• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Král zimy a sněhová záplava

GorGlin

Veterán
Počítal někdo které krabičky (50, 90, 140) se víc vyplatí otvírat?
stačí kouknout na procenta a hend vidíš, že se vypaltí ta či ona podle toho co chceš získat.

Nevim jak to myslíš s tim počítáním,ale rozhodně se vyplatí otvírat jen ty největší.Až tedy u první budovy musíš jednou otevřít krabičku za 90,aby ti to vyšlo...
nemusíš, dáš za 140, a když pak postavíš horu, máš v hradu rovnou deset
 

DeletedUser1844

Guest
Nevi prosim vas nekdo, kdy bude naka dalsi denni odmena co dava i populaci? Ten duhovy jednorozec neni nic moc. Dekuju vsem za info.
 

DeletedUser2455

Guest
Je víc než jasné, že nemůžu získat Věž krále zimy, (mám 1785 vloček + 700 jich můžu ještě získat za denní Q) t.z.n. 18x 140krabička = 360glóbů.
Otázka zní : načtou se příští zimní event, vločky, které nebudou letos utraceny??
 

Boldrick809

Pozorovatel
hmm nema nekdo poneti jestli se ty odmeny z 23-25 budou jeste opakovat ? to cloveka nastve ze je to takhle a pak uz nic zajimaveho asi nebude
 

papap

Mistr slova
A co vločky co sbíráš v podobě krystalů a vločky co možná dostaneš za otevření truhličky? Já už dostal 6x140 vloček (rozděleno 3x po sobě ve dvou dnech) a pak 2x 200 vloček...Tyto eventy jsou o náhodě,co padne a jak se zadaří...
 

Tanis

Znalec fóra
Zimní event se mi líbí více než Letní slunovrat, i když je to na stejný princip, tak si myslím, že se konečně snažili alespoň trošku vyjít vstříc hráčům. Ale stejnak je tu mnoho věcí na zlepšení...Osobně si myslím, že zvládnu všech 100 úloh a když koukám jak to tu někteří z vás počítají, tak pokud nebudu mít opravdu velké štěstí na odměny typu 140 a 200 vloček tak nemám žádnou šanci získat třetí odměnu. Myslel jsem si, že všichni hráči mají mít šanci a ne jen ti co si kupují diamanty. Toto mi příde opravdu nefér...Zatím jsem otevřel 5x za 140 a padlo mi 4x relikvie a 1 denní odměna. Zbytek vloček šetřím na lepší odměny. Ale štěstí jsem tedy zatím neměl...Toto tedy doufám pro příští event změní. Šanci by měli mít opravdu všichni. Když už dají tolik úkolů a já se na ně připravuji a na úkor všeho ostatního se soustředím jen na úkoly z eventu, tak už bych si snad zasloužil za všechny splněný dostat všechny odměny a ne jen toužebně koukat na tu poslední která je pro mě nereálná získat jako pro neplatícího...
 

DeletedUser2455

Guest
16.12 v Pátek v 07:39 jsem mezi prvními dokončil 100Q. (bez diamantů) jen jsem u TOHO seděl 12h/d - páč su na PN.
A i kdyby, padlo vždy (7%) - 200vloček není šance získat Věž krále zimy :mad:
 

PenyMarket

Znalec fóra
Jak to tedy je?
Zrovna jsem se chtěl zeptat jestli když mi chybí jen 5 globů musím otevřít tu první krabici, nebo klidně můžu otevřít i tu poslední a 15 globů se mi převede do další ceny? Jedná se mi o to aby mi těch 15 globů zbytečně nepropadlo.

16.12 v Pátek v 07:39 jsem mezi prvními dokončil 100Q. (bez diamantů) jen jsem u TOHO seděl 12h/d - páč su na PN.
A i kdyby, padlo vždy (7%) - 200vloček není šance získat Věž krále zimy :mad:
Nevím jak jsi to myslel, ale pokud by ti vždy padlo 200 vloček tak pokaždé dostaneš i 20 glóbů a to znamená že třetí cenu musíš dostat.
Ale to už dřív vyhraješ první ve sportce než aby ti tady padlo pokaždé 200 vloček :)


// doublepost - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maxa

Znalec fóra
Jak to tedy je?
Zrovna jsem se chtěl zeptat jestli když mi chybí jen 5 globů musím otevřít tu první krabici, nebo klidně můžu otevřít i tu poslední a 15 globů se mi převede do další ceny? Jedná se mi o to aby mi těch 15 globů zbytečně nepropadlo.
ano..tech 15 budes mit u dalsi odmeny. o nic neprijdes.

pocitano odhadem jde ziskat cca 6000 vlocek z ukolu a sbiranim. aby jste dostali poslední odmenu, potrebujete cca 10000 vloček. Pokud se kouknete jaka je sance na ziskani vloček z truhly (7+13%), je vam jasne, že to proste nemuzete dat i když budte mit stestí. Inno to ma moc dobre spocitané. Ikdyz budte mit stestí, pocitejte ze min 1500 vlocek budete muset koupit.
 

PenyMarket

Znalec fóra
Tak to mi vyjde s odřenýma ušima. Právě dělám 80 úkol a na získání druhé ceny potřebuji ještě podle propočtů cca 1000 vloček.
Zatím totiž syslím všechny vločky na 23.12. a pokud by se mi podařilo ten den získat denní cenu několikrát (4x3 - 3700), plně mi to nahradí tu poslední odměnu. :))
 

DeletedUser1844

Guest
Lidicky, prosim vas, nevi nekdo kdy zas bude naka lepsi denni odmena? Abych vedel kdy stradat vlocky. Takova co dava i pop. Dekuji za info. Nekdo to tady urcite bude vedet.
 

DeletedUser2129

Guest
Počítal někdo které krabičky (50, 90, 140) se víc vyplatí otvírat?

Počítal - z hecu trošku. Zajímá tě, jaká je pravděpodobnost získání glóbů na investovanou vločku v závislosti na odměnu? Mě to zajímalo :D
Trošku binec v tom dělají procenta získání dalších vloček a jejich reinvestování, ale není to až tak složité. Protože když bereš, že získané vločky reinvestuješ zpátky za tu samou odměnu, se kterou si je získal (kdyby byla jiná lepší, nevyplatí se kupovat tu první, že jo), je výpočet vcelku snadný. A zde jsou výsledky uváděné striktně na základě pravděpodobnosti:

Balíček 50 vloček ti přinese v průměru 0,1436 glóbu/vločku (tedy 7,18 glóbu za balíček)
balíček 90 vloček ti přinese v průměru 0,15158 glóbu/vločku (tedy 13,64 glóbu za balíček), a
balíček 140 vloček ti přinese v průměru 0,17572 glóbu/vločku (tedy 24,60 glóbu za balíček).

Takže matematicko-statisticky vzato se vždycky vyplatí kupovat jen ty největší, přestože u nejmenšího balíčku máš 30% na získání stejného či vyššího počtu vloček. Holt to glóbové ocenění fakt dělá hodně ;)
:) A bonus :)

PS: Pro všechny líné to počítat ještě uvádím, že celkový počet glóbů na získání hlavní odměny je 1450, tedy je nutno získat průměrně 8252 vloček na to, aby se tam člověk dostal, a to pouze při kupování největší, tedy nejvýhodnější odměny. Jelikož v eventu se dá získat něco mezi 4500-5000 vloček (to spočítáno nemám, ale je mírně podhodnocený ve vztahu počet vloček - číslo úkolu) a za denní odměny je 33 dní x 35 vloček fix, což je 1155 vloček, tak to dává dohromady zhruba 6000 vloček k dispozici. Pokud byste zbytek chtěli získat denními krystaly kolem města, pak opět při kupování statisticky nejvyšší odměny je nutno získat cca 2250 vloček, což je něco málo přes 68 vloček kolem města za den.
"Nechci být svině, ale kdo z vás to má?" :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1844

Guest
Dekuji moc krat. Tak snad se vydari alespon ten hrad :D

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

PenyMarket

Znalec fóra
Informácie o nadchádzajúcich denných odmenách + informácie o hlavných odmenách v spoileri.

EL_akcia_zima_2016_h_odmeny.png


EL_akcia_zima_2016_d_odmeny1.png

EL_akcia_zima_2016_d_odmeny2.png
Nevíte někdo prosím jak budou denní odměny pokračovat dál od 26.12.?
 

DeletedUser273

Guest
24 den Eventu,tzn.: 27.12. má být luxusnější odměna co dává v 9 .úrovni výzkumu kombinaci obyv.+kulturu ( 2300 + 2300),jen by mě zajímalo jak bude vypadat,jmenuje se : Glacier Garden.Velikost : 5 x 3
 
Nahoru