• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Král zimy a sněhová záplava

DeletedUser2333

Guest
Mohu se zeptat trochu mimo téma? Ty denní odměny, podle čeho poznám, že mi na něj budou moci lidi ze společenství kliknout sousedskou výpomoc? :O Díky
 

DeletedUser467

Guest
tak ten seznam asi bude odjinud, protože na bete je o tyden napred a pochybuji, ze to co tu bylo zverejneno dal nekdo normalni cestou za tyden. tezko by nekdo znal denni odmeny, když tam jeste nebyly a 100 ukolu....ehm :)

Na betě nehraji, informace čerpám jen z fóra bety a tam mají v oficiálním oznámení o eventu start 28. října. Seznam denních úkolů tomuto startu odpovídá. Tak nevím... Jinak nepochybuji o tom, že tu stovku úkolů za tu dobu někdo dokázal udělat. Nemáme tu přece jen jak říkáš "normální cestu", diamanty se toho dá dost urychlit... Nicméně nepopírám, že se k těm úkolům nemohl někdo dostat jinou cestou. Každopádně já k ní přístup nemám, víc informací než jaké se objeví na fóru bety vám tedy předat nedokážu, proto musí nedočkavci počkat :)

Jinak budovy jsou vytáhlé ze stránky elvenarchitect.com. Mám za to, že to není žádný oficiální "nástroj" od InnoGames. Kdo ví tedy, kde se k tomu autor dostal. Nicméně je to docela šikovná stránka, můžete mrknout ;)
 

Maxa

Znalec fóra
Na betě nehraji, informace čerpám jen z fóra bety a tam mají v oficiálním oznámení o eventu start 28. října. Seznam denních úkolů tomuto startu odpovídá. Tak nevím... Jinak nepochybuji o tom, že tu stovku úkolů za tu dobu někdo dokázal udělat. Nemáme tu přece jen jak říkáš "normální cestu", diamanty se toho dá dost urychlit... Nicméně nepopírám, že se k těm úkolům nemohl někdo dostat jinou cestou. Každopádně já k ní přístup nemám, víc informací než jaké se objeví na fóru bety vám tedy předat nedokážu, proto musí nedočkavci počkat :)

Jinak budovy jsou vytáhlé ze stránky elvenarchitect.com. Mám za to, že to není žádný oficiální "nástroj" od InnoGames. Kdo ví tedy, kde se k tomu autor dostal. Nicméně je to docela šikovná stránka, můžete mrknout ;)
ja nevim jak komu, ale me event na bete spustili 28 listopadu. tedy tyden pred tim, nez ho spustili zde.
Diky za oskaz
 

Maxa

Znalec fóra
ja bych se moc neradoval. bude tusim jen na 2 pole. proste bida :) ja rozhodne budu cekat na lepsí.
edit: tet premyslim..jestli to nebude otec pralesa na 3x3 ? ale i tak pockam na lepsi :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser467

Guest
ja nevim jak komu, ale me event na bete spustili 28 listopadu.
Samozřejmě to byl listopad, ne říjen. Jsem přepracovaná :D

ja bych se moc neradoval. bude tusim jen na 2 pole. proste bida :) ja rozhodne budu cekat na lepsí.
Měl by to být Father Tree of Candy Canes 3x3 - pravda, že nejlepší z těch budov není, ale když si to přepočítáš na 1 políčko tak nevyhází až tak špatně. Pokud se někomu líbí, proč ne :)
egcw0w.jpg
 

Maxa

Znalec fóra
jj..tak je to ona. ale ta bida na 2 pole pujde chvilku po ni a pritom neni v seznamu. (nebo tam je bez lidi a upravili to)
 

DeletedUser467

Guest
O pár dní později by měl být duhový jednorožec (rainbow unicorn), který má rozměry 2x1 a přidává jak populaci, tak kulturu. Je to budova z letního slunovratu (najdeš ji i na naší wiki - to ještě měli zájem do ní věci přidávat...). A ten stojí nejen za prd co se týče bonusu, ale je i ultra fuj :D Jinak těch budov z letního slunovratu tam bude víc. Už tam byl i sluneční kodex, který je taky z letního slunovratu.
 

Magni

Guest
V tomto případě máte pravdu, zmrazené plameny momentálně teď na české verzi motivovat nejdou. Zřejmě i nové typy kulturních budov, které jsme tu do příchodu záplavy ještě neviděli (to je má domněnka). Nicméně, na beta verzi motivovat skutečně jdou (tam jsem to zkoušel a proto jsem toto bral jako jistou věc - má chyba). Zřejmě to tedy bude mít podobný průběh, jako s letním slunovratem, kdy budovy 2x2 a větší šly motivovat až chvíli poté, co skončil event. Takže ano, skutečně by se to dalo napsat tak, jak jsem napsal :) Tyto budovy motivovat půjdou a toto mé pomyslné pravidlo platí (respektive bude platit). Momentálně ale nejdou, to máte pravdu a děkuji za opravu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Boldrick809

Pozorovatel
No jelikoz diky temu seznamu co jsem nasel pred par dnama jsem se dostal uz do polovicky ukolu tak to jde. Jinak predpokladam ze US servery jsou nejdal a Beta tam urcite bezi nejakou dobu napred
jinak ja osobne chchu bud 3x3 a nebo 3x4 budovy na kulturu jelikoz stejne predpokladam ze je za 2-3 doby zbouram bo v tu dobu uz bude neco lepsiho kdyz se tady neda posunout doba podle ktere se urcuje odmena kterou tou budovou ziskas podobne jako v FoE - no a samozrejme co nejvetsi bo vime jak casto kdo motivuje a tim padem je lepsi namotivovat 10 budov velkych i kdyz ne s takovym vynosem oproti temu namotivovat 10 budov malych ktere maji vetsi vynos na jedno pole
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2333

Guest
podařilo se někomu získat už relikvie na zvýšenou výrobu z vloček?
 
Nahoru