• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

DeletedUser2059

Guest
Ano, je to tak. To, nač jsme dlouho čekali, se nyní stává skutečností!

Co říkáte na mobilní verzi Elvenaru? Těšíte, až se objeví u nás? Budete tuto aplikaci pravidelně používat na vašem mobilu či tabletu? Povídejte, moc se těšíme na vaše názory a připomínky! ;)
Ahoj, je super, že se celá hra neustále vylepšuje, ale pořád je na čem zamakat. Jde mi teď hlavně o mobilní verzi, dost mi vadí, že nejde utratit VB v divech, když zrovna stojím ve výzkumu. Chtěla bych se zeptat, kdy se můžeme těšit na tuhle možnost? A ještě turnaje, To jsou asi ty dvě nejdůležitější nedotažené záležitosti mobilní verze. Díky předem za odpověď.
 

DeletedUser5396

Guest
Zdar vsem hraju tuhle hru tak 3 dny a velmi me zaujala a cestina v tom je super ( maloktera hra to ma ). Samozrejme dalsimy updaty to bude stale lepsi a lepsi hra Tak preji vyvojarum hodne uspechu ve vylepsovani tehle hry
 

DeletedUser2988

Guest
nevim jestli to tu nekdo zminoval, ale jak hrat turnaje na mobilu? neco jsem cetla o prohlizeci puffin, ale ani po stazeni se mi neotevira v prohlizeci, ale snazi se mi to otevrit apku. mam huawei s androidem, tak nevim, jestli to jde na každém mobilu? díky
 

OrickJ

Znalec fóra
Ahoj. U puffina musíš vpravo navrchu otevřít nastavení, ty 3 tečky. a 4 řádek zatrhnout request desktop site. Pak ti to pojede. Umě huawei i samsung v poho.
 

DeletedUser2988

Guest
Obrovske diky za pridani divu do aplikace! Konecne můžu smazat puffin ♥️ pak jeste dat posilani soukromych zprav a bude to nej, ale zpravy uz nejsou tak dulezite. Takze jeste jednou obrovske diky!
 

Angedev

Velmistr písma
Také moc děkuji :) Puffin tedy ještě mazat nebudu, stále chybí vkládání požehnání na VB a pomoc s divy sousedům, ale i tak mi i tato částečná funčnost udělala obrovskou radost :) Už se můžu aspoň podívat v jaké fázi jsem s body a k čemu ten konkrétní div vlastně je :D
 

iDavis

Legenda
Pripájam sa taktiež, zatiaľ to tak vyzerá že divy v aplikácii fungujú bezchybne. :)

Podľa práve zverejneného zákulisného oznámenia je dôvodom, prečo ešte nemáme kúzlo na vylepšovanie budov, mobilná aplikácia. To sú teda milovníci prehliadačovej verzie určite nadšení..:cool:

// Sloučen doublepost. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Jo to teda jsme nadšení.Tato aplikace je ptákovina od samého začátku a ještě brzdí takhle skvělou věc!
 

Angedev

Velmistr písma
Pro někoho možná ptákovina, pro někoho nenahraditelný pomocník :) Pro ty, kteří se k počítači dostanou jen výjimečně a z mobilu měli možnost hrát jen přes Puffin, je aplikace obrovským usnadněním.
 

redking123

Pokročilý žák
Me ta mobilni aplikace taky neprijde uplne marna. Sice ji pouzivam spis jako nouzovku, ale treba sousedska vypomoc se tam dela az dost dobre (aneb kdo toho stavitele v rozsahlem meste ma hledat). A pokud potrebuju zlatky, tak zapinam mobilni apku, protoze projet tim sousedy je daleko rychlejsi a pohodlnejsi. Cena za to je, ze nedostanu poklady (aspon mam ten pocit, ze to v mobilni apce nefunguje).
 

DeletedUser3281

Guest
Ano já dělám výpomoc jen pře mobilní a nechám si pár sousedů na PC kde si posbírám truhly, win win.

Jinak mobilní spíše nouzovka v terénu, na chatě apod :) Je tam na prd turnaj, já si nepamatuji, co použít proti komu a na PC to je hezky graficky. A zadávání výroby mám s pomocí kláves na PC mnohem rychlejší, jediné co u mě je benefit app je právě výpomoc, to už dělám jen tam i když sedím u PC :)
 

iDavis

Legenda
Áno grafické zobrazovanie ktorá jednotka je dobrá proti ktorej dosť chýba, takže vždy odohrám pár stretov na PC nech rozlúštim čo a ako a potom zvyšok na appke. :)
 

DeletedUser4169

Guest
Na motivace je app jediná možnost, pokud chcete oběhnout všechny sousedy, bez debat.
Spíš vidím problém v tom, že toho dělají moc najednou a něco za každou cenu, a asi i vázne vnitřní komunikace. Vznikají pak naprosto triviální chyby, které se často dostanou z bety až do ostrý verze. Teď na betě zas nejdou například ty truhly u sousedů, nejde listovat na tržišti apod.
 
Nahoru