• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

DeletedUser5729

Guest
Me zas posledni 2 dny po navstiveni mapy restartuje mobil(ne pokazde) :-( Manzelce taky-mame stejne telefony S J3.Tak nevim kde se stala chyba.
 

DeletedUser2988

Guest
ja mam problem pri motivacich na mobilu stale... i kdyz tu bylo avizovano zlepseni, tak se mi sekaji i turnaje a vyjednavani v provinciich... a nez motivuji celou mapu, musim aplikaci stale vypinat a zapinat, protoze po par motivacich uplne zamrzne obraz.. mobil mam novy, tak chyba na mem prijimaci rozhodne neni.
 

DeletedUser341

Guest
Já na mobilu nemám problém žádný - už dlouho. Vím proč je to u mne (iOS), u tebe, ono nestačí jen "nový telefon", ale u Androidů (předpokládám, že máš Android, protože nikdo z iOS si tu na tyto problémy nestěžuje a i já tyto problémy na Androidu měl) je to hrozně "kus od kusu". Takže... Může být problém v telefonu, ale taky to může být jen v tom, že verze pro iOS je jiná než ta pro Android a v Androidí chyba je v té druhé ne...
 

DeletedUser2988

Guest
no je novy i typove huawei p20 lite...a nejak se mi nechce kupovat dalsi novy telefon, jen aby mel iOs a sel mi na nem elvenar... meli by aplikaci udelat tak, aby byla plne funkcni na vsech zarizeni a ne jen na jablkach...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
Z mojí zkušenosti, aplikace Inno jsou dost náročné na výkon telefonu - není to jen "o jablkách". V telefonech se nevyznám, ale co tak v rychlosti koukám, tohle je celkem solidní stroj, takže výkonem to asi nebude, a nezbývá než bombardovat Inno, ať s tou aplikací pro Android něco udělaj :)
 

DeletedUser5729

Guest
@iDavis.... mal som starsiu verziu. Ale s rastom Tvojho mesta mozes ocakavat problemy s hranim.
To jako vazne?Tohle je prvni hra co jedu,manzelku sem do ni prekecal,diamantama sem tam podporim-protoze me to neskutecne chytlo.Ale aby na pul roku starym telefonu prestavala hra fungovat?Ac me neskutecne bavi,presto kazdy pul rok kupovat novy mobil odmitam a pc verzi trestat nehodlam.Skoda
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ale aby na pul roku starym telefonu prestavala hra fungovat?
Je mi líto, ale tvá otázka je opravdu velmi zavádějící. Jak už psal výše hráč @ramaloke, označení "nový telefon" automaticky neznamená, že hra ti bude fungovat zcela bez problémů. Nový telefon si totiž můžeš koupit za 20 tisíc, ale též i za 2 tisíce. Ač se to nezdá, Elvenar patří mezi hry opravdu náročné na výkon, k tomu nejlepšímu hernímu zážitku ti tedy pravděpodobně nepostačí telefon, který spadá do tzv. low-end kategorie.

Tím samozřejmě nechci říct, že je nutné si kvůli této hře kupovat nějaké extra drahé zařízení, nicméně v případě opravdu velmi málo výkonného zařízení je nutno počítat s tím, že ti hra nebude fungovat tak, jak by měla.
 

DeletedUser2988

Guest
Huawei p20 lite opravdu neni LOW END ZA 2000! a elvenar je na nem vice a vice nehratelny!
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Sám hraji Elvenar na podobném zařízení jako ty (dokonce mám mnohem horší hardware než ty) a s žádným problémem, který tu zmiňuješ (tj. sekání v turnajích, sekání v provinciích, zamrzání hry na mapě světa), jsem se snad ještě nesetkal. Doporučoval bych ti tedy před spuštěním hry ukončit všechny aplikace, které ti běží v pozadí, případně hru odinstalovat, promazat data v mezipaměti a znovu nainstalovat.

Pokud to nepomůže, určitě bych nevěšel hlavu, neustále pracujeme na optimalizaci fungování aplikace, pevně tedy věřím, že v jedné z následujících aktualizací se tvůj problém vyřeší. ;)
 

DeletedUser5729

Guest
toto jsem udelala nekolikrat vcetne preinstalace a nic
Taky sme to zkouseli a nic.Verze 1.67 tomu nepomohla-ted se z 5 pokusu dostanu na mapu tak 2x :-(.Mozna by to chtelo dat lidem info o budouci narocnosti na aparat.Holt uz sem asi starej a ke hre sem se dostal pozde,ale penize radsi investuju do deti a baraku a ne do mobilu :-(.Snad bude lip :)
 

DeletedUser3346

Guest
Před aktualizací se mi jeden den načetlo jen město respektivě budovy zbytek černo. Po aktualizaci aplikace často padá systémem přestala pracovat. Děkuji super práce. Za ty hodnotné změny to fakt stojí :mad::D:D:D

Ještě úprava dodatek 15:02 ... bylo by super ať na stránkách fora nebo elvenaru možnost stahovat a instalovat aplikaci v různých předchozích verzích. Prosím
 

Anthalas

Znalec fóra
Dobry den, prosim o radu . Po posledni aktualici telefonu xiaomi redmi 5 a nebo aktualizace hry prestala na telefonu aplikace fungovat . Vubec se nenacte jen vyhodi chybovou hlasku pri nacitani
 

DeletedUser341

Guest
Nemám Xiaomi Redmi, takže nedokáži poradit konkrétně (mne běží hra bez problémů), ale první bych doporučil aplikaci přeinstalovat, a když to nepomůže, tak napsat na herní podporu - tam ti dokáží poradit lépe :)
 

DeletedUser5729

Guest
Tak po posledni aktualizaci sem behem turnaje ve stavu 2!!!!! restartu telefonu behem kola.Ac sem tvrdil ze nehodlam kupovat novy mobil kvuli hre,dnes mazu pro novy.Dal sem na doporuceni tady a snad 7jabko bude ok.....
 

DeletedUser3346

Guest
Takže aktuální datum sobota 15.12.2018 ... oznámení aktualizace a realizace aktualizace na verzi 1.69 mělo proběhnout ve čtvrtek 13.12.2018 ... to že aktualizace mobilní verze proběhne odděleně vím ... ale doposud funguji na verzi aplikace 1.68 a po vyhledání elvenaru na obchod play je poslední aktualizace 11.12.2018 ... jinak děkuji za odpověď na otázku jestli vypsaná verze aplikace 1.68.6-8f9ed76-0 jestli to je tá aktualizovaná na verzi která přinese to co aktualizace z 13.12.2018?
 
Nahoru