• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Král zimy a sněhová záplava

DeletedUser2129

Guest
Event byl super a uvidíme, co přijde na jaře (jestli něco) :)

Jen by mě zajímalo: je tu VŮBEC NĚKDO, kdo dokázal získat tu věž krále zimy bez kupování vloček/glóbů, jak bylo proklamováno, že jde? Nebo to někdo v Inno (úmyslně) blbě spočítal a nemá to vlastně nikdo, pokud nezaplatí? (Ne, že by mě to dralo, 7x ledovcová zahrada, 2x čarující strom, hvězda a zimní jezírko mi nějakou blbou vž vynahradí bohatě, jde mi o princip) ;)
 

papap

Mistr slova
Věž krále zimy nešla získat.To podle mne udělali schválně,aby chybělo teď nevím přesně,ale něco přes 100 glóbů a třeba si ty glóby někdo dokoupí,to bylo tak schválně udělaný...
 

Silver Whisper

Guest
Děkuju mockrát za krásný event :). Bylo to napínavé až do konce a i když jsem nedostala poslední denní odměnu, mám spoustu jiných úžasných budov. Občas to bylo dost náročné, ale musím říct, že jsem si to užila. Těším se na další event;). Takže děkuju, děkuju, děkuju :D:D:D:D:D
 

DeletedUser494

Guest
Tak jako, jasně že to jde, aby jste získali všechny budovy... kdyby vám padlo dost vloček... Ale to byste asi museli mít hodně štěstí... :)
 

DeletedUser1148

Guest
i já se přidávám ke chvále .Moc se event povedl a podařilo se zapomenout na ten zničený bojový systém.Budovy jsou krásné a na všech účtech ,co mám ,jsem nějaké získala.Hlavní ceny jen dvě ,ale ani jsem s tou třetí nepočítala.A to jsem se vůbec nepřipravovala a nedokončila jsem všechny úkoly a i tak jsem si v klídečku plnila úkoly a dařilo se mi získávat hezké odměny.Ale jak tu bylo zmíněno ,tak na větším účtu se mi dařilo méně získat nějakou tu budovu a na menších účtech se dařilo dobře.Ale celkově fakt povedené.Děkuji nejen za sebe.:)
 

DeletedUser467

Guest
Věž krále zimy nešla získat.To podle mne udělali schválně,aby chybělo teď nevím přesně,ale něco přes 100 glóbů a třeba si ty glóby někdo dokoupí,to bylo tak schválně udělaný...
Viděla jsem na betě příspěvky, kde lidi psali, že i bez diamantů získali třetí odměnu. S notnou dávkou štěstí to zřejmě šlo :)
 

papap

Mistr slova
Tak to asi musela být hodně moc velká dávka štěstí a přiznejme si,to je podle mne minimální až žádná šance,řekl bych.Já měl docela na vločky štěstí,docela dost jsem získával po otevření krabiček a i víckrát po sobě se mi opakovali,oproti ostatním hráčům,ale na vytouženou metu jsem se nedostal ani omylem...
 

Maxa

Znalec fóra
napodobne. take si myslím, ze jsem na vlocky mel stestí a statisticky jsem jich získal více nez uvadena % šance. Jinak i poslední týden stačí na to, aby vyvojáři poupravili pár desetiných míst a když to na bete nekdo získal jeste neznamená, ze to bude pravidlo v ostrem provozu. Tohle je proste strategie a nejde ji mít za zlé. ovšem ja bych zisk řešil jiným způsobem pro hráče prijatelnějším.
 

DeletedUser1148

Guest
Já se přiznám ,jak už znám styl vedení her ,že jsem ani neočekávala poslední hlavní výhru.Byla bych sama překvapená ,kdybych jí získala.Ale i tak se event povedl a dost mně to bavilo:)
 

DeletedUser76

Guest
A já jsem byla svědkem, že hráč , nebudu jmenovat získal tu třetí hlavní odměnu bez diamantů a peněz, chybělo mu pouhých 20 glóbů a ještě 8. ledna sbíral zmrzlé krystaly a za posledních padesát vloček s neskonalým štěstím v truhle získal znovu padesát a pak ihned devadesát .
Neskutečné štěstí .
Mne osobně chybělo 100 glóbů , ale nesplnila jsem všechny úkoly( nechtělo se mi už plnit ) , kdyby ano měla bych ještě dalších 200 vloček a jen ten šášula na nebi ví , co by se mohlo všechno stát :D. Třeba bych jí měla taky .
Děkuji za event , bylo to báječné :)-
 

Eragon92

Znalec fóra
I kdyby nešla získat tak o co jde? Platící hráč měl vždy a všude ve hrách výhodu... Nemůžeme chtít vše.
 
Nahoru