• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Aplikace obchodník, poklad, záložky vlevo

CorwinOfAmber

Znalec fóra
ahoj všem, napadlo mě pár věcí k mobilní aplikaci, tak píšu sem. snad to tu ještě není.

- bylo by fajn seřadit tlačítka u obchodníka stejně, jako v prohlížečové verzi. packy naklikávám zásadně přes apku a skoro každý den musím jít utratit zlato k obchodníkovi - v apce je na prvním místě nákup za suroviny, ale člověk je zvyklý, že je tam nákup za zlato... bylo by fajn to mít stějně, už jsem se takhle hodněkrát uklikl a zbytečně nakupoval zboží za zboží, když nepotřebuji.

- co poklady v mobilní aplikaci? vždyť kvůli tomu se měnil křištálový maják. doufám, že se to plánuje, přece není důvod tam poklady nemít. víceméně jsem truhly přestal sbírat úplně se zimní událostí, protože v tom bílém nadělení skoro nešly vidět. pak jsem začal naklikávat výpomoc přes apku, tudíž poklady nesbírám dál. a o důvod míň stavět ten křišťálový maják.

- vlevo jsou záložky na úkoly a notifikace. zelená by vždy mohla být ta aktvní, nikoli fixně ta horní. člověk čeká, že mobilní aplikace bude dodržovat nějaké standardy webových stránek, kde se zpravidla aktivní záložka barevně odlišuje. no mate to.

doufám, že nejsem sám, koho tohle už napadlo :)
 

DeletedUser341

Guest
Obchodníka jsem na apce ještě využít nemusel, za přebytečné mince nakupuji body výzkumu, ale nevidím důvod, proč by mělo být něco takto jednoduchého na apce jinak.

Zbylé dvě věci jednoznačně PRO - na ty notifikace/úkoly už jsem si sice zvyknul, ale i tak to vadí, a truhly jsem teď během dobrodružství muset řešit na PC, což byl nepříjemný návrat ke "starému packování"...
 
Nahoru