• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Král zimy a sněhová záplava

DeletedUser2653

Guest
Soutěž bude končit určitě zítra o půlnoci taky čekám na zítřejší odměnu tak snad to víde :D
 

Eragon92

Znalec fóra
Taky jsem si nechal 1000 vloček na poslední dvě odměny ale až teď jsem si všiml že ta zimní hvězda by se mi vyplatila víc než ta dnešní a zítřejší měl jsem zkusit štěstí blbec a získat jich víc jak 2 je tam rozdíl přes 14 na políčko a lepší je mít 3x3 než 3x4
 

iDavis

Legenda
Ja šetrím na zajtrajšie igloo, práve mám 1224 vločiek, takže dúfam že ich pár padne. Pripájam sa ku všetkým, ktorí tento event chvália. :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Taky jsem na něj šetřil ale jak jsem psal výše - hvězda vychází lépe na jedno políčko. Aspoň tedy u mě v Orčí kapitole
 

Maatina

Znalec fóra
Taky jsem se toho dnes trochu zděsila. Myslela jsem, že je to vše velmi podobné. Jak vidno, tak zase až tolik podobné ne.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eragon92

Znalec fóra
Co mě ale opravdu mrzí je, že nezískám sněžný hrad :/ potřeboval bych tak den navíc...

Jinak se mi ale Event líbil, bylo to fajn spestření hry
 

Atta1

Pokročilý žák
No ve Winyandoru mi chybí cca 100 glóbů do věže krále zimy. Sněžný hrad mám. Dnes jsem získal ve Winyandoru 17. budovu. V Arendyluu těch budov mám jen 11, tam je to poněkud horší. Tam jsem neměl tolik štěstí.
 

GorGlin

Veterán
Taky čekám na zítra, snad nebudem zklamaní.
trochu mě uklidnuje, že sněžítka můžeš kupovat i zítra
 

DeletedUser467

Guest
Já šla raději do dnešního jezírka, byť dává méně. Vypadá líp jak ti koupající se trpaslíci :D

Bez názvu.jpg
 

Knedlikobecny

Pokročilý žák
Tak to dopadlo dobře. Sněžný hrad získán a 2x iglú :) zbytek relikvie (aspoň se mi zrovna hodily do úkolu), runy a pár vloček. Tak ještě zítra zvládnu minimálně 3 úkoly tak ještě něco bude. Ale finální hlavní budova ani omylem. Nicméně super event !!!! ;):):rolleyes: Děkuji
 

Boldrick809

Pozorovatel
Tak vedlejsi ukoly jsem mel 23.12. takze akorat jsem stihl snezne okouzlujici stromy a mam jich 16 a j temu jednu hvezdu z noveho roku
jen je me lito ze jsem skoncil na 555 globech ... holt bez prachu na nejvyssi to proste neslo

Ale jinak to bol super event
 

papap

Mistr slova
Ještě jednou díky za tento event,byl super.Jen škoda té třetí budovy že nebyla šance,já zkončil na 690 glóbech...
 

GorGlin

Veterán
jste všichni děsně daleko
asi to s jednorukým banditou neumím
získal jsem 8+2 budovy a na věž mám 455 sněžítek
ten zbytek naštěstí nebyli jen relikvie, získal jsme i nějaké runy a VBčka
 

iDavis

Legenda
Tak posledné darčeky pootvárané, na záver sa mi podarilo získať 3x igloo festival. :) Zvýšilo ešte 32 vločiek, uvidím či sa mi podarí z kryštálov dnes ešte dozbierať 18 aspoň na malý darček.

Stav k veži kráľa zimy - 545/800. Určite sa nájdu šťastlivci, ktorí ho získali aj bez kupovania vločiek. :)

Tak a toto je moje ľadové kráľovstvo na záver tohto eventu:

EL_akcia_zima_2016_z_skan_v_etky_odmeny.png


PS.: Už sa teším na ďalší. :D
 

Atta1

Pokročilý žák
Do věže krále zimy mi chybí 180 glóbů. Podle mne bez kupování vloček se to dá těžko udělat. Jinak mám 17 budov a na obyvatelstvu jsem získal přes 5000 lidí.
 

Maxa

Znalec fóra
bez koupeni vloček nebo globu to udelat nejde. to maji moc dobre spocitane a osetrene. na to chybi ten tyden o ktery event zkratili oproti prezentaci.
zatim co vim, tak kazdy kdo jel naplno, tak mu chybi 110-140 globu.

Jinak event byl fajn, ale jen proto, ze byly znamy ukoly a odmeny dopredu.

a mala otazka, jde vubec koupit 100+50 globu ? nebo pri prvnim nakupu nabidka zmizi a musi se tak koupit ta nejdražsí ? (nekupuji, protoze mi to tu za investice nestoji a nabidka uz i tak zmizela.)
jo a proc mam nabidku nakupu globu jen na jednom uctu a na druhem ne ?
 

Eragon92

Znalec fóra
Já to krapet flákal takže mám jen 7 budov a z nich jsem vytřískal 6730 lidí, event mě celkově bavil takže za mě spokojenost a pochvala :)
 

Santerr

Veterán
Event byl moc povedený a na chvilku mi zase vrátil chuť do hraní. Co se týče budov, které jsme v průběhu obdrželi, tak musím sklonit poklonu, protože některé jsou vážně velmi povedené. Mě osobně se nejvíc líbí různé druhy zamrzlých jezírek, zvláště pak Lampionové zimní jezírko a Zimní jezírkové útočiště, ten jelen je prostě boží a působí to (alespoň na mě) uklidňujícím dojmem. ;) Takže za event určitě palec nahoru. :cool:
 
Nahoru