• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Král zimy a sněhová záplava

GorGlin

Veterán
Je to slunovrat v zimním kabátku, to je bájo, vím co mám čekat.
Jestli získám vytoužené kulturní budovy je zas dílem náhody, to mě pravda moc netěší.
Ale zdá se, že celá věc je koncipovaná tak, že mám šanci získat, neříkám jak velkou, všechny hlavní výhry.
A jako třešnička na dortu, Otec pralesa dostal další podoby, je to jedna z mých nejoblíbenějších kulturních budov.
U mě 8 z 10.
 

iDavis

Legenda
Tak to bude ozaj dlhá akcia. :) Osobne sa mi tento systém v Letnom slnovrate veľmi páčil, takže rozhodne som spokojný s tým, že ho uviedli aj v tejto akcii. :)
 

DeletedUser469

Guest
já ho tam nemám


// odstraněna zbytečná citace - Ódin
 

DeletedUser469

Guest
žádný zlatý kroužek tam nemám.
mohla by si mi to vyfotit?


// odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Lucinka14, ak chceš zapnúť sneh na fóre (v hre nesneží, len na fóre), klikni na toto:

EL_akcia_zima_2016_sneh_na_f_re2.png
 

DeletedUser469

Guest
to je divné já to tam nemám


// odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Tak to bude tým, že si zamietla oznámenie na úvodnej stránke fóre, ktoré oznamovalo toto sneženie. Či sa dá táto akcia nejak vrátiť späť vedia asi len moderátori.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Lucinka14, řešení je docela jednoduché. Klikni nahoře v liště na svoje jméno, rozbalí se Ti seznam, kde vyber položku "Možnosti". Otevře se Ti vyskakovací okno, kde zaškrtni úplně poslední čtvereček, u kterého není žádný popis, avšak nalevo nahoře od něj je nadpis "Oznámení". Pak potvrď okno a máš to znovu zapnuté. :)
 

DeletedUser467

Guest
Bude k tomu prosím info na wiki, jako tomu bylo u letního slunovratu? Pokud ano, kdy? Děkuji.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ani nevíš @Thespia, jak rád bych Ti vyhověl, leč nemám kde brát a nemůžu si vymýšlet nové sekce na Wiki, respektive ani upravovat bez zadání od InnoGames. :( Od letního slunovratu jsme měli již i další event, ovšem dodnes jsem k němu nedostal ani čárku. :(
 

DeletedUser467

Guest
Na tu wiki teda poslední dobou pěkně dlabou. Co se dá dělat, jdu prohrabat fórum bety.
 
Nahoru