• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nové prastaré divy

Svého času šla výzva, abychom dávali tipy na to, co by mohly přinášet za bonusy nové prastaré (to je spojení, že? :p ) divy.
Osobně už dlouho toužím po divu, který by zlevňoval vyjednávání a cítím, že všichni touží po zkrácení průzkumu provincií, takže:

1) stejně jako divy posilují jednotlivé jednotky, tak tento div by zlevňoval náklady na vyjednávání bojů o určité procento.
2) div, který by o určitá procenta zkracoval dobu trvání průzkumu provincií

ale daly by se vymyslet i další, už trochu větší šílenosti :) a určitě sami přijdete i s dalšími, které mě zrovna teď nenapadly

3) div, který co 3 hodiny vyprodukuje určité množství měny právě probíhající události
4) přinášení novinek do hry - teleporty, vyjednávací šutry, léčící kouzla...
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Sem za , hlavne ten div v pokročilich kapitolach na skracovani průzkumu provincií by som skutočne ocenil .V Eventoch jak byvaj často už nemame provincie a nove trvaj neskutočne dlouho - palec hore !
 

ApolenaR

Kolemjdoucí
1. a 2. souhlas.
Zkrácení doby průzkumu provincií je super nápad!

Napadá mne ještě něco pro posílení stavařů. Jak jsou divy na posílení sousedské pomoci u kulturek, mohlo by být něco u dělnické chatrče. Opacičkovaný stavitel by tak byl rychlejší o více než jen současných 10%.
 

GorGlin

Veterán
Já vám nevím, na zkrácení prozkumu máme urychlovače.
Taky mám provincie, které mají na průzkum 10 dní.
A jasně, nemůžu si dovolit utratit 50 pětihodových urychlovačů protože si zrovna událost zamane, že bych měl prozkoumat provincii.
Nesmíme zapomenout, že se tu bavíme o něčem, co přijde až v budoucnu, co budou mít jen hráči na konci výzkumu.
Já vždycky vnímám věci jako součást systému a pokud dostanem div na průzkum, stačí nechal další dvě tři kapitoly bez vylepšení průzkumu a jsme tam kde jsem byli.
Tedy pokud postavíš a vylepšíš div, jinak to bude ještě horší.
Lidi takhle daleko mají specifické problémy, byl bych pro to aby nový div dával třeba krmení.
Vojáci mají řadu divů podporující armádu.
Vyjednavači zase divy podporující produkci.
Zlevnovat výkup je setjné jako zavádět div který by místo posilování mých jednotek oslaboval soupeře.
 

Lovec Krys

Legenda
Co se týče průzkumu - hlavní problém je, že zatímco do Elementálů jsme lepší průzkumníky a tím i zkrácení času průzkumu dostávali pravidelně každou kapitolu, od této kapitoly jsme lepší průzkumníky a zkrácení času průzkumu dostali pouze 1x! za 7 kapitol, a to v Elvenarech (po nich máme další 4 kapitoly bez průzkumníků).
A zřejmě nikoho v Innu nenapadlo, že by se 2 funkce lepších průzkumníků mohly oddělit a dát nám alespoň to zkrácení času průzkumu každou kapitolu, aby byl průzkum udržen v rozumných mezích.
Tenhle problém samozřejmě div nevyřeší, jeho předpokládaný účinek bude jen dočasnou úlevou.
 

Hexik

Znalec fóra
zkraceni doby pruzkumu jakykoli system by se hodil, co trebas dalsi pruzkumnik? a nebo 2?
at v divu nebo vyzkumem v nektere z vyssich kapitol

co se tyka vyjednavani porad ikdyz udelali zmeny v turnaji ci vezi, tak co jsi schopny vybojovat je v surovinach nesrovnatelne drazsi, ikdyz se po zmenach tvarili jo je to vase cesta jestli chcete bojovat nebo vyjednavat, ale rozdily jsou porad sama neznam nikoho kdo by vyjednaval turnaj a hral treba 5k bodu tech co to hraji vojensky znam spoustu
 

Marian24

Znalec fóra
Je to skutečne nedomyšlene ...... Mam eventovy ukol vyřeš 10 stretu nebo 10 stretu ve veži . Kde mam brat te provincie ??? Dalši bude vyzkumana za 89 hodin a sem na vrcholu veže.Teď ostanu zaseklej do nedele na tomhle ukolu.Jako když sou takhle často eventy tak INNO by mnelo neco delat i z pruzkumem provinci protože tech ukolov na strety co tam dava do eventu sou mraky.Tak trocha s rozumem prosím ....
Časovače na to rozhodne placat nebudu su duležitejši pro mne v pruzkumu cez kapitolu
 

indian068

Znalec fóra
Tak nevim me pruzkum trva pres 98 hod.behem eventu mam pripravene pravidelne 7 provincii,obcas hodim zesilovac s plnenim techto ukolu nemam problem.Asi to bude tim ze pruzkumnik se nezastavi
 

Marian24

Znalec fóra
To ani mne sa nezastavi pruzkumnik a nechapem jak možeš mať 7 provinci pripravenych jak pravidelne hraš eventy ... jedine že by si teda jak pišeš OBČAS poradne si pomahal tymy časovačmy inak to neni možne , mať pri tomto všetkym pripravenych ešte 7 provinci. Zrejme som asi teda jediny kto ma tento problem a ostatny všetci stihaju s provinciami i keď sa doba priezkumu neskutečne predlžuje a četnosť Eventov a ukolov stretov stupa :D:D:D:D:D Priezkum Ti trva 96 hodin (skoro 5 dni jedna provincia to Ti nepokryje ani ten jeden eventovy ukol z 10 stretami.) jak pišeš spočitaj si kolko bolo v tomto evente už stretov vydel si to provinciami ktore to stoji a čo si napisal tu , nezda sa mi , že davaš len občas časovače.Ja je nedavam a provincie mam len na eventy a nestači to .
 
Naposledy upraveno:

indian068

Znalec fóra
Taky pouzivam provincie jen na eventy obcas zesilovace pouziju,mam provincie zatim vzdy nachystane na ty ukoly bez problemu,rozhodne nepouzivam zesilovace visi jak 8 hod.na dokonceni pruzkumu.Asi si to chce rozvrhnout aby to vyslo
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Dlouhý čas průzkumu mě sám o sobě netěší ani neděsí. Problémem je sestavení úkolových dvojic. Klidně by třeba mohlo být: Vyřeš 10 střetů nebo vyrob 6x košíky. K popukání v plném městě by to bylo také, ale alespoň nějak reálně řešitelné.
 

Lovec Krys

Legenda
U mne se několikadenní čekání na nový turnaj/věž už stalo standardem, úkoly na střety/relikvie řeším většinou v provinciích jen v krajní nouzi. Při těch časech průzkumů by mi už provincie jinak dávno došly.
 

Hexik

Znalec fóra
to cekani je hrozny kdyz pak odehravas turnaj a vez rychleji kvuli pomockam vcera jsem dorazila na zamceny ukol i tak udelala neco na mape ze stretu, protoze kdyz odklikas nakej ten stret a pak tam mas zase vyrobu ale kolikrat jedno kolo vyroby je malo ...
jedna vec by take mohla zlepsit situaci alespon u me a to takovy ten dalekohled co je v apce a naznacuje ze muzes zacit pruzkum protoze na ten ja vecne zapominam a to ikdyz jdu na mapu sveta na turnaj nebo tak
 
Nahoru