se rozhodli degradovat maják
ted už to není jen maják, sluneční věže také fungují jen v kombinaci s truhlou.
A ano máš pravdu, v současné době je apka jen doplněk.
Ale já se k počítačí dostanu bez problémů a pro případ nouze je tu pořád puffin a stačí najít wifinu.
 

DeletedUser4336

Guest
Jako doplněk je samozřejmě výborná, já jí používám hlavně na tréning jednotek, protože ty nepočkají. Jinak Puffin jsem si, těsně když nebyla ještě mobilní verze, zkoušel instalovat, ale stejně mi to nějak nešlo a hlásilo, že aplikace není pro moje zařízení určena (nebo něco v tom smyslu).
 
Nahoru