• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

DeletedUser3281

Guest
Me uz taky ok, pamatuji si ale ze jsem to sbiral tahem, jestli neni pes zakopany v tom a ted kdyz to sbiram klikem je to ok, no pro jistotu budu brat po kusech.
 

Angedev

Velmistr písma
Další pokus budu mít cca za 3 hodiny, tak se budu snažit si vzpomenout, že mám sbírat na mobilu a tahem :D Přiznám se že nevím, jak jsem sbírala teď...
 

DeletedUser3281

Guest
No je to divné, protože měl jsem celkem problém nasbírat semena a najednou se zase celkem hromadí od té doby, tak z toho moudrý nejsem, snad se to nebude opakovat :)
 

Angedev

Velmistr písma
@ExplorerFfff : Ještě mě teď napadlo... Nemohlo těch 1200 být z Elvenarského obchodního centra? Koukala jsem, že ho máš hned vedle tržiště, tak mohlo dojít k záměně... :) A doplním, že mám Android, takže pokud by se měl problém opakovat, asi by musel otestovat někdo s iOS...
 

DeletedUser3281

Guest
Prave ne, tu jsem mel sebranou, sel jsem spat s tim ze vyrobu co koncila za 17 min seberu z mobilu, pred tim jsem sebral jeste obchodniky a mel neco pres 37 k seminek zak rikam fajn trznice mi da 3,8k, sbiram co 3h s manufakturami a ja vyzkoumam, jeste tedy skrz draky promenim manu aby bylo 210k, no a tak jsem pak sebral tahem vse a pak koukam jen 28k semen, cumim na trziste a dalsi sber 2:59 takze jsem sebral ale kde nic tu nic, a problem se semeny jsem mel uz par dni ale myslel jsem ze to bylo stavbou tak kdo vi, ted uz to snad je ok ale jinak jsem nikdy semen malo nemel pred tim, a stavba tech par fontan pri produkci 20ksemen denne problem neni.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Musím ještě jednou poděkovat, že už se nemusíme pořád přihlašovat při přechodu mezi městy. Každý den přes appku motivuji a ušetřilo mi to spoustu času a hlavně nervů :D Mohli by něco podobného zprovoznit i na PC verzi, aspoň bych nemusela mít otevřené dvě záložky (pro každé město jednu) a zpomalovat si tím hru :)
Takže tedy: ještě jednou moc děkuji ;):)
 

DeletedUser2988

Guest
Kdyby se apka na androidu u motivovani nesekala, to by bylo fajn... u me totiz motivovani vyjde na stejno jak apka tak pc... oboje na houby
 

Lovec Krys

Legenda
Appka mi jela (přes Bluestacks), ale od posledního update asi tak týden dva zpátky nenajede ani do přihlášení. Tak snad s nějakým příštím update se zase rozjede.
 

DeletedUser3281

Guest
Jde v mobilu nějak změnit název města? Já jestli jsem to nepřehlédl?
 

Angedev

Velmistr písma
@donutka : Mně se na Androidu seká výpomoc jedině přes upozornění. Když motivuji společenství přes erb a sousedy přímo z mapy, funguje to perfektně...
 

DeletedUser2988

Guest
Mne jedine, co se neseka je spolek. Ale mapa? Ta je stale stejne zasekana jako ve videu, ktere jsem sem pridavala...
 

Lovec Krys

Legenda
Tak jsem to dneska přeinstaloval a vypadá to, že už mezitím vyšla verze, co mi zase jede. Tak aspoň můžu zase dávat podpory více lidem než jen společenství. A dokonce i podle přání (stavitele a další specifické budovy jsem se nenamáhal hledat při podporách přes prohlížeč).
 
Nahoru