• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

Angedev

Velmistr písma
@ExplorerFfff : Co se týče turnaje v aplikaci, je to vlastně úplně jednoduché :) Určitý druh jednotky je vždy dobrý na 2 následující (podle seznamu, v jakém pořadí nám je turnaj nabízí) a stejně dobrý na stejný druh (logicky :)).

Aplikace ti u každého protivníka ukazuje maličký obrázek, o který druh jednotky se jedná, takže si ani nemusíš pamatovat, které všechny postavy jsou mágové, střelci apod. Pak už jenom od stejného obrázku odpočítáš ve své armádě 2 políčka doleva a tato dvě políčka mají na protivníka bonus.

Takže když proti mně bude stát např. střelec (zelený obrázek), najdu se ve svých vojáčcích zelený obrázek a jedu doleva - vyjde mi lehkooděnec (modrá) a obrstřelec (žlutá).

V popisu to možná zní složitě, ale v praxi za mě naprosto jednoduché a rychlé :)
 

redking123

Pokročilý žák
Tak tohle je v tech obrazcich u kazdeho turnaje nebo provincie (na webu, ne v mob. apce). Jenze ty jednotky (z cviciste a zoldneri) maji ten utok nesymetricky. Takze je fajn vedet, kdy je lepsi poslat co kam i kdyz na 1. pohled je to jedno. Napr. Kerberove jsou skveli proti magum a uz ne tak skveli proti strelcum. Tohle je ale informace co v te mobilni aplikaci chybi. (tam to vypada, ze je to stejne, ale neni). Nakonec se stejne dostanes do stavu, kdy na to tvi vojaci stejne nemaj, at tam posles co tam posles a musis to vykoupit :). Jo a koukam, ze v te apce jsou ty suroviny na vykup udelany dost nestastne (je tam i to co neni treba).
Proste turnaje i provincie jsou lepsi na webu.
( na zacatku turnaje je celkem jedno, co kam posles :) )
 

Angedev

Velmistr písma
Ano, v tomhle souhlasím, tato informace tam zatím opravdu chybí. Ale věřím tomu, že to je jen dočasné, appka je stále ve vývoji :) A když používám pro trénink z 90% jenom kasárny, protože jsou prostě nejrychlejší, tak mě to až tolik netrápí :D

Co se týče surovin, tak to samozřejmě není cíl a nebývalo to tak. Jedná se o chybu, která byla už na betě, ale zjevně ji nahráli i do live verze...
 

luterina

Veterán
nehraju mobilní verzi moc dlouho a dost dlouho jsem tu nebyla, ještě se po těch změnách trochu rozkoukávám, je to jiné, více o vzájemné komunikaci a tím i budování zdravých vztahů mezi tamními nadšenci :) a větší rozmanitost už tak krásných budov, grafika, nápad jak vypadají co do funkčnosti a architektoniky paráda! co se týká vojska a boje o provincie, či turnaje, původně jsem se zaměřila jen na obchod, tedy "válčení" byla pro mě španělská vesnice, ale když jsem teď přišla po delší odmlce je pro mě srozumitelnější a to díky vyskakujícím popiskům a informacích o vojácích a systému boje, takže teď mně ve městě přibylo i cvičiště a zbrojnice a kasárny taky o něco povyrostly, zvláště když jsem úspěšně několikrát po sobě vyslala armádu a ona ani jednou nelehla :) ..omlouvám se že od "vojáků" odbočím..., nevidím při dokončené výrobě jakou výrobu jsem dokončila, moc mi neslouží paměť a když mám sklidit třeba při eventu nebo ds a zadala jsem si dopředu ještě časově jinou výrobu tak si nejsem jistá co mám sklidit, nevíte někdo jak u výroby zjistit - než sklidím - jakou jsem dokončila výrobu?
 

PallandoCZ

Učedník
Jak je to s tím dobrodružstvím společenství? Ja ho v mobilní aplikaci pořád nemám, i když by tam být mělo. A zkusila jsem i uplnú novou instalaci.
 

Angedev

Velmistr písma
Teď jsem přijela ze služebky a také hledám marně... :( Mám 45 dílen, počítala jsem se slíbenou aplikací, jestli mám tohle klikat v Puffinu, tak skončím v blázinci :(

Edit: už mi to naskočilo, musela jsem se odhlásit a znovu přihlásit, shození aplikace nestačilo...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2988

Guest
nehraju mobilní verzi moc dlouho a dost dlouho jsem tu nebyla, ještě se po těch změnách trochu rozkoukávám, je to jiné, více o vzájemné komunikaci a tím i budování zdravých vztahů mezi tamními nadšenci :) a větší rozmanitost už tak krásných budov, grafika, nápad jak vypadají co do funkčnosti a architektoniky paráda! co se týká vojska a boje o provincie, či turnaje, původně jsem se zaměřila jen na obchod, tedy "válčení" byla pro mě španělská vesnice, ale když jsem teď přišla po delší odmlce je pro mě srozumitelnější a to díky vyskakujícím popiskům a informacích o vojácích a systému boje, takže teď mně ve městě přibylo i cvičiště a zbrojnice a kasárny taky o něco povyrostly, zvláště když jsem úspěšně několikrát po sobě vyslala armádu a ona ani jednou nelehla :) ..omlouvám se že od "vojáků" odbočím..., nevidím při dokončené výrobě jakou výrobu jsem dokončila, moc mi neslouží paměť a když mám sklidit třeba při eventu nebo ds a zadala jsem si dopředu ještě časově jinou výrobu tak si nejsem jistá co mám sklidit, nevíte někdo jak u výroby zjistit - než sklidím - jakou jsem dokončila výrobu?
v aplikaci to nezjistis, ani nezjistis, kolik casu zbyva u pouziteho kouzla... je to proste stale osekana verze
 

luterina

Veterán
nj, pořád ale věřím že jednou se dočkám a u budov budou bublinky s názvem dokončené výroby nebo tak něco :)
 

DeletedUser3281

Guest
Stačilo by to stejně, jako je tomu u té Akademie, kde svítí to kouzlo pokud je tam jedno ke sběru :)

Tzn by svítil chleba, truhla, flakónek... to by bylo TOP :)
 

luterina

Veterán
tak nápad s bublinkama kde svítí obrázek dokončené výroby už je v Aplikace - dokončená výroba zadán, děkuji :) ..ještě jsem se chtěla zeptat, nemám možnost vložit VB do Prastarých divů, v úvodu jsem četla že je tato možnost na cestě, víme kdy je očekávaný termín spuštění této možnosti?
 

Angedev

Velmistr písma
Do svého prastarého divu už obyčejné VB (ne požehnání) vkládat můžeš. Bohužel jak to vypadá s požehnáními a cizími divy netuším...
 

iDavis

Legenda
Myslím si, že už veľmi dlho čakať nebudeme, základný princíp prispievania do divov v aplikácii už máme, tak verím, že toto rozšírenie bude jednoduchšou záležitosťou.
 

Angedev

Velmistr písma
Požehnání do vlastních divů asi ano, ale jsem zvědavá, jak vyřeší divy ostatních hráčů :) Představovala bych si vedle packy na sousedskou výpomoc ještě tlačítko na divy a po jeho stisknutí by vyjel seznam postavených divů podobně, jako je tomu u vlastních. Jen ještě přidat vyhledávání hráčů, aby bylo možné vkládat i k dosud neobjeveným :)
 

luterina

Veterán
ano, měla jsem na mysli že nemůžu do Prastarých divů přes mobilní aplikaci vložit získanou Prastarou vědomost (požehnání), ani do nich nakupovat VB..., Angedev, to mi přijde jako dobrý nápad, uvidíme jak moc blízko byl s tím co nám do aplikace finálně přinesou, ještě tak vědět asi tak kdy, aby se člověk mohl těšit :)
 

DeletedUser3281

Guest
Mohl by někdo z vás prosím otestovat a případně zadat chybu co popíšu? Já se už bojím to testovat. Poslední dobou jsem na chatě a divím se jak je možné, že nemůžu nasbírat semínka, večer mám 37K semínek a potřebuji 40 na výzkum tak to mám spočítané, kliknu na sběr, mám dostat 1200 + 2500 za sběr, no a dostanu jen 1200. tak použiji urychlovač 5h... a dostanu kolik? 4K a já se divím, proč poslední dobou nemůžu nic stavět a semínka mi totálně nestačí, jen fakt už nemůžu přes mobil sbírat, prosím tedy někoho kdo by to mohl zkusit, mě to dělá na iOS poslední verze app a případně chybu zadat... je možné že to je nahodilá chyba. děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2988

Guest
Ja jsem objevila take nedostatek a nevim, jestli je to chyba jen u me. Pribehova linie ukolu, kde je za ukol neco vlozit, tak se v aplikaci neobjevují. Tak jestli nahlasit jako chybu?
 

Angedev

Velmistr písma
@ExplorerFfff : Teď jsem testovala a semínka se mi přičetla správně, ale budu sledovat dál :)

@donutka : Ano, úkoly s vkládáním v aplikaci zatím opravdu chybí. Spíš bych to viděla jako prvek, který zatím nebyl do aplikace zaveden, než jako chybu ;) Každopádně vývojáři o tom vědí a snad se brzy dočkáme nápravy :)
 
Nahoru