• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Odměny za výpomoc s divy - původ

Souhlasíte?


  • Celkový počet hlasujících
    9
  • Anketa uzavřena .
A ještě jeden nápad, když mi přijde informace, že jsem patřil k pomocníkům při vylepšování divu a dostanu nějakou tu odměnu, rád bych věděl, za který div kterého hráče to bylo. Často mám rozpomáháno více divů a chtěl bych vědět, kdo co má ukončené. Věřím, že by to nemuselo být technicky složité.

A druhá věc z opačné strany, bylo by fajn, aby i po naplnění divu pomocí VB bylo vidět, kdo kolik přispěl. Nevím, jestli je to záměr, aby tahle informace byla nakonec skrytá, ale mě by to často zajímalo. Nejen u svých divů, ale i u cizích.
 

DeletedUser3346

Guest
Jsi trošku a zbrkle předběhl můj nápad na budoucí návrh který zde nebudu rozebírat. :)

A tá druhá část, pokud to nějak sleduješ tak víš. A pokud už někoho napadlo snad dát podporu VB do divů do pravidel společenství, tak co si to dotyčný nebo v množném čísle dotyční dovolují? Dosazování VB do divů je napříč společenstvím. A pokud to někoho zajímá z důvodu v rámci společenství aby někoho mohl osočit že není přínos pro společenství.

Každý přispěl a zasloužil se stejně o ten cíl. A zásluhovost je tam již vyřešená. :p

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
také bych rád věděl, který div se zrovna dokončil, ať si ho můžu šktnout ze seznamu. když jednou za čas sháním runy jak divej, píšu si i hráče, kterým se přispěl, abych si to hlídal a o runu nepřišel. no a když pak naskočí odměna, musím je všechny procházet kontrolovat to :D takže za mě +1

druhá věc: u svého divu to vidím, což mi v tuto chvíli stačí. vím kdo pomohl a na koho nemám nezapomenout já.
 

DeletedUser341

Guest
Obecně bych uvítal jakoukoli historii/přehled toho, kam body dávám (například přehled, kde aktuálně body mám a ještě není level dokončen), ale řekněme, že tento návrh může být "vstupním krokem" k něčemu dalšímu, takže PRO :)
 

Ludi

Veterán
Já nejsem druh člověka, který by pořád musel vědět všechno a zkoumat pohyb každého hráče, dokonce ani můj vlastní. Přijde mi odměna za div, tak je to fajn. A hotovo. Občas to vyjde, jindy mě někdo předběhne, ale co na tom? Za totality jsem zažila to, že mě STB sledovala na každém kroku, zažila jsem udávání, výslechy a podobné věci. Jakékoli podrobné sledování druhých i mé osoby je mi nepříjemné a považuji to za krok zpět. Takže NE.
 

DeletedUser3346

Guest
Možná by bylo dobré po kliknutí na ikonu divy jen nějaký seznam hráčů co mají divy a ještě to rozdělit dle divu. Ono totiž hrabat se v žebříčku a hledat hráče i level divu je důležitý. Pro pokročilejší hráče kteří čekají déle ve výzkumu je super vyšší level divu a pro středně pokročilé nebo začátečníky spíš prvotnější fáze divů.
Ale ať je to jak je to, tak fakt nemusím mít zájem vědět kdo tomu druhému přispěl a v konečném zájmu nemusím vědět ani kdo přispíval mi. Pro divy bych se přimlouval za viditelnost pouze mého účtu a ostatní jako hráč1, hráč2 atd. Tohle není nic co by se mělo ve společenství řešit když se ho to vůbec netýká. Informace o dokončení pomoci hráče kterému jsem pomohl ano to další ne. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Prealiena

Velmistr písma
Nemusím vědět, kolik mi kdo přispěl. To už je viditelné v zaplněném divu, než odkliknu upgrade. A stejně je mi to vcelku jedno, hlavně, že už je plný.
Ale opravdu se mi hodí znát od kterého hráče mi přijde odměna za přispění. Ať v tom mám sakra přehled.
Takže první část rozhodně Ano - to tady chybí.
 

DeletedUser5908

Guest
Ano, informace o tom jaký div byl dokončen by byla pro mě užitečná, abych nemusela chodit za lidmi kdo co dodělal. Takže pro. U druhé části - udržovat všechny informace o přispěvatelích k divům by bylo dost nepraktické a myslím že by to systém hodně zatěžovalo. Kdo ty informace potřebuje, může si ručně psát svoji vlastní statistiku.
 
Nahoru