• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Král zimy a sněhová záplava

DeletedUser467

Guest
1. 1. 2017 Winter star :)
9863qx.jpg
 

DeletedUser695

Guest
Tak to musím mít!!! :) Nemá náhodou někdo bližší informace? Kultura, populace atd.? Jinak všem přeji pohodové svátky :)
 

papap

Mistr slova
Nó tak ten winter star vypadá moc pěkně a to je asi jen kultura,že...? Také Všem přeji klidné a pohodové svátky.:)
 

DeletedUser695

Guest
Na anglickém fóru jsem našel tuto tabulku, sice nechápu proč je tam tolik vypsaných dob když lesní elfové jsou zatím poslední ( IX )... ale snad je na tom něco pravdy, každopádně to berte raději orientačně :) zde je odkaz na tabulku se statistikami pro Winter Star : http://www.elvenarchitect.com/buildings/details/a_evt_winter_1dailyreward/

A kdo by měl zájem tak tady je seznam všech eventových budov, měli by tam být všechny ze zimního ale i z jiných eventů, takže stačí najít podle jména a rozkliknout, vyskočí tabulka s tím co to přidává a v jaké době :)

http://www.elvenarchitect.com/buildings/culture/

PS: je to tak trochu spoiler, takže pro nedočkavce :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2087

Guest
Já čekám na zítřek bude to asi nej nabídka tak sem zvědavej kolik dostanu těch budov mám cca. 5600 vloček
 

DeletedUser1210

Guest
Ahoj všem, přeji příjemné prožití zbytku roku a úspěšný vstup do toho dalšího.
Neví někdo jaké budou odměny v lednu?
 

Ladus

Znalec fóra
Tak ako aj predchádzajúci krabičkový event, tak aj tento event, som uprednostnil 50tkové krabičky. Začal som na hodnote 5531 vločiek.
Výsledok:
Otvorených krabičiek - 223
Mramorové relikvie - 20 - 8,968%
Ocelové relikvie - 33 - 14,798%
Prknové relikvie - 23 - 10,313%
5 VB - 30 - 13,452%
50 vločiek - 32 - 14,349%
Runy - 28 - 12,556%
90 vločiek - 45 - 20,179%
Záhrady - 12 - 5,381%
 

Eragon92

Znalec fóra
Vyplatí se ta Ledovcová zahrada, když jsem na konci orků? Příjde mi, že je dost velká na to kolik bude potřeba místa na kulturu u Lesních duchů...
 

PenyMarket

Znalec fóra
No ona ti dává i obyvatelstvo. U mě to je 2 300 + 2 300, takže jen na ty obyvatele bych potřeboval víc jak 2 baráky a 1 000 kultůry, což je víc místa než má samotná budova.
 

DeletedUser236

Guest
Candy unicorn nebo Winter Deer jsou správně ohavní :D Já je snad pro tu srandu zkusím :D
 

Santerr

Veterán
Jsem si to nechala přeložit dle google překladače a asi jsem svým záchvatem smíchu probudila celý barák (a možná i ten sousední)...
Prej... získej 1000 choboty a 6 ostatky :D:D:D
 

DeletedUser273

Guest
Nevíte jak je to s těma odměnama bez datumu ?IgloIgloo Festival a Winter Pond Habitat ?
 
Nahoru