• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Emhyr var Emreis II

    Nové prastaré divy

    Svého času šla výzva, abychom dávali tipy na to, co by mohly přinášet za bonusy nové prastaré (to je spojení, že? :p ) divy. Osobně už dlouho toužím po divu, který by zlevňoval vyjednávání a cítím, že všichni touží po zkrácení průzkumu provincií, takže: 1) stejně jako divy posilují jednotlivé...
  2. Emhyr var Emreis II

    efektivní budova na manu z událostí

    Všechny zdravím - jsem líný dlouho hledat a některý z místních pardálů jistě hravě odpoví. Která z budov posledních událostí (a je tedy předpoklad, že až se bude událost za rok opakovat, bude opět v nabídce) je nejefektivnější, co se produkce many na 1 políčko týče? Mám pocit, že to bylo něco...
  3. Emhyr var Emreis II

    Kovárna

    Ve hře se hlavně aktivním hráčům hromadí neuvěřitelné množství věcí. Úlomky run, zlomené úlomky, portálové bonusy, úlomky kouzel atd. atd. Po vzoru řemeslné výroby bych se nebál zajít ještě dál a umožnit přeměnění těchto položek na něco užitečnějšího. Pochopitelně by se dala znovu využít...
  4. Emhyr var Emreis II

    Předáno NOVÉ Dobrodružství společenství

    Už nějakou dobu ve mě uzrávala myšlenka na předělání DS, které už neodpovídalo novým možnostem hry a celkově tak nějak "zahnívalo". INNO mě sice drobnou úpravou předběhlo, ale já bych si uměl představit i radikálnější změny. Zkusil jsem tedy dát dohromady nápad, který není úplně radikální...
  5. Emhyr var Emreis II

    Rovnováha u vzácného zboží (tzv. problém se svitky)

    Pořád nadáváme, ale nenašel jsem jediný "oficiální" návrh, jak problém vyřešit. Aby mohla podpora problém případně přehodit na INNO, zakládám toto vlákno :) Takže tedy, po zavedení věže do hry přibyly budovy, které umožňují všem hráčům ve větší či menší míře produkovat svitky. Na trhu je tak...
  6. Emhyr var Emreis II

    Ostatní Nové recepty v řemeslné výrobě - pružná cena

    Nelíbí se mi, že výměna receptů stojí 50 dia po celou dobu. Ať to v čase zlevňuje! A třeba 10 minut před vypršením, ať už to stojí jen pár diamantíčků.
  7. Emhyr var Emreis II

    Mana ze sousedské výpomoci

    Nějak se nemůžu dopátrat. Jak se dá získat mana ze sousedské výpomoci? Resp. jak to funguje a co je tím přesně myšleno. Díky za jakékoli objasnění :)
  8. Emhyr var Emreis II

    Ostatní Odměny za výpomoc s divy - původ

    A ještě jeden nápad, když mi přijde informace, že jsem patřil k pomocníkům při vylepšování divu a dostanu nějakou tu odměnu, rád bych věděl, za který div kterého hráče to bylo. Často mám rozpomáháno více divů a chtěl bych vědět, kdo co má ukončené. Věřím, že by to nemuselo být technicky složité...
  9. Emhyr var Emreis II

    Předáno Inspirující rozjímání

    Ostatní kouzla se dají řetězit a prodlužuje se doba jejich trvání => návrh je jednoduchý. Umožnit řetězit také kouzlo "inspirující rozjímání". Vadit by to snad nikomu nemuselo a já jsem rád, když můžu syslit bodíky i přes limit 10.
  10. Emhyr var Emreis II

    Amuni jednotka Emhyr var Emreis II

    Mumie - jednotka odolná na magii. Nicméně nesnáší lučištníky (hlavně se zápalnými šípy). Proti těžkooděncům nic moc, lehkooděnce nedožene :D:D:D
  11. Emhyr var Emreis II

    Záhada Emhyr var Emreis II

    Elvenarský princ se ztratil! Dědic elvenarského vládce se pohřešuje! Dnes ráno, když šly komorné vzbudit následníka elvenarského trůnu, čekalo je nemilé překvapení! Princova postel byla prázdná! Král vyburcoval všechny své strážné, včetně svého nejlepšího královského stopaře, a ti společnými...
  12. Emhyr var Emreis II

    Emhyr var Emreis II

    Nazdar, jsem začínající hráč (cca 1850 bodů), takže v podobných úkolech pro celé společenství zatím moc nepomůžu. Nicméně rád bych našel společenství, kde se najde alespoň 10-15 aktivních hráčů, co dělají v turnajích třeba alespoň 3-4 truhly a kde si hráči alespoň navzájem každý den pošlou...
Nahoru