• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Král zimy a sněhová záplava

Santerr

Veterán
@kalicz Někdo tu někde psal seznam úkolů, schválně si je pročti a spočítej, kolik tam je úkolů na získání relikvií a kolik relikvií to bude celkem dohromady... ;)
 

DeletedUser236

Guest
Mně se zdejší eventy líbí, takže jsem spokojená. Pravda, některé úkoly jsou docela zabijácké, ale aspoň se tu něco děje, což je fajn.
Z minula už jsem poučena a budu šetřit bodíky na některé budovy, které pak zkusím získat opakovaně, tak uvidíme, kolik mi toho padne :D

Jen dotaz, který jsem tu nějak nevyčetla (pokud tu odpověď je a já ji přehlédla kvůli své slepotě, tak se omlouvám). Ty krystaly budeme sbírat jen u sebe, nebo je máme hledat i u sousedů v rámci výpomoci?

Santerr: Člověk to musí vychytat, aby ty úkoly s relikviemi měl v době, kdy budou turnaje. Myslím, že je to tak trochu i snaha donutit nás víc bojovat v turnajích. Takhle jedu pořád dokola maximálně tři provincie, dokud sypou úlomky run. Teď budu během turnajů jak fretka :D

//Sloučen doublepost. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2308

Guest
Daletth,krystaly len u seba v meste.Budeš počuť ked prídu,aj ti vipíše,že sa objavil
 

DeletedUser2185

Guest
@kalicz Někdo tu někde psal seznam úkolů, schválně si je pročti a spočítej, kolik tam je úkolů na získání relikvií a kolik relikvií to bude celkem dohromady... ;)
Ja myslim, ze to nebude tak hrozny. Jak uz tady zminili prede mnou, pojedou turnaje. Predpokladam, ze se ty relikvie z turnaju do toho budou pocitat. Pak je to easy ...
 

iDavis

Legenda
Napadlo ma, ak by sa do tých úloh na zbieranie relikvií započítavali aj relikvie získané z akcie (otváraním darčekov), nebolo by zlé našetriť si na tieto darčeky snehové vločky a potom ich behom tej úlohy naraz viac otvoriť. Dnes som otvoril po prvýkrat darček (za 140) a padli práve tie relikvie. :)
 

DeletedUser2070

Guest
Ahoj :) Nevíte prosím někdo, jak to je s těmi úkoly na výrobu jedno a dvou denních věcí? Splní se mi, když si tu výrobu zadám předem a pak si ji s nahozeným úkolem jen vyberu? Nebo se započítají pouze pokud si tu výrobu zadám až ve chvíli, kdy mi ty úkoly naskočí.
 

DeletedUser2129

Guest
Přesně tak, počítá se vždycky okamžik sebrání výroby, dokončení průzkumu, dostavění budovy a tak. Když tedy víš, že příští úkol budeš mít prozkoumání provincie a máš průzkum na 13 hodin a aktuální úkol splníš za 9, tak ho můžeš rovnou zadat. Jen se musíš stihnout přihlásit po dokončení jednoho úkolu a před dokončením toho průzkumu. Stejně jako výrobu je víc než vhodné sbírat ve SPRÁVNÉM POŘADÍ, tj. nejdřív to, co je za úkol (nejdřív se plní úkoly) a pak teprve až na razíš na úkol, který musíš začít plnit a není splnitelný hned (jako VB či pár set surovin řešitelných přes obchodníka), se sbírá všechno ostatní.

Dokáže ti to ušetřit velmi mnoho času :)
 

DeletedUser236

Guest
Taky :D A co teprve úkol prozkoumej DVĚ provincie - to budu stepovat na místě skoro tři dny :D:eek:

//Zbytečná citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2129

Guest
Taky :D A co teprve úkol prozkoumej DVĚ provincie - to budu stepovat na místě skoro tři dny :D:eek:

Nebudeš. Jednu můžeš dát zkoumat dřív a tak je to délka jen jednoho průzkumu. Jinak celkem je tam NEOBEJITELNÝCH 6 průzkumů, ostatní se dají vyřešit kouzlem síla zásob a to může být připraveno na skladě. Takže skutečně jen jeden úkol je na průzkum, který zdrží, a to jsou ty dva průzkumy najednou. Ostatní jsou vždy po jednom nebo jsou nahraditelné výrobou kouzla síla zásob. A po jednom znamená minimální zdržení, protože když ho správně nastartuješ, tak se ti dokončí v řádu hodin po dokončení předchozího úkolu.

Jako bez toho seznamu úkolů by člověk neměl nejmenší šanci. Takhle je to správná výzva, ale mělo by to jít nějak udělat :)
 

DeletedUser2435

Guest
Můžu se jen zeptat? Od začátku se účastním krále zimy.Včera jsem získala největší balík i s denní odměnou,stejně tak dnes, ale zatímco dnešní odměnu (zamrzlý otec pralesa) mám v inventáři,tak toho včerejšího sněhuláka ne.Měl být taky v inventáři nebo ne?
 

DeletedUser494

Guest
Susvali: Není jisté, že tu budovu dostaneš, na to je vždy určitá procentuální šance. Pravděpodobné je, že sněhuláka jsi nevyhrála a dostala nějakou jinou z odměn - relikvie, vločky, vědomostní body či runy...
 

DeletedUser2070

Guest
Mám dotaz :) Jdou na kulturní budovy z odměn nahodit packy? Připadá mi totiž, že nejdou.
 

DeletedUser2404

Guest
Stává se někomu z vás, že dostává stále stejné výhry? Já otevřela tři balíky za 140 vloček a v každém z nich měla 12 relikvií kouzelného prachu (na který ani nemám bonus), tak už je mi to trochu divné :D
 
Nahoru