• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Většinou to bývá tak, že nová verze aplikace je globálně zpřístupněna úplně na samotném konci pracovního týdne, případně na začátku toho dalšího. Pokud ti tedy stále ještě nebyla nabídnuta aktualizace na verzi 1.69, nemusíš smutnit, rozhodně o ni nebudeš ošizen.
 

DeletedUser5729

Guest
Adio pratele.Tohle je spis otazka na podporu,ale zkusim to zde.Planuje se nekdy zobrazeni divu na skalach i do appky?Pokud tomu tak jiz je,tak od ktereho levelu divu.Diky MOC Tomas
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Nevím jestli to už někdo zmiňoval, či se ptal, ale zajímalo by mne jestli je v plánu zavedení funkce zpráv i do mobilní verze nebo to zůstane jen na pc verzi? Podle mne by to spoustě hráčů usnadnilo komunikaci i v rámci společenství. Když totiž chce vedení sdělit členům postup např. při dobrodružství tak v okamžiku kdy jde o delší text je chat méně vhodným místem i proto že se zprávy starší nahrazují novějšími.
 

Angedev

Velmistr písma
Zprávy by se do aplikace nejspíš někdy zavádět měly, ale není to priorita, bohužel...
 

LuciskaCh

Mistr slova
Pořád žádné změny se zavedením zpráv do appky? Opravdu hodně chybí. Máme dost členů ve spolku, co hrají jen přes appku a tím pádem se ke zprávám nedostanou, některé jsou pro chat moc dlouhé.
 

DeletedUser4336

Guest
Taky mě docela mrzí některé nesjednocené funkce obou verzí. Kromě zpráv ještě dopování divů jiným než sobě, nefunkční truhly, takže zbytečný křišťálový maják. Na prohlížeči zase chybí zrychlená motivace, v menu stavby se musí překlikat až na konec (např. u stavby kulturních budov), u mobilu si to pamatuje a je to jednoznačně kratší. Taky výběr úkolů u dobrodružství je v prohlížeči na chocholouška, kdy se to navíc ještě přehazuje, takže lze snadno o výrobu přijít.
 

LuciskaCh

Mistr slova
A opět to tu upadlo v zapomění :-D Tak to opět připomeneme :-D Pořád žádná změna se zprávama v appce? Opravdu je to problém, ty zprávy hodně chybí. Je těžké něco domlouvat, když už spousta hráčů hraje pouze přes appku a na chatu to zanikne nebo zmizí kvůli omezenému počtu 100 zpráv :-(
 

DeletedUser3281

Guest
No tady si smysl stěžovat nemá, smysl to má spíše na betě a i tam mám pocit, podle toho co tam měli fajn nápadů na RR a co udělali, že ani tam to nějak "nečtou" ti správní lidi ale max moderátor, co má za úkol uklidnit dav, prostě takový tiskový mluvčí :D Ovšem ty zprávy fakt chybí ale dokud není vůle...
 

DeletedUser6259

Guest
Prosím, nejde mi se připojit na lidi (Win) sekne se to na 23 a dál nic. Restartoval jsem PC už 4x , na elfi se připojit lze. Děkuji
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Zkus prosím promazat cache a cookies :) Pro příště poprosím vybrat správné téma nebo vytvořit nové, mluvíš o restartu PC, takže mobilní aplikace se to asi netýká :)
 

DeletedUser6076

Guest
Tak jak to do budoucna vypadá s těma zprávama v appce, je to dost nepraktické, pokud jsem na appce a kvůli zprávám musím na pc. Jsou určité věci které nejdou ve společenství řešit na chatu.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak protože je to hrozný pocit, když hra má funkci, na kterou se všichni hráči nedostanou.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Tak s další aktualizací se zpráv opět nedočkáme :mad: Tak hlavně, že je přednější opravit nějaké překlepy o kterých ani většina neví...
 
jen taková věc k zamyšlení: není lepší, že vycházejí updaty pravidelně, byť třeba upravují jen menší věci, než kdyby se čekalo třeba čtvrt roku, než bude k dispozici nějaká větší změna, ke které by se ten ostatní balast přidal?
Tím nehájím, že v mobilu zprávy nejsou, ale asi to nebude opatření, které by bylo hotové za dva týdny...
 

DeletedUser3281

Guest
No překlady jsou věc co se opraví za pár sekund, mě spíše štve že se někdo patlá třeba s hromadným zadáním, což z principu třeba stojí více času, než s těma zprávami. Body divů opět stačilo by tam přidat třetí tlačítko "stejný seznam jako máme my", není to podle mě až tak náročné ale zase radši udělali návštěvu města, což mi přijde k ničemu (kdo to jako používá... když tam je hot-link na nejlepší možnou motivaci), jde o to zda tím v podstatě neříkají, že zprávy třeba nejsou vůbec v plánu a nebo "až někdy kdy nebude co dělat".
 
Nahoru