• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Král zimy a sněhová záplava

DeletedUser467

Guest
Zbývající denní odměny by měly být následující:
1. 1. 2017 Winter Star (3x3)
2. 1. 2017 Observatory (2x2) - z letního slunovratu
3. 1. 2017 Winter Deer (2x1)
4. 1. 2017 Temple of the Frozen Flame (2x2)
5. 1. 2017 Frozen Flame Purple (2x2)
6. 1. 2017 Silver Unicorn (2x1) - z letního slunovratu
7. 1. 2017 Winter Pond Habitat (3x3)

7. 1. 2017 by měl event skončit. Některé odměny ze seznamu s největší pravděpodobností tedy vůbec nebudou. Co jsem tak postřehla nebude Igloo festival a Candy Cane Unicorn.
 

Maxa

Znalec fóra
Na betě bude jeste jedna odmena zitra a tipuju to na Igloo Festival 3x4, protože budou chtít aby hraci kupovali vločky ;-)
 

iDavis

Legenda
Doplnil som zoznam denných úloh >>TU<< do konca. :)

Zimné záhrady sa mi podarili získať 2, zajtra sa posnažím získať nejakú hviezdu a čo ďalej, to ešte uvidím. Toto je zatiaľ moje zimné kráľovstvo:

EL_akcia_zima_2016_z_skan_odmeny.png
 

Atta1

Pokročilý žák
No rád bych věděl. zda nebude více úkolů, než těch avizovaných 100. Už 3 nebo 4 dny čekám se splněním toho stého úkolu a sbírám jen vločky za denní úkoly a generované na mapě.
 

Atta1

Pokročilý žák
Na Arendyllu mám ze Sněhové záplavy zatím jen 10 budov, zatímco na Winiandoru 15. Snad to na tom prvním trochu vylepším. Nějaké vločky mám v zásobě, vločky za splnění 100. úkolu a něco za zbytek denních úkolů plus generované na mapě. Ale na sněžný hrad ani náhodou, zbývá mi kolem 300 bodů. A to je v této situaci moc. Podle mne lze na ten sněžný hrad dosáhnout jen velkou náhodou nebo kupováním vloček.
 

iDavis

Legenda
Atta1, to si na tom ešte fajn, mne zostáva 600 glóbov. Stále je to ale lepšie ako pri letnom slnovrate, tam to chcelo peknú dávku šťastia na získanie už 2. hlavnej ceny. ;)
 

DeletedUser2242

Guest
Zdravím , hra sněhové vločky mně tedy opět zklamala.
Jsem u úkolu získat 40 run, pro mně tedy bez koupě diamantů je nemožné. Protože získavat území a tím i runy nemůžu se současným způsobem bojů to prostě nejde. A orky ještě nemám abych si mohla území kupovat a diamanty tedy kupovat nehodlám = nejsem Onasis.
Takže jsem s celými sněhovými vločkami skončila.
Navíc v turnajích získat 40 run by mně stálo jednak spostu zboží a nebo spoustu armády, tedy pokud by se mi vůbec armáda stačila vyrábět. Navíc do konce hry zbývá cca 7 dní a něco.
Tak to si vývojáři spletli celou hru se silně výdělečným podnikem. Jsem ochotná do hry investovat , ale po celou dobu hry.
Myslím že po úpravě bojů, je tohle další ukázka jak znechutit hráčům hru.
Pokud za tohle dostanu ban ani se nebudu divit, ale jsem z toho vážně hodně otrávená.
 

DeletedUser494

Guest
Mauraj: Neinvestoval jsem do hry ani pětník a mám hotovou celou tu linii volných úkolů... 40 relikvií prostě uděláš skrz turnaj (vybojovat JDE celkem bez problémů, celý tenhle turnaj stačili jen střelci...), a pokud ti nepomužou provincie, tak holt si máš nechat několik set vloček na otevření truhlic (máš 30% šanci že ti vypadnou právě relikvie), čímž to uděláš celkem rychle...

Znechutit říkáš? Za poslední půl rok je to věc, která mne baví snad nejvíc :)
 

papap

Mistr slova
Mauraj máš dost jiných způsobů,jak získat relikvie.Právě že tento sněhový event je zatim nejlepší co ve hře bylo.Mám tři účty,na všech mám splněno všech 100 úkolů,obě hlavní budovy,plus další denní budovy a vše bez diamantů,nejsem blázen,abych do toho cpal prachy...
Takže sice trochu předčasně,ale už asi nic nezískám,max. otevřu jednu nebo dvě krabice,chci za tento event poděkovat,opravdu skvělý počin,mnohem lepší než předchozí... :)
 

DeletedUser2265

Guest
Jà splnila 100 ùkolu uz pred vànocemi a bez diamantu ale hlavnì budovu, jedinou kterou jsem chtela nemàm, je to trosku o stestì.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Pokud za tohle dostanu ban ani se nebudu divit, ale jsem z toho vážně hodně otrávená.
Na fóru panuje přátelská atmosféra, nevidím tedy důvod, proč bychom měli někoho banovat za názor. Způsobů, jak získat relikvie, je opravdu mnoho (viz příspěvky výše), plně tedy věříme, že se ti celá úkolová linie podaří včas splnit!

A co vy ostatní? Podělte o screeny budov, které jste zatím během Sněhové záplavy získali. ;)
 

papap

Mistr slova
Zde mám screen omrzlého království z mého druhého účtu,jen ještě mám ve skladě budovy 3 x zimní hvězda a 1 x ledovcová zahrada,zatím nemám místo... :)
Bez názvu-1.jpg
 

GorGlin

Veterán
U mě taky dobrý, poslední budovu nemám, ale v to jsem ani nedoufal, musí být nějaká ta páka na lidi co pustěj chlup.
Krom zamrzlého tatky mám všechno co jsem chtěl a dokonce jsem zvládnul vyměnit duhového jednorožce z léta za lepšího.
Děkuju všem, co sem posílali info o úkolech, protože netušit co mě čeká asi bych to nedal.
Chápu, že lidi co se se změnami s orky a novým bojovým systémem dostali do pasti to měli o dost složitější a to je může stvát sám jsem kvůli turnaji koupil dost bojů v provinciích.
A navíc jsem měl štěstí, že jsme akorát na záčátku končil orky, takže jsem mohl zbourat houby a využít místo na eventí úkoly.
 

DeletedUser236

Guest
Za sebe mohu říci, že jsem taky s eventem spokojená. Dostala jsem všechny budovy, které jsem chtěla, některé i víckrát (byla jsem už poučena z letního eventu). Jen přemýšlím, do čeho investuji zbylé vločky, teď dodělávám poslední tři úkoly, takže ještě nějakou zásobu mám... Asi budu mít i víc Rudolfů :D Ale ještě by tam snad měl být ten jeden Pond, co přidává i lidi, tak asi zkusím ten. :)
 
Nahoru